Kocoury dnes čeká první domácí zápas, přivítají ambiciozní Karlovarsko
27. října 2014 (13:25)
Napravit dojem z prvních dvou utkání mohou dnes volejbalisté Příbrami. Ti na své palubovce od 20 hodin přivítají nováčka nejvyšší české extraligy tým VK Karlovarsko. Ten je díky velice silné sestavě jedním z letošních aspirantů na medailové umístění a letos ještě neprohrál. V jeho dresu najdeme například loňské hráče Příbrami Jakuba Novotného, Andy Rojase a Zdeňka Málka. Na lavičce pak ex-příbramského trenéra Petra Broma. Dres Karlovarska nosí například také Michal Sukuba, Luboš Bartůněk a polský univerzál Matej Mihajlovic.
Několik nových posil ale uvidíme i na straně Příbrami. Opět máme dva hráče ze zahraničí, univerzála Tomasze Józefackiho a Kevina Owense. Z českých týmů do Příbrami letos přešli Tomáš Pajma, Jakub Ulč a Daniel Hykš. Do Příbrami se vrátil také smečař Martin Böhm, který je domácím fanouškům známý z minulých sezón.
Několik nových posil ale uvidíme i na straně Příbrami. Opět máme dva hráče ze zahraničí, univerzála Tomasze Józefackiho a Kevina Owense. Z českých týmů do Příbrami letos přešli Tomáš Pajma, Jakub Ulč a Daniel Hykš. Do Příbrami se vrátil také smečař Martin Böhm, který je domácím fanouškům známý z minulých sezón.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa
Lom v Hřiměždicích se letos 7. a 8. srpna znovu promění v centrum adrenalinu a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest
Na přelomu května a června rozkvétá podél cest, na okrajích lesů i v zahradách jeden z …
AKTUÁLNĚ
Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost.
Eutanazie není ten strašák, za který ji vydáváme. Strašákem je naše vlastní zbabělost: …
ZDRAVOTNICTVÍ
Od neděle platí letní změna jízdních řádů regionálních vlaků Českých drah
V neděli 14. června vstoupila v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních …
AKTUÁLNĚ
Příští týden udeří tropické teploty
Po deštivém a chladnějším období se můžeme těšit na letní teploty.
AKTUÁLNĚ
Od července přichází velká změna. Každý pes musí do registru, jinak hrozí vysoká pokuta
Majitelé psů pozor — od 1. července vstupuje v platnost povinnost, která se dotkne …
ZVÍŘATA
Kam letos v Brdech? Nové Brdoviny přinášejí desítky tipů na výlety i zážitky
Nové vydání turistických novin Brdoviny je od tohoto týdne zdarma k dispozici …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nečín bude hostit BMX závody i koncerty. Dorazí kapely, DJ i skákací hrad pro děti
Milovníci adrenalinových sportů, hudby a letní zábavy by si měli v kalendáři označit …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Díky!FEST přidává novinky. Děti čeká vlastní zóna, návštěvníky velká tombola
Letošní ročník Díky!FESTu, který se uskuteční 19. června v příbramském letním kině, …
Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA
Příbramský klub BC Příbram má nového mistra České republiky. Jednadvacetiletý zápasník …
SPORT





