vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   30. 9. 2020
Bohutín 5
Bratkovice 3
Březnice 6
Buková u Příbramě 1
Daleké Dušníky 1
Dobříš 18
Drásov 1
Dublovice 2
Háje 4
Hluboš 4
Jesenice 1
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 4
Kňovice 1
Kosova Hora 3
Krásná Hora nad Vltavou 2
Láz 1
Lazsko 4
Lešetice 1
Malá Hraštice 3
Milín 11
Nalžovice 2
Nečín 7
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 2
Nový Knín 3
Občov 1
Obecnice 1
Ohrazenice 1
Petrovice 1
Pičín 1
Příbram 112
Příčovy 9
Prosenická Lhota 1
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 3
Rybníky 1
Sedlčany 20
Sedlec-Prčice 4
Smolotely 1
Solenice 1
Stará Huť 9
Tochovice 3
Třebsko 1
Vranovice 1

Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů

26. května 2019   (11:21)
Dalších 15 fotografií v galeriiKorzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů

Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě


Když se řekne Montmartre, nevybaví se už téměř nikomu v Příbrami slavná pařížská čtvrť s bílou bazilikou, ale promenáda u Hořejší Obory se svými typickými pruhovanými „námořníky“. Může za to Spolek ve čtvrtek, který tuto sobotu již podesáté nechal břehy Hořejší Obory obsadit všemi možnými umělci a nevinné (i ty ovíněné) kolemjdoucí si označkoval pruhovanými tričky.

Celodenní hudební, divadelní a jiný kulturní program přilákal spoustu malých i velkých, hubených i macatých, vlasatých i plešatých. Kdo přišel, nechtěl domů. Bluevibes, Bylo nás šest, Ponožky pana Semtamťuka, swingový orchestr For Evergreens, legendární Axial.... To je jen malá část toho, co jste mohli zažít.
Když se řekne Montmartre, nevybaví se už téměř …

My byli svědkem divokého vystoupení kapely Ponožky pana Semtamťuka. Jaké měli na sobě ponožky, to jsme nezjistili, ale s pruhovanými triky sem pěkně zapadli. Jak sami o sobě tvrdí, je těžké je napasovat do nějaké hudební šablony, od začátku své existence kráčí bez zábran napříč hudebními styly a s nějakým žánrovým zařazením si hlavu ani nic jinýho nelámou. Zřejmě pohled na velmi kreativní taneční kreace některých korzujících je podnítil k tomu, aby své vystoupení zakončili písní Když si dáš rum, máš ji jak dům.
My byli svědkem divokého vystoupení kapely …
Loutkoherec Ruda Hancvencl přijel vyprávět příběh o tom, jak jeden král hledal ženicha pro svou princeznu. Námět by to byl zcela typický, kdyby ovšem princezně nebylo padesát a kdyby o ní nesoupeřil velkostatkář Ignác Urvinitka s malým, hubeným a jednookým Honzou. Honza boj vyhrál - láska holt kvete v každém věku a na vzhledu nezáleží.
Loutkoherec Ruda Hancvencl přijel vyprávět …
Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě. Pro knihy, pro děti a pro umělce tu nebylo kam šlápnout. Muzikanty "překřikovalo" bušení kovářského kladiva a cinkání sklenek s vínem.
Open air f
estival jak má být.
Nemalovalo se na obličej, ale na papír. …

Fotogalerie

Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů () Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (1) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (2) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (3) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (4) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (5) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (6) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (7) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (8) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (9) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (10) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (11) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (12) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (13) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů (14)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mir

Další články

Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít Zhotovitel stavby KFC převzal staveniště, práce mohou začít GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera GLOSA: Čekání na ideálního politika je jako hledání ideálního životního partnera O nadcházejícím víkendu nás čekají krajské a senátní volby. Má cenu vydat se k volební urně? 1. října 2020   (06:11) Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Představujeme: Jiří Novotný kandiduje do Senátu Vláda vyhlásila nouzový stav Vláda vyhlásila nouzový stav Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Tak trochu jiný KIOSEK na Zdaboři znovu otevírá Ve čtvrtek 1. října se otevřou dveře kiosku s občerstvením, kde se o chod postarají osoby s handicapem. Společnost Alka o.p.s. jim tak dává možnost začlenění se do společnosti. 30. září 2020   (15:09) Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc Prymula chce vyhlásit nouzový stav na měsíc "To, co tady děláme, můžeme vyhrát jenom za přispění všech. Lidé tomu musí věřit," uvedl Prymula. 30. září 2020   (13:04) Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Podbrdské muzeum vystaví Hlavy Výstava obrazů a grafik se věnuje tématu hlav v nejrůznějším pojetí. Vernisáž se uskuteční v pátek 2. října v Rožmitále pod Třemšínem. 30. září 2020   (11:58) Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Představujeme: Václav Švenda kandiduje do Senátu Bývalý místostarosta Příbrami, zástupce ředitele střední školy a místní podnikatel Václav Švenda míří do voleb. 30. září 2020   (09:07) Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Kamenný most v Dobříši byl prohlášen památkou Je definitivně odvrácena jeho demolice. 30. září 2020   (08:00)
Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Lidé v karanténě kvůli covidu mohou dnes hlasovat z auta Volební místo drive-in je na parkovišti u areálu nemocnice v Podbrdské ulici. 30. září 2020   (05:58)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz