29. 7. svátek má Marta




Kalendář, který pomáhá dobrým věcem

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
15. března 2019   (15:29)
Kalendář, který pomáhá dobrým věcem

Veterinární klinika Na Zdaboři pomáhá mnoha zvířatům a jejich majitelům. Nyní se snaží pomáhat i tam, kde už její profesní specializace nestačí. Připojte se také a udělejte něco správného.


Veterinární klinika Na Zdaboři by touto cestou ráda informovala všechny spoluobčany, kteří by měli zájem nějakou formou pomoci, nebo také cítí touhu jednoduše pomáhat a samozřejmě bychom byli rádi, kdyby se celá tato věc povedla a mohli jsme tak na ní příští rok opět navázat a mít radost z toho, jak roste a plní svůj účel.

Jako klinika i jako podnikatel, a snad mohu říci uspěšný, citím morální povinnost zapojit se do různých charitativních projektů. Spolupracujeme s organizováním koncertů na pomoc nemocným dětem, přispěli jsme na stavbu svatohorských varhan, každoročně pořadame vánoční sbírku. Letos poprvé přicházíme s projektem nástěnného kalendáře. Jeho výrobu kompletně zafinancovala naše klinika, Je nyní v prodeji za 280 ,-Kč. Jedná se o velkoformátový nástěnný kalendář na krásném papíře a letos s motivem „Kočky v pohybu".

Kalendář je tak vlastně našim dárkem pro dárce a formou poděkování, za to, že dáváte radost. Dají se skvěle použít i jako dárek k narozeninám nebo jiné příležitosti. Jistě potěší toho, kdo sám radost rozdává. Kalendáře jsou ke koupi na našem eshopu, v našich ordinacích Na Zdaboři a v Rožmitále, v zahradnictví Petunia, V obchodě s chovatelskými potřebami v OC Stavus Příbram (TESCO) a prostřednictvím spolku Gertrudy, z.s. .

A pro koho výtěžek z prodeje vlastně je? Celá častka, to je celých 280,-Kč poputuje přímo na otevřený učet spolku Gertrudy, z.s. . Po ukončení spolupráce se Spolkem pro kočku jsme se asi vzájemně našli právě s pani Zelenkovou, jednou z úžasných dam, které si přezdívají Gertrúdy a které se starají o kočky a psy bez střechy nad hlavou, s majiteli v tíživé životní situaci, o zvířata bez domova. Jejich péče je výborně zdokumentovaná a velice pečlivě vytipovaná a cílená.

Budeme tedy moc rádi, pokud se do této pomoci naši spoluobčané zapojí a že jim tento kalendář bude dělat každodenní radost. Však ty fotky skutečně stojí za to.

MVDr. Pavel Vokrouhlík
Veterinární klinika Na Zdaboři


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Komerční sdělení
autor: Veterinární klinika Na Zdaboři







Další články

Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Ještě před několika lety byly proteinové výrobky spojovány hlavně s kulturisty a … ZAJÍMAVOSTI Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Jan Tománek si zajistil účast na letošním mistrovství světa na … SPORT Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Tropické teploty, které překračují 30 stupňů Celsia, představují velkou zátěž nejen … AKTUÁLNĚ Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy a statky ČR (VLS) posilují ochranu lesů před požáry. V reakci na stále … AKTUÁLNĚ Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Českou republiku čeká další vlna mimořádných veder. Meteorologové vydali výstrahu před … AKTUÁLNĚ Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu V přízemí Drakovny vzniká nový podnik Jolie Café et Pain. Prostory, kde na počátku 20. … FOTOGALERIE Rock’n’roll, loutky i moravská nálada. Březnické léto láká na nabitý závěr prázdnin Rock’n’roll, loutky i moravská nálada. Březnické léto láká na nabitý závěr prázdnin Festival Březnické léto pokračuje i během druhé poloviny prázdnin a nabídne pestrý … KULTURA Středočeští zemědělci hlásí polovinu sklizně. Úrodu však srazily mrazy i sucho Středočeští zemědělci hlásí polovinu sklizně. Úrodu však srazily mrazy i sucho Zemědělci ve Středočeském kraji v minulém týdnu postoupili se sklizní obilovin za … AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s doutnajícím odpadem v Rožmitále, na místě pomáhá i těžká technika Hasiči bojují s doutnajícím odpadem v Rožmitále, na místě pomáhá i těžká technika V areálu zpracovatelské firmy v lokalitě u Zalán u Rožmitálu pod Třemšínem vypukl dnes … AKTUÁLNĚ
Tesco zvažuje prodej svých obchodů ve střední Evropě. Dotknout by se to mohlo i prodejen v Česku Tesco zvažuje prodej svých obchodů ve střední Evropě. Dotknout by se to mohlo i prodejen v Česku Obchodní řetězec Tesco podle informací britského deníku Financial Times zvažuje prodej … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz