24. 8. svátek má Bartoloměj




K filmům a divadlu pod hvězdami to Příbramští nebudou mít daleko

22. června 2020   (06:24)
K filmům a divadlu pod hvězdami to Příbramští nebudou mít daleko
foto: pribram.cz

Po spíše „hubené“ kulturní náplni předchozích prázdninových sezon je letošní program Letního kina a Lesního divadla Skalka výrazně bohatší. Lidé si užijí osvědčené filmové pecky, hudební produkci nebo stand-up comedy. Nabídka myslí i na nejmenší návštěvníky.


Letní kino v areálu Nového rybníka bude v červenci promítat některé úterky a pátky od půl desáté. Kdo ještě neviděl oscarové ztvárnění zpěváka Freddieho Mercuryho v podání herce Ramiho Maleka, neměl by si nechat ujít životopisný film Bohemian Rhapsody, který letní sezonu 3. července zahájí. Bezpečně cestovat po světových destinacích můžete hned následující úterý s Trabantem tam a zase zpátky.

Formát letního kina se bez některých žánrů rozhodně neobejde. Během července tak diváci ještě zhlédnou komiksový blockbusteru Avengers: Endgame a temně romantický After: Polibek. Film na úterý 17. července vybere svým hlasováním veřejnost. Posledním červencovým filmem je sci-fi Upgrade.
Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí má atmosféru samo o sobě a divadelní představení přivítají nejen dospělé, ale i nejmenší diváky. "Program jsme vybírali tak, aby byl pestrý a své si našla co nejširší cílová skupina. Vystoupí profesionální divadelní soubory i ochotníci, což považujeme za správnou cestu a účel tohoto prostoru. V hudebním programu se lidé mohou těšit na folk-pop, country i vážnou hudbu,“ uvádí k prázdninovému programu vedoucí Městského kulturního centra Příbram Vlastimil Ševr.
V pátek 3. července můžete na Skalku zajít na Pivo – divadelní představení začíná v 19.00. V neděli 12. července obsadí amfiteátrové hlediště děti. Krysáci a ztracený Ludvík a Příběhy vodníka Česílka začínají od 15.00, resp. 18.00. Na dva večery 17. a 18. července přiveze Divadlo za vodou pod – doufejme – hvězdnou oblohu Zářivou hvězdu.

Hudební produkci zastoupí místní kapely a rovněž hosté. Nedělní večer 19. července stráví návštěvníci s příbramskými Origami a obnovenou kapelou Khoiba, sobota 25. července bude patřit modernímu country v podání Taxmenů. Poslední červencový pátek vystoupí Adéla Elbel a Arnošt Frauenberg se stand-upem Malej a velká. Vstupenky na představení lze koupit na www.ticketportal.cz.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Nový rybník má horší hodnocení vody. SZM vysvětluje, co to znamená pro koupající Kvalita vody v příbramském Novém rybníku se podle posledního hodnocení zhoršila. … AKTUALIZOVÁNO Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Pozor na plyn! Policisté tento týden zaměří radary na Příbramsko Řidiči na Příbramsku by měli v tomto týdnu více hlídat rychlost. Od pondělí 24. do … DOPRAVA V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá V srpnu jsou vosy nejagresivnější a bodnutí přibývá Léto je obdobím, kdy lidé tráví více času venku. S tím ale přibývá i nepříjemných … AKTUÁLNĚ Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Hudba, guláš, nové menu a Lucie na jaře. Belveder a Peklo jedou naplno Po prázdninové pauze se v Příbrami znovu rozjíždí hudba, gastronomie i velké akce. … NEPŘEHLÉDNĚTE Baník odhaluje tvář nové sezony. Klaban už má svou první permici. Máte ji také? Baník odhaluje tvář nové sezony. Klaban už má svou první permici. Máte ji také? Nové dresy, nová posila a Klaban, který má konečně jméno a svou první permanentku. HC … PR Kdo povede Příbram dál? ANO představuje své první tři kandidáty Kdo povede Příbram dál? ANO představuje své první tři kandidáty Hnutí ANO zveřejnilo první jména pro podzimní komunální volby v Příbrami. Lídrem a … VOLBY 2026 Celý život říkáme Příbram. Víte ale, odkud se ten název skutečně vzal? Celý život říkáme Příbram. Víte ale, odkud se ten název skutečně vzal? Příbram. Název, který každý z nás používá prakticky každý den. Přemýšleli jste ale … HISTORIE 81 hodin nonstop. Havárie v Husově ulici ochromila dopravu a zaměstnala desítky lidí 81 hodin nonstop. Havárie v Husově ulici ochromila dopravu a zaměstnala desítky lidí Havárie vodovodního řadu v Husově ulici způsobila od úterý výrazné dopravní … AKTUÁLNĚ Poslední prázdninový týden přinese ochlazení, pak přijde krátké oteplení. Léto zakončí přeháňky Poslední prázdninový týden přinese ochlazení, pak přijde krátké oteplení. Léto zakončí přeháňky Poslední prázdninový týden začne v Česku spíše svěžím počasím. V pondělí bude většinou … AKTUÁLNĚ
Kratom čeká tvrdší regulace. Závislost roste, odborníci varují před úplným zákazem Kratom čeká tvrdší regulace. Závislost roste, odborníci varují před úplným zákazem Kratom, rostlinný přípravek z jihovýchodní Asie, se v Česku stal jednou z nejrychleji … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz