22. 5. svátek má Emil




Jan Konvalinka: Přejme si do nového roku dostatek porozumění, lásky a zdravého rozumu

NEPŘEHLÉDNĚTE
31. prosince 2019   (06:20)
Jan Konvalinka: Přejme si do nového roku dostatek porozumění, lásky a zdravého rozumu

"Podle čínského horoskopu bude rok 2020 rokem kovové Krysy. Bude to údajně čas, ve kterém nás čekají zkoušky a výzvy," říká starosta města Příbrami Jan Konvalinka.



Rok 2019 je u svého konce. Odchází, aby přenechal vládu svému nástupci s dvacítkou ve znaku. Číslo 20 může být v numerologii chápáno jako symbol probuzení, ambicí, smělých plánů a překonávání překážek.

Podle čínského horoskopu bude rok 2020 rokem kovové Krysy. Bude to údajně čas, ve kterém nás čekají zkoušky a výzvy. Znamení kovové Krysy přeje lidem, kteří jsou odvážní, aktivní a činorodí.

Je asi vcelku jedno, čemu věříme. Jestli číslům nebo starobylým symbolům. Skoro všichni od nového roku očekáváme, že bude lepší, než ten předchozí. Ti spokojenější z nás si přejí, aby byl stejně dobrý nebo aby alespoň nebyl horší, než ten předchozí.

Ať už to máme jakkoliv, ať už věříme čemukoliv, ať jsme spíše optimisty či pesimisty, přejme si do nového roku dostatek porozumění, lásky a zdravého rozumu. Také určitou dávku zodpovědnosti a uvědomění si, že naše životy neřídí ani čísla, ani znamení zvěrokruhu, ale jsme to my sami, kdo do značné míry ovlivní, jaký ten nový rok bude.

Přeji vám, milí Příbramané, ať je váš rok 2020 plný příjemných setkání a dobrých zpráv, ať jste zdraví, spokojení a šťastní!

Jan Konvalinka, starosta města Příbrami

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jan Konvalinka - starosta města Příbrami
autor: Tomáš Pečenka








Další články

U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova hasiči evakuovali třicet lidí, strojvedoucí se zranil U Příbrami v plamenech: Z hořícího vlaku Regionova hasiči evakuovali třicet lidí, strojvedoucí se zranil Dramatické chvíle zažili dnes večer cestující v osobním vlaku na Příbramsku. Mezi … AKTUALIZOVÁNO Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram vymírá, nebo se konečně mění? Mladí lidé mají jasno Příbram byla pro mnoho lidí dlouhá léta samozřejmým místem k životu. Dnes se ale čím … NÁZOR LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group připravuje devět projektů. Do Příbrami může přinést až 400 nových bytů LDM Group představuje dlouhodobou vizi rozvoje Příbrami. Pod vedením zakladatele a CEO … ROZHOVOR „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář „Není divadlo jako divadlo,“ říká ředitel příbramského divadla Petr Bednář Divadlo A. Dvořáka v Příbrami patří k institucím, které mají v regionu výjimečné … ROZHOVOR Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tipy na víkend: Divadlo bude patřit dětem, historické centrum zase závodníkům! Tento víkend se budou na Příbramsku konat tři velké a dlouho očekávané akce - Divadlo … NEPŘEHLÉDNĚTE Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Most u Jíloviště půjde brzy k zemi. Stavbaři budou stavět nový Stavbaři v polovině června zbourají most přes dálnici D4 poblíž Jíloviště u Prahy a … Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Šmíráci v oblacích: Když vám nad zahradou krouží cizí dron Hračka pro děti za pár tisíc, nebo sofistikovaný nástroj pro zloděje a lidi bez špetky … AKTUALIZOVÁNO Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ … KULTURA Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč … DOPRAVA
Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz