2. 5. svátek má Zikmund

Jaroš při debutu v základní sestavě Liverpoolu vychytal výhru v Ligovém poháru

31. října 2024   (14:30)
Jaroš při debutu v základní sestavě Liverpoolu vychytal výhru v Ligovém poháru
foto: vitek_jaros / IG

Vítězslav Jaroš, talentovaný brankář a odchovanec příbramského fotbalu nastoupil ve středu poprvé v základní sestavě Liverpoolu a pomohl k vítězství 3:2 v Brightonu.


Český brankář a příbramský odchovanec nastoupil ve středečním osmifinále Ligového poháru poprvé v základní sestavě Liverpoolu a pomohl svému týmu k vítězství 3:2 v Brightonu. Napsal tak další kapitolu svého pohádkového příběhu. S fotbalem začínal v Příbrami, kde získal základy a brzy upoutal pozornost větších klubů. V roce 2017 si ho všiml Liverpool, který Jaroše přivedl do své akademie. Tam se rychle adaptoval na náročné tréninky a vysoké tempo anglického fotbalu. Postupně se vypracoval, absolvoval několik hostování, například ve Stockport County a rakouském Sturm Graz, kde pomohl k zisku ligového titulu a rakouského poháru.
Český brankář a příbramský odchovanec …
foto: vitek_jaros / IG

Třiadvacetiletý Jaroš je hráčem Liverpoolu od roku 2020, ale v brance seniorského týmu "Reds" zažil soutěžní debut až začátkem října v ligovém utkání proti Crystal Palace, v jehož závěru nahradil zraněnou jedničku Alissona. V dalších zápasech už dostával příležitost zkušenější Ir Caoimhín Kelleher, ale ve středu se příbramský rodák dočkal další šance.

Jaroš se v druhém poločase blýskl zákrokem po hlavičce Simona Adingry, kterou vytlačil na tyč. Dva góly Liverpoolu vstřelil nizozemský útočník Cody Gakpo a svěřenci trenéra Arneho Slota udrželi výhru i po divoké závěrečné desetiminutovce, kdy domácí v 90. minutě snížili na 2:3. Ve čtvrtfinále se držitelé rekordních 10 vítězství v Ligovém poháru střetnou se Southamptonem.
Třiadvacetiletý Jaroš je hráčem Liverpoolu od …
foto: vitek_jaros / IG

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Oldřich Kozák








Další články

Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! Překonali jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Na Facebooku nás je už přes 34 000! 34 000 lidí. 34 000 příběhů. 34 000 důvodů, proč to celé dává smysl. A my si toho … NEPŘEHLÉDNĚTE Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Ředitelka ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 273 Šárka Bodnárová: „Každé dítě má jiný talent, naším úkolem je ho rozvíjet“ Základní škola Příbram II, Jiráskovy sady 273 je tradiční komunitní škola umístěná v … ROZHOVOR Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Hrušně a jabloně: Když Brdy rozkvétají vzpomínkami Když bloudíme napříč záběhelskými, padrťskými pláněmi, míjíme Kolvín nebo se … POZNÁVÁME BRDY Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram otočila zápas s Dynamem! Důležité vítězství drží naději na baráž Příbram si doma připsala cenné tři body. Proti Dynamu České Budějovice sice prohrávala … SPORT SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu SENZACE! 2. ZŠ Dobříš je MISTREM REPUBLIKY! Po 18 letech znovu na vrcholu Tohle je sportovní pohádka, která se stala skutečností. Dobříšští školáci z 2. ZŠ … SPORT Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona Na vodních dílech Slapy a Orlík začala v pátek plavební sezona Na vodních dílech Slapy a Orlík začala od 1. května plavební sezona. O víkendu Povodí … AKTUÁLNĚ První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí První máj: svátek práce, nebo den lásky? V Česku slavíme obojí První květen. Datum, které ve světě znamená protesty, průvody a připomínku dělnických … ZAJÍMAVOSTI Tipy na víkend: První květnový víkend bude plný sportu a kultury Tipy na víkend: První květnový víkend bude plný sportu a kultury O víkendu se můžete pěšky vydat na Vysokou za Dvořákem, vyrazit na pochod kolem … NEPŘEHLÉDNĚTE Na Drkolnově má vzniknout nové parkoviště. Projekt je už na stavebním úřadě, veřejnost se může vyjádřit Na Drkolnově má vzniknout nové parkoviště. Projekt je už na stavebním úřadě, veřejnost se může vyjádřit Nedostatek parkovacích míst je dlouhodobý problém většiny českých měst — a Příbram … AKTUÁLNĚ
Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz