24. 1. svátek má Milena

Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice

13. července 2019   (09:46)
Dalších 22 fotografií v galeriiKluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice

V úterý 9. července se v odpoledních hodinách konalo oficiální focení fotbalistů 1.FK Příbram před sezonou 2019/2020 FORTUNA:LIGY.


Bylo sice pod mrakem, místy však na chvilku vykukovalo sluníčko. To se nedalo říct o dobré náladě na place, která mezi všemi po celou dobu panovala. Co víc si před společným focením přát.

Vedení, trenér, všichni hráči, včetně nových posil a realizačního týmu, to byl výčet skoro čtyř desítek lidí, mezi kterými se nacházely staronové i úplně nové neokoukané tváře. Fanoušci se tak mohou těšit třeba na Michala Škodu, Marka Alvira nebo Mihaila Cmiljanoviče, ale i na navrátilce jako je Martin Zeman, Jirka Januška a uzdravený brankář Marek BoháčMírou Slepičkou, který si ještě před focením střihnul s kondičním trenérem pár běžeckých temp.

Veškerou organizaci si vzal na svá bedra, kdo jiný, než marketingový manažer Tomáš Větrovský, který si celý tým pěkně srovnal na tu nejlepší pozici, aby vypadala závěrečná fotka co nejlépe. Narovnat se jako ve škole, úsměv a za pár vteřin bylo výsledné foto hotové.

Teď už veškerá pozornost míří na první ostrý zápas. Dnes přijedou na Litavku Teplice. Utkání začíná v 17 hodin.
 

Bylo sice pod mrakem, místy však na chvilku …

Fotogalerie

Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice () Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (1) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (2) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (3) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (4) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (5) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (6) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (7) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (8) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (9) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (10) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (11) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (12) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (13) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (14) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (15) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (16) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (17) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (18) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (19) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (20) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (21)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Chřipka útočí, Příbram je na prahu vyhlášení epidemie Chřipka útočí, Příbram je na prahu vyhlášení epidemie V rámci Středočeského kraje je nejvyšší nemocnost na Příbramsku 24. ledna 2020   (15:31) Recidivisté v loňském roce spáchali polovinu trestných činů Recidivisté v loňském roce spáchali polovinu trestných činů Policisté zveřejnili podrobnou statistiku trestných činů spáchaných na Příbramsku. 24. ledna 2020   (13:53) Plánujete svatbu? V únoru jsou dva magické dny Plánujete svatbu? V únoru jsou dva magické dny Termíny, kdy se v datu objevují stejná čísla, stále lákají snoubence. Letos tomu nebude jinak. 24. ledna 2020   (11:25) Sedlčany dokončují park vedle modlitebny Sedlčany dokončují park vedle modlitebny Park se rozkládá na necelém hektaru plochy a tvoří ho čtyři desítky nově vysazených stromů, trávníky, trvalkové záhony, zpevněné mlatové cesty a dětské hřiště. 24. ledna 2020   (08:51) I benzinová pumpa může být kulturní památkou. Jednu takovou mají v Milíně I benzinová pumpa může být kulturní památkou. Jednu takovou mají v Milíně Podle odborníků se jedná o stavbu ojedinělou. V rámci celé České republiky se takovýchto staveb příliš mnoho nedochovalo 24. ledna 2020   (05:55) Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Milovníci zimního počasí marně čekají na příchod sněhových vloček. Podle aktualizované předpovědi se mají teploty blížit spíše těm obvyklým jarním. 23. ledna 2020   (17:30) Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí První veřejné čtení z knihy Díra v hlavě mi ukázala cestu se uskuteční dnes v příbramské knihovně 23. ledna 2020   (15:10) Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Akvapark měl vzniknout ve Zberazské ulici mezi zimním stadionem a tréninkovým fotbalovým hřištěm. 23. ledna 2020   (12:59) Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Záměna tohoto výrobku může vést zejména při hře malých dětí k odkusování drobných částí, k jejich vkládání do úst a následnému vdechnutí, spolknutí, resp. zablokování vnitřních dýchacích cest a ohrožení lidského zdraví. 23. ledna 2020   (12:06) Nepřehlédněte Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil U Kosovy Hory na Příbramsku se ve čtvrtek ráno střetl vlak s autem. Kolize se obešla bez zranění. Auto skončilo po nárazu do vlaku mimo komunikaci. Železniční přejezd momentálně není průjezdný. 23. ledna 2020   (09:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz