Koncertem v kostele sv. Jakuba oslaví spolek Radost Příbramáčkům 10. narozeniny
2. října 2024 (13:30)
foto: spolek Radost Příbramáčkům / se souhlasem
Spolek Radost Příbramáčkům již deset let pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin i seniorům bez rodiny. K výročí chystá 10.10. charitativní koncert, jehož výtěžek podpoří další projekty zaměřené na pomoc potřebným.
Spolek Radost Příbramáčkům pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin, dětem z dětských a azylových domovů a také rodinám, které postihla vážná nemoc dítěte. Již několik let obdarovává o Vánocích pacienty dětského oddělení příbramské nemocnice. Nezapomíná ani na pomoc starým lidem, kteří nemají svou rodinu. Zprostředkovává a zaváží jim pomoc z potravinové a šatní banky. Na Vánoce pro ně rozveze spoustu vánočního cukroví od soukromých dárců. Úzce spolupracuje také s azylovými domy v Příbrami, Mokrovratech a v Sedlčanech.
Důležitá je také spolupráce se sociálními a terénními pracovníky, kteří směřují cílenou pomoc spolku potřebným lidem. Nesmíme zapomenout ani na každoroční přípravu Štědrovečerní večeře pro klienty Nízkoprahového centra v Příbrami.
Spolek letos slaví desáté narozeniny a rozhodl se je oslavit příští čtvrtek 10.10. koncertem v kostele sv. Jakuba na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami. Hlavní účinkující bude Lucie Třešňáková, která zpívá písně Ivety Bartošové. Zpívat bude také dětský pěvecký sbor Canzonette a ženský pěvecký sbor Canzone. Celým večerem bude provázet Zdenka Žádníková Volencová, herečka Dejvického divadla. Cena vstupenky je 350 Kč.
Spolek letos slaví desáté narozeniny a rozhodl se je oslavit příští čtvrtek 10.10. koncertem v kostele sv. Jakuba na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami. Hlavní účinkující bude Lucie Třešňáková, která zpívá písně Ivety Bartošové. Zpívat bude také dětský pěvecký sbor Canzonette a ženský pěvecký sbor Canzone. Celým večerem bude provázet Zdenka Žádníková Volencová, herečka Dejvického divadla. Cena vstupenky je 350 Kč.
Výtěžek z koncertu bude poukázán na transparentní účet spolku a bude použit na pomoc potřebným. „Velmi děkujeme za podporu vedení města Příbrami a Středočeskému kraji. Vážíme si každé pomoci. Těšíme se na vás, začínáme v 18 hodin. Přijďte si spolu s námi užít krásný večer,“ uzavřela za spolek Jana Havelková Puklová.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Související
•Bednění upozornilo i na rodiny v bytové nouzi. Nemít svoje doma je pro dítě velká zátěž, říká koordinátorka nízkoprahového klubu v Příbrami
•Herečka Lenka Zahradnická rodila v příbramské porodnici
•Na Den české státnosti bude otevřena jen lékárna u nemocnice
Další články
Padá sníh, silnice kloužou. Čelní střet aut blokuje silnici I/18
Několik nehod bylo hlášeno najednou v sobotu odpoledne. Jedna u Hájů, druhá v …
AKTUALIZOVÁNO
Žloutenka na vzestupu. Středočeský kraj řešil stovky případů
Středočeský kraj má za sebou epidemiologicky náročný rok. Hygienici v roce 2025 řešili …
Veselý karneval pro celou rodinu: tanec v bublinách, oblíbený maskot i nové zážitky
Barevné masky, smích, hudba a zábava pro malé i velké. Kulturní dům Dobříš se už po …
Dobříš
Rožmitál láká nové rodiny. Narození dítěte podpoří částkou deset tisíc korun
Město Rožmitál pod Třemšínem přichází s finanční podporou pro nové občánky. Dětem …
Nepřehlédněte
Sportoviště u ZŠ Bratří Čapků čeká rozšíření
Sportovní zázemí u Základní školy Bratří Čapků letos projde významnou proměnou. Město …
Petunia mluví o vůli pokračovat. A co fakta z dokumentů města?
Po reakci jednatelky Zahradnictví Petunia, která odmítla, že by podnik chtěl v areálu …
Sobotní zlom v počasí: Od západu dorazí sněžení, může napadnout až 12 centimetrů
Nové výstupy numerických modelů zpřesnily vývoj počasí na víkend. Sobota přinese na …
Turistický boom ve Středních Čechách: Brdy a Příbram lákají stále víc návštěvníků
Středočeský kraj má za sebou nejúspěšnější rok v cestovním ruchu od roku 2012. Loni do …
ANKETA
Ševčinský důl na Březových Horách zaplní masky a veselí. Vstupné je za jednu korunu
Historické báňské objekty Ševčinského dolu na Březových Horách se v sobotu 14. února …
Masopust
Nenechte si ujít! Šest planet na jedné obloze a Příbram bude u toho
Večer 28. února nabídne obloha vzácnou podívanou, která se jen tak neopakuje. Šest …
Zajímavosti




