26. 4. svátek má Oto

Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět?

4. srpna 2014   (06:38)
Dalších 15 fotografií v galeriiKonal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět?

Highjump 2014 se konal v pátek a v sobotu v nedalekých Hříměždicích.



Akce měla jako již každý rok velký ohlas. Dorazili na ni lidé nejen z České republiky, ale i ze sousedního Německa, Polska, Slovenska, Itálie, Francie nebo Velké Británie.

Organizátoři byli dobře připraveni na příjezd několika tisíc lidí. V pohotovosti byly stovky pořadatelů, hasičů, zdravotníků i příslušníci policie. Vše proběhlo bez větších komplikací.

Nejvíce zájemců přijíždělo v pátek večer

V pátek bylo možné od 10 hodin dopoledne se dostat do areálu a ubytovat se. Mnozí návštěvníci nechali příjezd až na večer, tak největší dopravní špička byla v pozdních odpoledních či večerních hodinách. Po zhruba hodinovém čekání se zájemci dostali i s vozem do areálu a mohli se jít bavit.

Mohli jste se setkat s řadou celebrit

Během dvou dnů na ně čekala řada skokanských celebrit, i celebrit ze světa showbyznysu, kteří si tuto letní akci nemohli nechat ujít. Mezi skokanské hvězdy, které mohli účastníci vidět, můžeme zařadit např. Natálii Jiroutkovou, jednu z nejúspěšnějších českých skokanek, Švýcara Andrease Hulligera, jediného českého profesionálního skokana Michala Navrátila nebo Dána Jimmiho Andersena, jednu z legend Cliffdivingu. Ze známých osobností bylo možné v lomu ve Hříměždicích zahlédnout např. fotbalistu Marcela Gecova nebo Petra Zvěřinu „z Václaváku“.

Kromě klasických skoků byly vidět i "placáky"

Kromě klasických skoků do vody mohli diváci vidět atraktivní přehlídku Splashdivingu. Tu můžeme charakterizovat velice jednoduše – jde o to, skočit do vody a plácnou sebou tělem na hladinu, aby se vytvořil co největší gejzír vody. Tato část měla u diváků velkou odezvu.

Návštěvníci mohli shlédnout i zajímavé skoky „z houpačky“ nebo extrémní skoky z 27 až 30ti metrového skokanského můstku.

I na večer bylo připraveno několik zajímavých programů a tak si to jistě všichni účastnící maximálně užili a již nyní se těší na další ročník Highjumpu.

Fotogalerie

Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (1) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (2) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (3) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (4) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (5) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (6) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (7) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (8) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (9) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (10) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (11) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (12) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (13) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (14) Konal se Highjump 2014, jaký byl a co jste mohli vidět? (15)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: mm








Další články

Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbánová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. … NEPŘEHLÉDNĚTE Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo i letos výzvu dotačního programu Obchůdek … NEPŘEHLÉDNĚTE Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Česko se potýká s narůstajícím suchem, které začíná výrazně zasahovat i lesní … AKTUÁLNĚ Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Státní veterinární správa (SVS) zakázala uvádění více než čtyř desítek mléčných … NEPŘEHLÉDNĚTE
Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka Odborného učiliště, Praktické školy a Základní školy Příbram IV Pavlína … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz