Kačeři zítra otevřou sezónu našlapaným večerem
12. října 2018 (19:08)
foto: a
V letošním roce očekávejte nejnašláplejší line up, skvělou show, akční drinky a „snad" plný dům.
Kačeři otevírají novou sezónu a jak jinak, než pompézně. Už zítra se otevřou brány kulturního domu v Březnici tradiční Resident night. V letošním roce očekávejte nejnašláplejší line up, skvělou show, akční drinky a „snad" plný dům.
Sestava DJs bude opravdu vytříbená. Prvním z residentů je známá postava pražské scény DJ SNBM (aka Sunbeam). Fanoušci ho mohou znát jako residenta Retro music hall, každoročně vystupujícího nejen na festivalu Mácháč, kde se letos představil na hlavním pódiu. Čekat vás bude našlapaný set plný té nejaktuálnější muziky.
Sestava DJs bude opravdu vytříbená. Prvním z residentů je známá postava pražské scény DJ SNBM (aka Sunbeam). Fanoušci ho mohou znát jako residenta Retro music hall, každoročně vystupujícího nejen na festivalu Mácháč, kde se letos představil na hlavním pódiu. Čekat vás bude našlapaný set plný té nejaktuálnější muziky.
foto: a
Ozdobou večera bude krásná DJka Jaqullin. Můžete ji znát ze všech velkých festivalů, ale i kvalitních techno večírků v klubech po celé republice. Nebyla by to Resident night bez DJ Roberto Chochola. Hraje na Kačerech od počátků, staví program Resident night a je to velký bavič. DJ ze známých pražských klubů Duplex a Studio 54 předvede, co je to vysoká škola hudby. Celý večer rozjede místní oblíbenec DJ Wasily.
foto: a
Na co se kromě hudby těšit? Jako vždy toho bude spousta. Hudbu si vychutnáte na silném a kvalitním soundsystemu od matadora DJ Roba, světelná show z rukou táborského Honana nesmí chybět. Míchané koktejly a akční drinky nebudete rovněž postrádat, zařádíte si u stolních fotbálků a kačeří merch bude také připraven. Vstup na tento famózní večírek je sympatických 100,- Kč na místě.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info a
autor: mipo
Další články
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram vstoupí do 57. ročníku ve znamení Anglie
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram se v roce 2026 uskuteční už po …
Dejte si pauzu od alkoholu. Statistiky z příbramských silnic mluví jasně
Je tady měsíc, který každoročně prověřuje pevnou vůli tisíců lidí. Do dalšího ročníku …
V lomu Amerika zemřel muž. Po pádu zůstal zaklíněný v koruně stromu
Hasiči, záchranáři a policité ve čtvrtek 5. února zasahovali v bývalém lomu Velká …
Řidiči se u Milína srazili a nakonec volali policii kvůli chybějícímu řidičáku
Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 5. února krátce před půl druhou odpoledne na …
Takového pacienta tu ještě neměli. Netopýr s obříma ušima unikl kočce, nyní se o letouna starají ve stanici
Ve zvířecí kartotéce Záchranné stanice Ochrany fauny ČR v Hrachově se poprvé objevil …
Pozor na parfém XENA – může ohrozit zdraví a obsahuje zakázané látky
Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před parfémovou vodou XENA, PARFUM …
Cizinci podle policie páchají méně zločinů než dřív. Nejčastěji je to ohrožení pod vlivem návykové látky
Kriminalita cizinců ve Středočeském kraji loni meziročně klesla. Cizinci spáchali 1036 …
Budíček ve tři ráno, o padesát procent víc soli. Proč nejsou ulice v Příbrami suché?
Když začne padat sníh nebo se tvoří námraza, vyrážejí technické služby Příbram do …
Nepřehlédněte
Nový vedoucí lékař urgentního příjmu: Jsem rád, že jsem právě v Příbrami
MUDr. Pavel Poláček je novou tváří příbramské nemocnice. Má bohaté zkušenosti ze …
ROZHOVOR
Příbram se chystá na podnikatelský ples roku
Okresní hospodářská komora v Příbrami zve všechny milovníky společenských večerů na …




