Knihovna chystá na konec února dvě přednášky
17. února 2016 (11:12)
Na poslední únorový týden si pro vás připravila Knihovna Jana Drdy dvě zajímavé přednášky. V té první vám léčitelka a terapeutka Jana Jarošová prozradí zajímavosti o tajemné řeči lidského těla. Co se nám vlastně naše tělo pokouší nemocí sdělit? O tom se něco dozvíte v úterý 23. února v 17 hodin na Společenském sále v naší knihovně. Vstupné je 30,- Kč.
Další zajímavá přednáška se bude týkat genealogie, vědy, která se zabývá původem rodů. O tom, jak si můžete sestavit rodokmen, jak začít a kde hledat se s vámi podělí spisovatelka Jana Divišová ve čtvrtek 25. února od 17 hodin na Ústřední půjčovně pro děti v 1. patře. Vstupné je 60,- Kč.
Další zajímavá přednáška se bude týkat genealogie, vědy, která se zabývá původem rodů. O tom, jak si můžete sestavit rodokmen, jak začít a kde hledat se s vámi podělí spisovatelka Jana Divišová ve čtvrtek 25. února od 17 hodin na Ústřední půjčovně pro děti v 1. patře. Vstupné je 60,- Kč.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: KJD
autor: red
Další články
Světla, pohádky a dobrodružství: Lampiónový průvod Dobříšku slaví 20 let
Rodinné centrum Dobříšek zve všechny generace na tradiční lampiónový průvod v …
Tipy na víkend: Během prvního listopadového víkendu můžete oslavit nejen Dušičky, ale i Halloween a Día de Muertos!
Do Příbrami přichází poprvé mexický svátek Día de Muertos, který oslavuje zemřelé …
Policie chystá na Dušičky kontroly. V tu dobu přibývá krádeží i dopravních nehod
S blížícím se dnem Památky zesnulých se na hřbitovy vydává více lidí, což zvyšuje …
Dušičky v Příbrami: změny v parkování u hřbitova
Památka zesnulých letos připadá na neděli 2. listopadu. V souvislosti s očekávaným …
Ceny benzinu a nafty v Příbrami zdražila jen čerpací stanice značky MOL
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 33,50 Kč do 34,90 …
Karlovarsko zvítězilo v Příbrami 3:1. Kocouři začali skvěle, pak přišel obrat
Ve 3. kole volejbalové UNIQA extraligy mužů 2025 přivítal VK TROX Příbram na domácí …
Hasiči devátého okrsku prověřili připravenost při cvičení v Hutích pod Třemšínem
V úterý 28. října se v obci Hutě u Rožmitálu pod Třemšínem uskutečnilo rozsáhlé …
Zónování v Příbrami začíná. Město mění pravidla parkování, ceny rostou
Od 1. listopadu 2025 začne v Příbrami platit nové nařízení, které upravuje režim …
Frankfurt Fall Open Championship: Dvojí medaile pro Michala Krejčího z jednoho z nejtěžších turnajů sezóny
O víkendu 18. a 19.října se ve Frankfurtu konal další turnaj série Jiujitsu German …
Na údržbu D4 mezi Příbramí a Pískem je připraveno 2000 tun soli a šest sypačů
Na zimní údržbu nového úseku dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem je připraveno 2000 tun …





