17. 9. svátek má Naděžda

Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice

13. července 2019   (09:46)
Dalších 22 fotografií v galeriiKluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice

V úterý 9. července se v odpoledních hodinách konalo oficiální focení fotbalistů 1.FK Příbram před sezonou 2019/2020 FORTUNA:LIGY.


Bylo sice pod mrakem, místy však na chvilku vykukovalo sluníčko. To se nedalo říct o dobré náladě na place, která mezi všemi po celou dobu panovala. Co víc si před společným focením přát.

Vedení, trenér, všichni hráči, včetně nových posil a realizačního týmu, to byl výčet skoro čtyř desítek lidí, mezi kterými se nacházely staronové i úplně nové neokoukané tváře. Fanoušci se tak mohou těšit třeba na Michala Škodu, Marka Alvira nebo Mihaila Cmiljanoviče, ale i na navrátilce jako je Martin Zeman, Jirka Januška a uzdravený brankář Marek BoháčMírou Slepičkou, který si ještě před focením střihnul s kondičním trenérem pár běžeckých temp.

Veškerou organizaci si vzal na svá bedra, kdo jiný, než marketingový manažer Tomáš Větrovský, který si celý tým pěkně srovnal na tu nejlepší pozici, aby vypadala závěrečná fotka co nejlépe. Narovnat se jako ve škole, úsměv a za pár vteřin bylo výsledné foto hotové.

Teď už veškerá pozornost míří na první ostrý zápas. Dnes přijedou na Litavku Teplice. Utkání začíná v 17 hodin.
 

Bylo sice pod mrakem, místy však na chvilku …

Fotogalerie

Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice () Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (1) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (2) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (3) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (4) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (5) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (6) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (7) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (8) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (9) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (10) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (11) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (12) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (13) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (14) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (15) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (16) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (17) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (18) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (19) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (20) Kluci od Litavky mají společné foto úspěšně za sebou. Dnes se vrhnou na Teplice (21)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27) V sobotu oslavili březničtí hasiči narozeniny, mezi dárky byl i nový automobil V sobotu oslavili březničtí hasiči narozeniny, mezi dárky byl i nový automobil Dlouhých 140 let chrání majetek a pomáhají při záchraně životů. Výjimečný den oslavili průvodem a celodenním programem na náměstí 16. září 2019   (13:34) Aktuálně: Neznámý pachatel vykradl terénní místnost Bedny v ubytovně pod Čerťákem Aktuálně: Neznámý pachatel vykradl terénní místnost Bedny v ubytovně pod Čerťákem Pro dobrotu na žebrotu: Zatímco se jedni snaží pomoci, jiní si toho neváží 16. září 2019   (11:28) Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz