22. 8. svátek má Bohuslav

Kam za sportem o víkendu? V Příbrami se představí nejlepší amatérští bojovníci MMA

22. listopadu 2024   (16:00)
Kam za sportem o víkendu? V Příbrami se představí nejlepší amatérští bojovníci MMA
foto: Lenka Bartáková / se souhlasem

Víkendová nabídka sportů v Příbrami je vcelku pestrá. Nejprve můžete v sobotu zajít omrknout nejlepší amatérské bojovníky MMA, pak se přesunete na zimák a v neděli večer se ohřejete v pekelné atmosféře sportovní haly při dalším zápase volejbalové extraligy.


Amatérské mistrovství ČR v MMA (sobota 23.11. od 11 hodin)
Příbramská sportovní hala hostí v sobotu amatérské mistrovství ČR mužů a žen v MMA. Diváci mohou přijít podpořit nejlepší amatérské bojovníky a bojovnice z Čech a Moravy, kteří se utkají o titul ve všech váhových kategoriích. Přihlášeno je 55 bojovníků z 20 klubů. Mezi účastníky nebudou chybět ani medailisté z mistrovství Evropy a světa, slibující špičkovou úroveň zápasů.

Od 8 do 10 hodin bude probíhat prezentace, kontrola hmotnosti a lékařské prohlídky. V 11 hodin začne samotný šampionát. Turnaj se řídí jednotnými pravidly IMMAF. Zápasí se na tři kola po třech minutách, bojovníci mají chrániče holení a zubů.
Od 8 do 10 hodin bude probíhat prezentace, …
foto: Lenka Bartáková / se souhlasem
HC Baník Příbram – HC Stadion Vrchlabí (sobota 23.11. od 17 hodin)
Baník bude chtít v domácím utkání proti Vrchlabí prodloužit vítěznou šňůru. Naposledy sehráli příbramští hokejisté dramatické utkání se šťastným koncem ve středu na ledě Děčína. V zápase plném zvratů musel Baník dvakrát dotahovat vedení domácích, aby nakonec sám přišel o tříbodové vítězství minutu před koncem při soupeřovo power-play. Utkání nakonec rozhodl v nastavení Petr Josefus, střelou do horního rohu (3:4p).

Příbram figuruje po 17 odehraných zápasech na druhém místě západní skupiny 2. ligy s pětibodovou ztrátou na vedoucí Tábor, který v minulém zápase zvítězil právě na ledě Vrchlabí. Ačkoliv patří Vrchlabí mezi top pět týmů 2. ligy, bude Příbram v domácím utkání bezpochyby favoritem. Povzbudit příbramské hokejisty můžete v sobotu od 17 hodin na zimním stadionu.
HC Baník Příbram – HC Stadion Vrchlabí (sobota …
foto: HC Příbram / se souhlasem
VK TROX Příbram – VK Jihostroj České Budějovice (neděle 24.11. od 18 hodin)
Příbramští volejbalisté mají za sebou smolnou porážku 2:3 na palubovce Aera Odoleny Vody. V pohledném zápase a bouřlivé atmosféře o výsledku rozhodovaly detaily. Výkony Kocourů jdou v posledních zápasech nahoru, ačkoliv to výsledkově zatím není tolik vidět. V neděli je na domácí palubovce čeká náročná výzva v podobě úřadujících šampionů z Českých Budějovic. Jihočeši sami neprožívají ideální období, neboť z posledních tří utkání odešli vždy poraženi. Nutno podotknout, že dva z těchto zápasů byly proti špičkovým týmům v Lize mistrů. V extralize minulou sobotu prohráli doma trochu překvapivě s dobře hrajícím Karlovarskem. Nedělní utkání tak slibuje napínavou bitvu dvou týmů hladových po bodech.
VK TROX Příbram – VK Jihostroj České …
foto: VK TROX Příbram / se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Čechy zasáhly vydatné deště: místy spadlo až 90 mm, rekord drží Nedrahovice Česko má za sebou výraznou srážkovou epizodu. Zatímco v Čechách za posledních 24 hodin … AKTUÁLNĚ Silniční kontroly přitvrdí: Policie řidiče o posledním prázdninovém víkendu pořádně prověří Silniční kontroly přitvrdí: Policie řidiče o posledním prázdninovém víkendu pořádně prověří Konec prázdnin tradičně znamená výrazný nárůst dopravy. Policie proto o posledním … DOPRAVA Modráskové louky: Když neposečená tráva znamená, že se hospodaří správně Modráskové louky: Když neposečená tráva znamená, že se hospodaří správně Možná jste si při procházce přes Brdy všimli zvláštního rozdílu. Zatímco některé louky … POZNÁVÁME BRDY Senioři mají svůj den. Udělejte dnes něco hezkého pro někoho, kdo si to zaslouží Senioři mají svůj den. Udělejte dnes něco hezkého pro někoho, kdo si to zaslouží Pátek 21. srpna připadá National Senior Citizens Day, tedy dni věnovanému seniorům. … NEPŘEHLÉDNĚTE Poznejte život v lese při komentované vycházce s lesníkem Poznejte život v lese při komentované vycházce s lesníkem Brdská příroda ukrývá řadu zajímavostí, které při běžné procházce snadno přehlédnete. … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: S létem se můžete začít postupně loučit na hradech a zámcích, Příbramsko ale stále nabízí spoustu letních akcí! Tipy na víkend: S létem se můžete začít postupně loučit na hradech a zámcích, Příbramsko ale stále nabízí spoustu letních akcí! O víkendu se můžete zúčastnit oblíbené celorepublikové akce Hradozámecká noc, a to … AKTUÁLNĚ Pohonné hmoty v Příbrami: Nafta stále zdražuje Pohonné hmoty v Příbrami: Nafta stále zdražuje Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,99 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ V Osečanech na zámku se bude vdávat princezna V Osečanech na zámku se bude vdávat princezna V sobotu 22. srpna 2026 se na zámku v Osečanech odehraje událost, která tomu místu … KULTURA Parkování, bydlení i hospodaření města. Šance pro Příbram - Naše Česko představuje kandidáty Parkování, bydlení i hospodaření města. Šance pro Příbram - Naše Česko představuje kandidáty Šance pro Příbram - Naše Česko představila kandidátní listinu pro podzimní komunální … VOLBY 2026
Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Stačí večer vyrazit ven a jejich přítomnost člověk většinou pozná během několika … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz