31. 5. svátek má Kamila

Kam o víkendu za zábavou, sportem a kulturou

11. srpna 2017   (18:45)
Kam o víkendu za zábavou, sportem a kulturou
foto: am.cz

Tipy, kam vyrazit na víkend. V Petrovicích zahrají například plzenští Dildo Boyz.



PŘÍBRAM – V sobotu od 17 hodin můžete na stadionu u Litavky fandit fotbalistům 1. FK Příbram v duelu s FC Sellier & Bellot Vlašim v 3. kole Fortuny Národní ligy.

V neděli můžete vyrazit od půl jedné odpoledne na další veřejné bruslení do malé zimní haly. Ledová plocha bude veřejnosti patřit celé dvě hodiny.

PETROVICE U SEDLČAN – V zámeckém parku se zítra koná 3. ročník Parkfestu. Těšit se můžete jak na hudební, tak na divadelní vystoupení. Zahrají kapely DILDO BOYZ, DESPAIRES, UNTIL TOMORROW nebo HODOKVAS a další. Z divadelních vystoupení se můžete těšit například na improvizační show party KLIKA z Prahy nebo poezii v podání MARKA HADRBOLCE z Chýšek.

STRÝČKOVY – Oslavy 650 let vzniku obce. Vystoupení skupiny historického šermu Markýz ze Strakonic, taneční zábava, ukázka hasičské techniky, program pro děti, stánky s ukázkou řemesel či výstava historických fotografií v kulturním domě. To je jen malý výběr z připraveného programu, který začíná v sobotu ve 13:30.

JINCE, ČENKOV – Od pátku do neděle se v Jincích a Čenkově uskuteční mezinárodní setkání kynologů – záchranářů Search & Rescue 2017. Diváci uvidí sutinové i plošné vyhledávání, na záchranu z vody, na práci ve výšce a nad volnou hloubkou a také poskytování první pomoci. Setkání se zúčastní osm týmů z ČR a jeden ze zahraničí.

NOVÝ KNÍN – Zítra v letním kině od půl jedenácté vystoupí se svou show pro děti populární Michal Nesvadba. Předvede v ní to nejlepší ze svých vystoupení, které děti znají například z Kouzelné školky.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: RC








Další články

SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech … SPORT Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí … ZDRAVOTNICTVÍ Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen … LIFESTYLE Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme … AKTUALIZOVÁNO Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších … HISTORIE Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného … HISTORIE Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. … LIFESTYLE Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open … SPORT Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním … ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak … FOTO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz