24. 1. svátek má Milena

Kačeři letos chystají nejsilnější sestavu, představí se i Skyline

12. července 2014   (08:30)
Kačeři letos chystají nejsilnější sestavu, představí se i Skyline
foto: pribram.cz

Na festivalu se představí několik opravdu známých skupin a DJ.



Léto již nabralo rychlý spád a přípravy festivalu Kačeři jsou v plném proudu. O srpnovém víkendu 22. a 23. srpna se na festivalové louce v Horčápsku u Březnice sejdou všichni příznivci letní zábavy. Pořadatelé si opět přichystali mnoho novinek a hlavně nejsilnější program v kačeří historii.

Hlavními taháky jsou taneční Skyline

Devátý ročník bude ještě o stupínek lepší než ty předchozí. Budou přichystána tři hudebně rozličná pódia. Na své si přijdou příznivci kapel, DJs, ale i alternativy a sportu. Během dvou dnů se představí na 50 vystupujících. Na hlavní InternetPB Live stage zahrají mimo jiné energičtí Skyline, Hentai Corporation a legendární příbramští E!E. Ty uvedou před svým koncertem premiéru dokumentu o svém kytaristovi Bakčovi. Zajímavostí bude jistě koncert mladé kapely Doctor Victor, kteří si na jaře zahráli se slavnou skupinou Lucie.

Další pódium je tradičně věnováno taneční hudbě. Na DJ stage ve velkém stanu vystoupí přes 20 DJs z celé republiky od matadorů po mladou krev. DJ Tráva pamatuje počátky house music v Čechách, Bifidus Aktif přijede ukázat, jak se hraje na festivalu Let It Roll, na stage se postaví respektovaný producent Sonority s live vystoupením a Dead Sailor předvede svoji DJ tvář, můžete ho znát jako bubeníka kapely Mandrage. Třetí pódium je věnováno projektům a písničkářům. Po loňském úspěchu se exklusivně vrací duo Sympaťáci!

Festival hudby i sportu

Kačeři nejsou jen o hudbě. Důležitou součástí je sport. Sobota patří RSI fotbalovému a BBS volejbalovému turnaji, do kterých se můžete již hlásit. Sportovních aktivit bude velké množství, jsou to také slackline, prezentace crossfitu a další. V celém areálu se budete moci volně připojit k Wi-Fi síti a k orientaci vám poslouží festivalová aplikace.
Již nyní můžete kupovat vstupenky v předprodeji. Pořadatelé si pro vás připravili akci na vstupenky. Když si koupíte dvě vstupenky v předprodeji, dostanete limitované festivalové tričko jako dárek. Triček je opravdu limitované množství, proto s koupí vstupenky nemeškejte. Navíc můžete vyhrát některou z cen od partnerů, například připojení od InternetPB na rok zdarma.

Informace, vstupenky a veškeré otázky a odpovědi naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté v pátek večer zadrželi muže, který je podezřelý, že poškodil sekyrou výlohu … Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu a s ní i otázka, co si obléct, aby večer proběhl bez … Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Celková kriminalita v České republice v roce 2025 opět klesla, zároveň se ale výrazně … Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Zastupitelé na lednovém jednání projednají návrh na odpis nedobytné pohledávky ve výši … Politika Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Ani v roce 2025 nezůstala Chráněná krajinná oblast Brdy bez pozornosti. Péče o zdejší … Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Počet sociálních pohřbů v některých větších městech Středočeského kraje v posledních … Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Průzkumná štola pro tunel Kamenná Vrata na budoucí středočeské D3 — v úseku mezi … AKTUÁLNĚ Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Tři králové symbolicky uzavřeli vánoční čas a začalo období, kdy se svět obrací vzhůru … Masopust /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů Organizace OBRAZ – obránci zvířat uspořádala v pátek 23. ledna ráno protestní akci … FOTO
Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,90 … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz