21. 2. svátek má Lenka

Jeden zloděj byl dopaden při činu, druhý nepozorovaně rozebral tranzita

19. července 2014   (08:24)
Jeden zloděj byl dopaden při činu, druhý nepozorovaně rozebral tranzita
foto: sxc

K oběma událostem došlo začátkem tohoto týdne.



V úterý 15. července se sedmadvacetiletý muž v odpoledních hodinách vloupal do myslivecké chaty v Nechvalicích. Nestihl se uvnitř ale ani rozkoukat a už byl dopaden. Na místě ho zadrželi myslivci, které upozornila signalizace narušení objektu. Pachatel se do objektu dostal oknem a chystal se vzít čtyři balíky masa zvěřiny v hodnotě 2 tisíc korun. Muž je nyní podezřelý z krádeže a hrozí mu až 3 roky vězení.

V obci Libice pak řádil další zloděj. Ten začátkem tohoto týdne kompletně vykradl automobil Ford Tranzit. Pachatel překonal zámek dveří a alarm.

„Z vnitřních prostor následně odcizil všechny sedačky, navigaci, airbag a dálkové ovládání rádia. Při svém počínání navíc poškodil imobilizér a bezpečnostní pásy. Poté ještě ukradl kapotu motoru a oba přední xenonové světlomety. Celkem se vzniklá škoda vyšplhala na 135 tisíc korun,“ popsala řádění zloděje policejní mluvčí Monika Schindlová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál … NEPŘEHLÉDNĚTE Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace? V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. … Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily? Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Do Příbrami zavítá Festival Sherlock a dobrovolnické centrum ADRA bude slavit! Tipy na víkend: Do Příbrami zavítá Festival Sherlock a dobrovolnické centrum ADRA bude slavit! Tento víkend si opět můžete vybrat z široké nabídky. Chcete-li se dobře pobavit a … „Když Měsíc přistane v Příbrami“ – město ožije světlem a hvězdami „Když Měsíc přistane v Příbrami“ – město ožije světlem a hvězdami Město, které obvykle spojujeme s historií hornictví, se promění v vesmírnou oázu. … ZAJÍMAVOSTI Konečně jasno? Příbram po letech řeší parkoviště u LEKA. Firma chce směnu, radnice doplatky Konečně jasno? Příbram po letech řeší parkoviště u LEKA. Firma chce směnu, radnice doplatky Debata o parkovišti v Seifertově ulici se táhne už od roku 2016. Teď se vrací na … NEPŘEHLÉDNĚTE Valentýn je pryč, realita u stolu: láska versus rozpočet Valentýn je pryč, realita u stolu: láska versus rozpočet Valentýn skončil, čokolády dojedeny a srdíčkové dekorace uklizeny. Zůstává realita a … LIFESTYLE Po deseti letech se vrací do Lázu Hasičský bál Po deseti letech se vrací do Lázu Hasičský bál Po deseti letech čekání se do obecního sálu v Lázu vrací tradiční Hasičský bál, který … KULTURA
Modrou velrybu nahradil Červený delfín. Nebezpečná dětská hra je zpět a vyskytuje se i v Česku Modrou velrybu nahradil Červený delfín. Nebezpečná dětská hra je zpět a vyskytuje se i v Česku Na Instagramu a TikToku se v posledních týdnech znovu šíří nebezpečná hra, která cílí … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz