27. 2. svátek má Alexandr




Jan Konvalinka: Nový rok bude takový, jaký si ho uděláme

31. prosince 2024   (13:00)
Jan Konvalinka: Nový rok bude takový, jaký si ho uděláme
foto: Jan Konvalinka / se souhlasem

Starosta Příbrami Jan Konvalinka ve svém novoročním poselství děkuje všem, kteří se podílejí na rozvoji města a přispívají k lepšímu životu jeho obyvatel. Připomíná, že budoucnost je v našich rukou.


Vážení a milí,

rok 2024 se pomalu, ale jistě stává minulostí. Tak, jako ty předchozí před nás položil spoustu výzev, problémů a těžkých úkolů. Jsou za námi úspěchy, ale i momenty, ze kterých bychom si měli vzít ponaučení. Jsem rád, že to první převládá.

Nesmírně si vážím práce všech z vás, kteří se podílíte na tom, aby naše město bylo lepším místem k životu, aby se rozvíjelo a vzkvétalo. A tím nemyslím jen všechny zaměstnance města a městských organizací a firem, ale i ty z vás, kteří zde podnikáte, provozujete služby, zaměstnáváte lidi. Mám na mysli i ty z vás, kteří dbáte na okolí svého bydliště, opravujete svoje bytové domy. Pokaždé mám velkou radost, když vidím, jak se tvář našeho města mění k lepšímu. Oceňuji i práci všech lidí angažovaných v kultuře a sportu, i díky vám se v našem městě dobře žije. Nesmírně si vážím kolegů v pomáhajících profesích a službách sociální péče a zdravotní péče. Každý z vás, který se nějakým dílem přičinil o blaho druhých, přispěl dobrým skutkem, přišel s dobrým nápadem, nebo byl zcela nezištně milý a přátelský k druhým, zasluhuje poděkování. Dávno to v naší společnosti není běžné.
Nevíme, čím nás rok 2025 překvapí, jaké úkoly před nás položí. Nemůžeme vědět, jaké události nás potkají. Co ale vědět můžeme je to, že rok 2025 bude z velké části takový, jaký si ho sami uděláme. Věřím, že budeme-li chtít, může být pro nás nový rok tím nejlepším v našich životech.

Přeji vám všem mnoho štěstí, lásky, radosti a na zdraví!

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jan Konvalinka
autor: Jan Konvalinka








Další články

Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Příbramsko však nabízí překvapivě … ŠKOLSTVÍ Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Poslední únorová sobota nabídne na Rožmitálsku pestrý program pro malé i velké. … MASOPUST Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ V přízemí Kopáčkova domu je volně přístupná výstava Muzea města Dobříše, která … ANKETA V Rožmitále hořel nakladač V Rožmitále hořel nakladač Hasiči zasahovali v Rožmitále u nahlášeného požáru nakladače. AKTUÁLNĚ Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Obyvatele Klučenic a okolních obcí probudil ve čtvrtek pozdě večer nečekaný otřes. … AKTUÁLNĚ Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštovali řidiče U Višňové narazilo auto do stromu, hasiči vyproštovali řidiče Vážná dopravní nehoda se stala před 11. hodinou dopoledne v pátek 27. února u obce … AKTUALIZOVÁNO U Milína skončilo auto na střeše U Milína skončilo auto na střeše V pátek 27. února ráno havarovalo osobní auto u Milína. Vůz skončil na střeše. DOPRAVA Tipy na víkend: Pohádky, fantasy ples, velké kino i jarní procházka Tipy na víkend: Pohádky, fantasy ples, velké kino i jarní procházka Poslední únorový víkend slibuje na Příbramsku opravdu nabitý program. Čekají vás …
Opilec se zavrtal s autem v poli Opilec se zavrtal s autem v poli Ve čtvrtek 26. února po půl šesté v podvečer zasahovali policisté u události za … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz