K cestě do Řecka zbývá jen krůček. Odtajňujeme další indicii
28. července 2022 (16:09)
Portál pribram.cz ve spolupráci s cestovní kanceláří Iríny Tours pořádají soutěž o letní dovolenou pro tři osoby v řecké Leptokarii. Ubytování bude zajištěno v penzionu Billis-Margarita rooms. Termín dovolené je stanoven od 21. do 28. srpna a výherci budou moci prožít zbytek letních prázdnin v třílůžkovém pokoji s možností přistýlky. V soutěži je zahrnutý pobyt bez dopravy. Cestovní kancelář však může klientům poskytnou informace na cestu. Abychom ušetřili náklady spojené s cestováním, rozhodli jsme se, že výherci přispějeme na pohonné hmoty či letenky částkou 10 tisíc korun.
Během vydání prvního článku jsme slíbili, že postupně budeme odtajňovat indicie, které povedou k nalezení přívěsku. Jelikož do dnešního dne se „klíč“ k dovolené nepodařilo naleznout, přinášíme další nápovědu, která zní: Chtěl bych se dožít sta let.
V minulém týdnu byla zveřejněna první indicie: V období zvýšeného počtu klíšťat se nenacházím v trávě. Nejsem ani ve vodě.
Podmínky soutěže
Na Nováku v Příbrami jsme schovali přívěsek se vzkazem. Tato „vstupenka“ na dovolenou může být umístěna kdekoliv v areálu.
Výherce, který přívěsek najde, zašle jeho fotografii na email pribram@pribram.cz a zároveň nás o této skutečnosti bude informovat telefonicky na čísle 604 566 555.
Soutěž trvá od 16. července do 14. srpna (pokud nedojde k nálezu dříve).
Na Nováku v Příbrami jsme schovali přívěsek se vzkazem. Tato „vstupenka“ na dovolenou může být umístěna kdekoliv v areálu.
Výherce, který přívěsek najde, zašle jeho fotografii na email pribram@pribram.cz a zároveň nás o této skutečnosti bude informovat telefonicky na čísle 604 566 555.
Soutěž trvá od 16. července do 14. srpna (pokud nedojde k nálezu dříve).
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•Na Nováku jsme schovali přívěsek se vzkazem. Kdo ho najde, užije si zdarma dovolenou v Řecku
•Na cestu do Řecka dostane výherce poukaz na pohonné hmoty ve výši 10 tisíc korun
•V pátek neopouštějte Příbram. Na Nováku se koná akce s názvem Superhry!
Další články
Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě!
Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží …
ANKETA
Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí
Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Další šumavský rys navštívil Brdy
V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem!
O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti …
V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí
Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci …
AKTUALIZOVÁNO
Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb
Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova …
PŘÍRODA
Falešný web láká na levné dálniční známky
Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes …
KRIMI
Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích
Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším …
ZAJÍMAVOSTI
Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen
Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna …
AKTUÁLNĚ
Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 …
AKTUÁLNĚ





