13. 2. svátek má Věnceslav




Kdo získal vstupenky na Novák 800?

30. května 2016   (09:09)
Kdo získal vstupenky na Novák 800?
foto: pribram.cz

Tipovací soutěž probíhala v minulém týdnu.



Téměř 150 lidí se zapojilo do naší tipovací soutěže, ve které byly hlavní cenou dvě vstupenky na hudební festival Novák 800. Uhodnout jste měli, kolik návštěv celkem zaznamená portál pribram.cz během týdne od 23. do 29, května. Vaše tipy se výrazně lišily a zaznamenali jsme rozsah od 400 do 50.000.

A jaké bylo to správné číslo? Portál pribram.cz zaznamenal během výše uvedeného týdne podle statistického nástroje Google Analytics celkem 50.848 návštěv.

Nejbližší tip měl uživatel Martin Je Myšák, který tipnul rovných 50 tisíc návštěv, ale zároveň napsal, že vstupenky nechce. Ty tedy získá druhý nejpřesnější tip, který měl Tobias Melichar. Oběma gratulujeme a s druhým jmenovaným se spojíme za účelem předání výhry.

Děkujeme za váš zájem o soutěž

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Zdravotní stav starší populace se lepší. Proto první lékařská prohlídka kvůli řidičáku od 70 let Řidiči senioři si polepšili. Připomínáme, že první povinná lékařská prohlídka už se … Doprava Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Studenti architektury FA ČVUT představili svůj pohled na urbanismus Příbrami Příbram se stala na několik dní místem setkání mladých architektů a nadšenců … FOTOGALERIE Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Takhle vypadá škola, kde děti řídí vlastní sportovní akci. EDURUN se vrací na Březové Hory Chcete vidět, co dokážou sedmáci a osmáci, když dostanou důvěru? ZŠ Březové Hory se … FOTOGALERIE 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu 4 tipy na Valentýna v Příbrami: vybrali jsme to nejlepší z valentýnských menu Hledáte, kam v Příbrami vyrazit na Valentýna? Vybrali jsme podniky, které připravily … FOTO Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Nová cisternová stříkačka třetí generace za jedenáct milionů je skoro na cestě do Rožmitálu Rožmitál pod Třemšínem posiluje bezpečnost. Dobrovolní hasiči se byli osobně podívat … Nepřehlédněte Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Na silnici u Rožmitálu vyjela řidička mimo silnici Ve čtvrtek 12. února se před osmou hodinou ranní stala nehoda osobního vozu na silnici … Doprava Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Bohutín slaví 100 let masopustního průvodu. Masky vyrazí i do Příbrami Masopustní úterý 17. února bude letos v Bohutíně výjimečné. Tradiční maškarní … Masopust Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Ani v roce 2025 středočeští hygienici nepolevovali v kontrolách stravovacích … Nepřehlédněte Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Rada města Příbrami odmítla vyhlásit stavební uzávěru na Fantově louce. Jednoduchý …
LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer Dobříš čeká další kulturní večer plný inteligentního humoru a nadhledu. Ve čtvrtek 12. … Kultura
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz