11. 8. svátek má Zuzana

Kadeti vstoupili do 1. ligy úspěšně

10. října 2014   (12:21)
Kadeti vstoupili do 1. ligy úspěšně
foto: pribram.cz

O výkonech mladých fotbalistů píše manažer týmu Miroslav Peterka.



Letos poprvé mladí příbramští volejbalisté - kadeti nastoupili krom své soutěže Extraligy Kadetů i ke svému prvnímu zápasu ve starší, tím i pro ně těžší, kategorii v Národní lize juniorů. K tomuto zápasu nastoupili naši hráči 4. října na půdě Chocně s o dva roky staršími borci. Někteří hráči soupeře vousy ozdobeným kukučem budili respekt. Právě možná i proto jsme v prvním dvoujutkání začali značně nervózně. Nedařilo se na nahrávce a tím pádem ani na útoku. Prohráli jsme první set a vzápětí i druhý, i když až po vyrovnané koncovce.

Naši kadeti to ale nevzdali, trenér Rosenbaum by jim to ani nedovolil. Ve třetím setu jsme začali hrát svůj volejbal. Soupeře začali přehrávat, srovnali stav setů na 2:2 a šlo se do zkráceného 5. setu. V této sadě již nedali příbramští kadeti Chocni sebemenší šanci a vítězí 3:2. Do druhého zápasu naskočili hoši již bez bázně a za hodinu a půl bylo vymalováno - výhra 3:0. Je to velmi dobrý vstup do této soutěže s o dva roky staršími soupeři a tím i dobrá průprava do jejich dalšího volejbalového života.

V přímém přenosu budete mít i vy možnost příbramské naděje vidět a podpořit a to již tento týden v sobotu 11. října od 11.00 a od 15.00 na 1.ZŠ. Za VK Sitex Příbram nastoupili Adam Rosenbaum, Jan Barák, Radek Suda, Petr Kadlec, Tomáš Dlouhý, Ivo Hulpach, Šimon Bacík, Václav Velát.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Miroslav Peterka, manažer VK Příbram








Další články

Srpnové zatmění Slunce: krátká tma uprostřed léta. Co uvidíme a kdy zvednout oči k nebi Srpnové zatmění Slunce: krátká tma uprostřed léta. Co uvidíme a kdy zvednout oči k nebi Ve středu 12. srpna 2026 nás čeká jeden z nejhezčích nebeských úkazů — částečné … ZAJÍMAVOSTI Při dalším poklesu Orlíku začne Povodí Vltavy využívat zásobu vody ze Slap Při dalším poklesu Orlíku začne Povodí Vltavy využívat zásobu vody ze Slap Hladiny všech toků klesají a situace začíná být kritická. Pokud hladina Orlické … AKTUÁLNĚ Tropické teploty v práci. Kdy musí zaměstnavatel zajistit pitný režim a ochranné nápoje Tropické teploty v práci. Kdy musí zaměstnavatel zajistit pitný režim a ochranné nápoje Letní vedra mohou výrazně ovlivnit pracovní podmínky. Pokud teploty na pracovišti … NEPŘEHLÉDNĚTE Pronajmout si dnes byt? Nejvíc letí malé. A zrekonstruované mizí nejrychleji Pronajmout si dnes byt? Nejvíc letí malé. A zrekonstruované mizí nejrychleji Nájemné dál roste a lidé mění své preference. Největší zájem je o menší byty, které se … NEPŘEHLÉDNĚTE Série požárů na Příbramsku: Sucho a silný vítr komplikují žně, v Boroticích platí třetí stupeň poplachu Série požárů na Příbramsku: Sucho a silný vítr komplikují žně, v Boroticích platí třetí stupeň poplachu Žně na Příbramsku dnes dramaticky komplikuje extrémní sucho a silný vítr, které … AKTUALIZOVÁNO Procházka lesem může skončit nebezpečným nálezem. Policie radí: Na munici nesahejte! Procházka lesem může skončit nebezpečným nálezem. Policie radí: Na munici nesahejte! Je čas prázdnin a dovolených a tak se v přírodě pohybuje více lidí než jindy. S tím … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeský kraj rozdělí 7,4 mil. Kč na domácí paliativní a ošetřovatelskou péči Středočeský kraj rozdělí 7,4 mil. Kč na domácí paliativní a ošetřovatelskou péči Na domácí paliativní a ošetřovatelskou péči poskytne Středočeský kraj 15 organizacím … AKTUÁLNĚ Další vlna veder před námi. Po krátkém ochlazení znovu tropy Další vlna veder před námi. Po krátkém ochlazení znovu tropy Tento týden přinese převážně slunečné, teplé a suché počasí. Po krátkém ochlazení v … AKTUÁLNĚ Piráti, Zelení a nezávislí kandidáti představili společnou kandidátku Příbram ZDOLA Piráti, Zelení a nezávislí kandidáti představili společnou kandidátku Příbram ZDOLA Uskupení Piráti, Zelení a nezávislí kandidáti oznámilo vznik společné kandidátky pro … VOLBY 2026
Dobříš bude patřit BMX! Skatepark ovládne česká špička, pojede se o tituly mistrů republiky Dobříš bude patřit BMX! Skatepark ovládne česká špička, pojede se o tituly mistrů republiky Dobříš se na konci srpna stane dějištěm jedné z nejatraktivnějších sportovních akcí … DOBŘÍŠ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz