8. 6. svátek má Medard

Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej

19. června 2018   (08:00)
Dalších 7 fotografií v galeriiKačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej
foto: a

Léto se přiblížilo raketovým tempem a s ním i tradiční festival Kačeři


Pro třináctý ročník byl zvolen magický víkend 17. a 18. srpna 2018, místo zůstává stejné, Horčápsko u Březnice.

Celou zimu probíhal pečlivý výběr kapel a DJs, až z něj vzešla jedna z nejlepších sestav celé historie. Těšit se můžete jak na domácí, tak na několik zahraničních kapel a DJs. Na koho se v srpnu přijedete do Kačerova? Lahůdek bude mnoho. Ať se jedná o navrátivší punkovou kapelu Pipes and Pints, kterým budou zdatně sekundovat místní oblíbenci E!E. Rapovým zástupcem nebude nikdo menší než Prago Union, v současnosti jedna z nejoblíbenějších českých rapových skupin. Zahraničním headlinerem a zároveň velkým tahákem bude německá rocková parta Tune Circus. Dalším jménem, které je v poslední době velmi v kurzu, je postava Kapitán Demo, ten drtí jednu anketu za druhou. Pokud chcete trochu přitvrdit, těšte se na Cocotte Minute. Tato známá jména doplní další oblíbené regionální kapely.
Pro třináctý ročník byl zvolen magický víkend …
foto: a

Ke Kačerům patří samozřejmě také DJové. DJ stage se ponese v rytmech drum and bass, house, techno. Největším jménem mezi DJs je zajisté španělská techno hvězda z Malagy DJ Horacio Cruz, který vystupuje na nejznámějších světových festivalech. Pátečním jménem s velkým „j“ je nejvýznamnější slovenský projekt B-complex. V letošním roce se představí ve speciálním setu. Dalším pátečním zvučným jménem je legendární DJ Pixie. Sobota bude patřit známým house a techno mistrům mixážních pultů, kterými jsou Subgate, Roberto Chochola, Spiriakos a spoustě dalších. Na DJ pódiu se představí na 30 DJs.

Nejlevnější celofestivalové vstupenky zakoupíte na internetu ZDE nebo osobně: Březnice - tabák U Nuslů, Příbram – Cowárna a Pizzařství fastfood, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna a Dobříš - infocentrum. Více informací naleznete ZDE, na Facebooku nebo Instagramu.
Ke Kačerům patří samozřejmě také DJové. DJ …
foto: a
foto: a

Fotogalerie

Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (1) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (2) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (3) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (4) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (5) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (6) Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej (7)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info a
autor: mip








Další články

Hledáte stabilní práci ve stavebnictví? Příbramská firma GREBOS roste a nabízí dlouhodobé uplatnění Hledáte stabilní práci ve stavebnictví? Příbramská firma GREBOS roste a nabízí dlouhodobé uplatnění Pokud hledáte perspektivní a dlouhodobé zaměstnání ve stavebnictví, stojí za to … NEPŘEHLÉDNĚTE Sovy, skřivani a chaos na stole: Co o vás váš mozek opravdu říká (a proč věda bourá mýty) Sovy, skřivani a chaos na stole: Co o vás váš mozek opravdu říká (a proč věda bourá mýty) Noční sovy, kreativní bordeláři a lidé, kteří občas použijí ostřejší slovo, mají jedno … LIFESTYLE Medard: svatý, který „umí dělat počasí“. Legendy, věda i pranostiky, které se překvapivě často plní Medard: svatý, který „umí dělat počasí“. Legendy, věda i pranostiky, které se překvapivě často plní Svatý Medard má pověst největšího „meteorologa“ mezi svatými. Legenda o orlu, který ho … POČASÍ Dvořákova Vysoká znovu ožije pod širým nebem. Diváky čeká Rusalka, Čert a Káča i premiéra Slovanských tanců Dvořákova Vysoká znovu ožije pod širým nebem. Diváky čeká Rusalka, Čert a Káča i premiéra Slovanských tanců Areál Památníku Antonína Dvořáka na Vysoké se i letos promění v jedinečnou přírodní … KULTURA OBRAZEM: Den bezpečné Příbrami na Nováku lákal akčními zásahy i přes dopolední déšť OBRAZEM: Den bezpečné Příbrami na Nováku lákal akčními zásahy i přes dopolední déšť Po dvou letech se do areálu Nového rybníka vrátil Den bezpečné Příbrami, který nabídl … VIDEO Terasa u Belvederu je zpět. A s ní i letní barbecue, speciální akce na pivo a výhled, který nemá konkurenci Terasa u Belvederu je zpět. A s ní i letní barbecue, speciální akce na pivo a výhled, který nemá konkurenci Terasa u kulturního domu Belveder, která prošla na jaře kompletní rekonstrukcí, se … AKTUÁLNĚ Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Největší přírodní hnízdo v ČR? Vzniklo právě tady – a živočichové už ho pomalu zabydlují. Ve Svatohorských sadech vyrostlo něco, co tu ještě nebylo. Obří přírodní hnízdo o … FOTOGALERIE Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory Na Jineckých Hřebenech byl slavnostně požehnán obraz svaté Barbory V prostoru pozorovatelny na Jineckých Hřebenech nad stále využívaným cvičištěm armády … FOTOGALERIE Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Závislostí přibývá. Odborníci varují, že přesun agendy pod zdravotnictví může přijít v nejhorší možnou chvíli Počet lidí se závislostmi roste, a to napříč věkem i regiony. U mladých je nárůst … AKTUÁLNĚ
Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Bajkeři, děti i nejmenší na odrážedlech: BSK GIRO Pičín znovu rozjede Brdy Brdské lesy se opět promění v jednu velkou cyklistickou arénu. Oblíbený závod horských … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz