15. 7. svátek má Jindřich




Koho byste rádi viděli v příštím chatu?

15. ledna 2015   (16:37)
Koho byste rádi viděli v příštím chatu?
foto: pribram.cz

Dotazy všem hostům pokládají sami čtenáři našeho portálu.



Chat se známou osobností Příbrami a okolí se za dobu své existence na portálu pribram.cz stal jednou z nejčtenějších rubrik vůbec. Do našeho chatovacího křesla usedli významní sportovci, starostové, ředitelé různých institucí a příspěvkových organizací. Na tomto místě bychom se rádi zeptali vás, našich čtenářů, o které další osobnosti byste měli zájem. Svoje návrhy můžete psát do diskuze pod článkem, nebo na e-mail redakce@pribram.cz.

Prozatím se chystáme oslovit tyto osobnosti:

Lucie Leišová - mladá příbramská sportovkyně, která v loňském roce přeplavala Gibraltar

Alena Ženíšková - historicky první místostarostka města Příbram, pod jejím dohledem vzniká Centrum sociálních a zdravotních služeb v Příbrami

Václav Švenda - místostarosta Příbrami a nejvýraznější tvář současné TOP 09 v Příbrami

Vít Kučera - příbramský architekt, který navrhoval několik objektů v Příbrami. Kromě jiného i náměstí TGM

Věra Kresslová - nová příbramská radní, která má na starosti školství

Vladimír Král - leader hnutí Šance pro Příbram, která chce do Příbrami vrátit úsměv

Jiřina Humlová - šéfka příbramských komunistů, kteří v nedávných dnech prošli rozštěpením na dvě větve

Jiří Kala - nový ředitel Farní charity Příbram, která patří k důležitým poskytovatelům sociálních služeb v regionu

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Nové filmy přicházejí každý týden. Premiéra střídá premiéru, streamovací služby chrlí … ZAJÍMAVOSTI Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Příbramské divadlo má prázdniny. Herci ale v srpnu zahrají pod širým nebem Než se v září znovu otevře opona na domovské scéně Divadla A. Dvořáka Příbram, čeká … NEPŘEHLÉDNĚTE Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení Supercela se zformovala nad Příbramskem. Po nedávných ničivých bouřkách měli lidé znovu důvod ke znepokojení V úterý přes náš region přešlo několik bouřek. Ta první, nejvýraznější přinesla … POČASÍ Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Řidič při policejní akci nadýchal půl promile. Policie rozdávala nealko piva Policisté společně s pracovníkem BESIP uspořádali v úterý 14. července v Bohutíně … DOPRAVA Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nové mlžítko. Město reagovalo na přání občanů, část veřejnosti má ale obavy Na náměstí 17. listopadu je nově zprovozněné mlžítko, které má v horkých dnech pomáhat … AKTUÁLNĚ Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Traktor se 17 tunami obilí zablokoval silnici, hasiči museli náklad přečerpat Dopravní nehoda zemědělské soupravy komplikovala v úterý odpoledne provoz na místní … AKTUALIZOVÁNO Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 … AKTUÁLNĚ Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým …
Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz