KFC v Příbrami dostalo od stavebního úřadu zelenou, stavět se začne v září
NEPŘEHLÉDNĚTE
18. srpna 2020 (06:21)
foto: pribram.cz
Na místě skladu stavebního materiálu hobby marketu OBI začne v září stavba pobočky rychlého občerstvení KFC. Oproti původnímu termínu zahájení výstavby nabralo zpoždění.
Jedni je odsuzují, druzí by dali cokoliv za to, mít je někde poblíž. Fast foody rozdělují společnost. Milovníci rychlého občerstvení se již brzy v Příbrami dočkají.
Původně mělo být KFC vybudováno v chystaném projektu STOP SHOP 2, ale nakonec se společnost dohodla s vedením OC Nová Zdaboř, kde dnes nalezneme Tesco a OBI. A právě u hobby marketu stavba vznikne. Naváže tak na plochu, kde je momentálně vyskládán stavební materiál. Stavba měla být zahájena již v květnu, z důvodu komplikací při napojení na inženýrské sítě došlo ke zpoždění.
Projekt budoucí stavby dostal v minulém týdnu stavební povolení. Podle zjištění pribram.cz bude stavba zahájena začátkem září a první návštěvníky přivítá na jaře 2021.
Samotná plocha fast foodu, včetně zázemí, bude o rozloze 250 metrů čtverečních. Na severovýchodní straně bude vybudováno posezení, kde nalezneme také vstup do restaurace. Nově dojde i k výsadbě stromů. Celkem zahradu ozdobí devět listnatých a jeden jehličnatý strom.
Do objektu povedou celkem tři vstupy pro pěší a jeden pro dopravu. Nově bude vybudován chodník z Žežické ulice od autobusové zastávky. Druhý povede od OBI a třetí z ulice Rovná, kde vznikne vjezd i výjezd pro vozidla. Nově bude vybudováno čtrnáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy. Kolem celého fast foodu bude točna pro osobní dopravu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka
Další články
Nová Restaurace 27 mění pohled na českou kuchyni. Příbram má další důvod vyrazit ven
Příbram má nový podnik, který stojí za pozornost. Restaurace 27 vznikla jen pár kroků …
PR
U Bukovan havaroval autobus, na místě zasahovali hasiči i záchranka
U další nehody autobusu zasahovali záchranáři ve čtvrtek ráno na silnici u obce …
AKTUALIZOVÁNO
Velikonoce pod dohledem policie: řidiči na Příbramsku chybují, kontroly přitvrdí
Policisté na Příbramsku se před velikonočními svátky zaměřili na kontrolu řidičů – a …
AKTUÁLNĚ
Semifinále 2. ligy: Příbram padla v nájezdech. Vyrovnaný duel s Prostějovem rozhodla až loterie
Semifinále mezi Příbramí a Prostějovem začalo dramatem, které se lámalo až v …
SPORT
Drama v Dobrošovicích: Řidič autobusu zkolaboval za volantem a srovnal se zemí kapličku
Vážná dopravní nehoda ochromila ve středu odpoledne provoz v obci Dobrošovice na …
AKTUALIZOVÁNO
Chcete jaro plné zpěvu? Pak pomozte ptákům. Dnes je jejich mezinárodní den
Každý rok na 1. dubna připadá Mezinárodní den ptactva. Možná to zní jako apríl, ale …
ZAJÍMAVOSTI
Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy
Lékárna ONP bude během velikonočních svátků uzavřena. Nemocnice zároveň informuje o …
MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu
Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí …
ROZHOVOR
V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise
V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého …
AKTUÁLNĚ
Příbram slaví úspěch v boxu a kickboxu, osm vítězství z víkendu
Příbramský tým bojovníků z Rasken Gymu pokračuje v úspěšném tažení. O víkendu 28. …
SPORT





