28. 5. svátek má Vilém




Koupací sezóna se blíží, přípravy venkovního bazénu jsou v plném proudu. Sauna končí posledního května.

27. dubna 2018   (15:55)
Koupací sezóna se blíží, přípravy venkovního bazénu jsou v plném proudu. Sauna končí posledního května.

Otevření venkovního areálu Aquaparku Příbram je v plánu na 1. června 2018, v závislosti na počasí se termín může posunout. Velké přípravy na sezónu však probíhají jíž nyní. Se zahájením provozu venkovního bazénu zároveň jako vždy končí provoz sauny


Jako každým rokem, přichází s příchodem jara i plánování prací na venkovním bazénu, tak aby bylo vše včas připraveno na koupací sezónu.

Po zimě je opět potřeba opravit opadané dlaždice, vyspravit betony kolem bazénu a natřít je barvou, zvýraznit bezpečnostní značení, vypustit a důkladně umýt celý bazén, provést údržbu strojovny venkovního bazénu, vymalovat a opravit sociální zázemí, vytrhat plevel v celém areálu včetně beach volejbalových hřišť, provést revize a případné opravy herních prvků pro děti a hřišť, posekat trávu a upravit terén.

Poté již nic nebrání pozvolnému napouštění vody do bazénu, které bude probíhat hlavně v nočních hodinách tak, aby zvýšený odběr vody neomezoval tlak vody v okolních domech přes den. „Bazén se napouští nejen vodou z řádu, ale také vodou z vlastního vrtu. Nicméně i přes to může docházet z důvodu zvýšeného odběru vody k poklesům tlaku vody v okolních domech. Prosíme proto občany o pochopení a shovívavost,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.
Jako každým rokem, přichází s příchodem jara i …

Sauna končí provoz 31. 5. 2018, nezoufejte však! Po měsíční odstávce bude sauna ve zkráceném režimu opět uvedena do provozu.

Na návštěvníky sauny čeká poslední měsíc každodenního provozu sauny. Od 1. 6. 2018 do 30. 6. 2018 je pro saunu naplánovaná měsíční odstávka, kdy budou probíhat opravy a údržba zařízení, práce na elektroinstalaci a další práce. V červenci a v srpnu bude pro návštěvníky opět otevřeno, a to ve zkráceném provozu jednou v týdnu pro ženy a jednou pro muže. Provozní dny a hodiny budou v předstihu upřesněny a zveřejněny nejen u vstupu do bazénu ale i na webu a facebooku Sportovního zařízení města Příbram.
Sauna končí provoz 31. 5. 2018, nezoufejte …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.







Další články

Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Na mistrovství České republiky v kickboxu v Lovosicích uspěli dva zástupci … SPORT Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Vodní dílo Kamýk, jeden z méně nápadných, ale naprosto klíčových článků Vltavské … ZAJÍMAVOSTI V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ K nahlášení mimořádné události došlo v úterý odpoledne krátce po šestnácté hodině. … AKTUALIZOVÁNO Hudební maraton v centru Příbrami. SchoolStock přiveze mladé talenty z celého regionu Hudební maraton v centru Příbrami. SchoolStock přiveze mladé talenty z celého regionu Hudba různých žánrů, mladé talenty i celodenní festivalová atmosféra. Náměstí T. G. … KULTURA Inspektoři odhalili už tisícovky závad a vybrali na pokutách desítky milionů Inspektoři odhalili už tisícovky závad a vybrali na pokutách desítky milionů Inspekce silniční dopravy (INSID) dál pokračuje v kontrolách kamionů a nákladních … DOPRAVA
KFC po kritice promluvilo: „Měli jsme s vámi mluvit dříve,“ přiznává řetězec KFC po kritice promluvilo: „Měli jsme s vámi mluvit dříve,“ přiznává řetězec Fastfoodový řetězec KFC zveřejnil omluvu zákazníkům a oznámil rozsáhlé změny ve … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz