Ještěry minulý týden zahnal déšť, chystají nový útok na „letňák“
27. července 2018 (12:17)
Prehistoričtí predátoři dostanou zítra v 21 hodin novou šanci, aby proběhli letním kinem v areálu Nového rybníka. V minulém týdnu bylo představení zrušeno kvůli dešti, snad to vyjde tentokrát, i když pro panující velmi horké počasí je hrozba podvečerní bouřky samozřejmostí. Za vstupné 120 korun můžete zhlédnout akční dobrodružný sci–fi film Jurský svět: Zánik říše.
Dinosauři, kterým se podařilo opustit klece unikátního zábavního parku Jurský svět, si poklidně žijí na ostrově plném prehistorických tvorů. Nyní jim však hrozí už druhé vyhynutí v dějinách. Vydaří se záchranná mise, která má dinosaury dopravit do bezpečí?
Dinosauři, kterým se podařilo opustit klece unikátního zábavního parku Jurský svět, si poklidně žijí na ostrově plném prehistorických tvorů. Nyní jim však hrozí už druhé vyhynutí v dějinách. Vydaří se záchranná mise, která má dinosaury dopravit do bezpečí?
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk
Další články
Hledaný muž byl nalezen mrtvý ve Voznici
Policisté hledali muže, který odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. …
AKTUÁLNĚ
Učíme děti pro svět zítřka: virtuální realita se stává součástí výuky v Chrašticích
Virtuální realita už dávno není jen doménou her. Na Základní škole a mateřské škole …
Brdský běžecký pohár 2026: Přes 30 závodů a 300 kilometrů
Harmonogram BBP pro rok 2026 nabízí řadu závodů nejen pro dospělé běžce, ale také v …
COOP zradil slepice i zákazníky a dál obchoduje s utrpením, říká organizace OBRAZ - Obránci zvířat
Organizace OBRAZ - Obránci zvířat bude v pátek 23. ledna v Příbrami protestovat před …
Hasiči z výsuvného žebříku museli otevřít násilím byt
Ve středu 21. ledna před 18. hodinu byli hasiči povoláni k technické pomoci do …
Příbramská rodačka a bývalá moderátorka Rádia Kiss bojuje s těžkou nemocí. V Milíně se chystá benefiční akce
Bára Tlučhořová, rodačka z Příbrami a dlouholetá moderátorka ranního vysílání Rádia …
Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery
V rámci modernizace postupů přepravní kontroly Integrované dopravy Středočeského kraje …
Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla
Na Velkou scénu příbramského divadla se vrací oblíbené dětské představení Pohádky do …
Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel
Středočeští policisté se ve dnech 15. až 17. ledna zapojili do speciální …
Skauti zvou veřejnost na výrobu zákopových svíček pro Ukrajinu
Příbramští skauti zvou veřejnost k zapojení do celorepublikové sbírky Světlo a teplo …





