Konec prázdnin bude na Příbramsku ve znamení piva a rockové hudby
21. srpna 2023 (06:20)
foto: ilustrační, Pixabay (Marcelo Ikeda Tchelão)
Rožmitálský rockfest se poslední srpnový víkend usadí na autobusovém nádraží v Rožmitále pod Třemšínem. Nabídku produkce minipivovarů ochutnáte v pátek 25. srpna na Dobříšských pivních slavnostech.
Poslední srpnový víkend se městy na Příbramsku proženou potoky piva a (nejen) rockového nářezu. Příjemné rozloučení s letní sezonou slibuje gastronomicko-kulturní akce v Dobříši a našlapaný hudební festival v Rožmitále pod Třemšínem.
V pátek 25. srpna se do Dobříše počtvrté vrací pivní slavnosti. Nabídku minipivovarů z blízkého okolí i vzdálenějších lokalit doplní kulturní program. Čepovat se budou piva z lokálních pivovarů Hostomice, Kytín, Chalupářského pivovaru z Višňové, vzdálenějšího Kácova, třebíčského Podklášterního pivovaru Urban a Pivovaru Cobolis Ládví, ale i létajících pivovarů Vagabund, Fracek a Psychovar. Občerstvení nabídnou food trucky Grizzly´s burger a Dobrá naděje či stánek řezníka Michala. Na zrekonstruovaném náměstí Komenského zahrají kapely 1VISH a V.I.T. Band. Akce se koná od 15.00 do 23.00.
Rožmitálský rockfest začne 25. srpna v 17.30 vystoupením skupiny Nízká úroveň. Parkoviště autobusového nádraží v Rožmitále pod Třemšínem v pátek ještě přivítá kapely De Bill Heads, Kabát Revival a Beatles Revival. Sobotní program odstartuje druhou odpolední a hudební produkci si vychutnáte až do pozdních nočních hodin s partičkami Dead Daniels, Green Monster, Brutus, Kreyson Memorial, Bikkinyshop, Seven, E!E a Civilní obrana.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Rybův festival pokračuje varhanním recitálem v kostele ve Starém Rožmitále
•Rallycross Cup pokračuje v Kotlině, poté se závodníci přesunou na tratě v zahraničí
•V Zalánech oslaví 230. výročí založení obce. Připomenou i 100 let od postavení kapličky
Další články
Příbram se opět připojí k Evropskému testovacímu týdnu
Zdarma se na HIV, žloutenky typu B a C a syfilis může otestovat kdokoliv starší …
Studenti pomáhají Amálce: Přes bariéry s policií podporují bionickou ruku
Studenti z Příbramska se opět zapojili do sportovně charitativní akce „Přes bariéry s …
Příbram se chystá na Vánoce. Stromy už stojí, kluziště se chladí — a něco zůstává pod pokličkou
Vánoční výzdoba v Příbrami letos nesází jen na osvědčené motivy. Přibude kluziště, …
Předadventní pečení na Dole Řimbaba: poslední letošní oheň v barokní peci
V sobotu 22. listopadu se na odvalu Dolu Řimbaba v Bohutíně naposledy v tomto roce …
Konečně doma! Kocouři zkrotili Duklu a slaví první domácí výhru
Po sérii těžkých zápasů to konečně přišlo. VK TROX Příbram v sedmém kole extraligy …
Bezpečněji pěšky: Pičín investuje do nových chodníků
V obci aktuálně dokončují stavební práce u fary v centru vsi, další chodník povede v …
Ubytovny u Čertova pahorku se mají proměnit v bezbariérové bydlení pro seniory. Město jedná se Stavusem
Ubytovny v ulici Pod Čertovým pahorkem patří k dlouhodobě diskutovaným problémům v …
Hasiči museli z hořící dílny vynášet propanbutanové lahve
Oheň zachvátil v sobotu odpoledne dílnu v Nové Vsi pod Pleší. Na místě zasahovalo …
Věznice Příbram pomáhá dětem vyhrát včas: nový projekt varuje před nebezpečím hazardu
Věznice Příbram se zapojila do nově vznikajícího preventivního projektu Policie ČR a …
Listopad v Památníku Vojna: divadelní víkend a Den boje za svobodu a demokracii
Historie, vzpomínky a umění se v polovině listopadu propojí v Památníku Vojna …




