28. 3. svátek má Soňa

Jan Janka: Budu mít nejlepší formu, jakou jsem kdy měl

21. března 2016   (15:10)
Jan Janka: Budu mít nejlepší formu, jakou jsem kdy měl
foto: GCF

Brzy vyhlásíme soutěž o 6 vstupenek na páteční galavečer!



GCF 34 Back in the Fight 5 se nezadržitelně blíží. Na programu je již tento pátek. V našlapané faightcard se mohou těšit fanoušci zápasů v osmihranné kleci i na domácí borce. Jedním z nich je i mladý talent Jan Janka, který má i přes své mladí na kontě několik zápasů a to s celkem velmi zajímavou bilancí. Jan Janka, jenž trénuje pod vedením trenéra Ladislava Erdélyiho od svých čtrnácti let, toho již stihl opravdu mnoho. Má za sebou zápasy v juniorské lize CSMMA, stal se druhým vicemistrem ameterského mistrovství republiky CSMMA v kategorii muži a na svém kontě má již čtyři profesionální zápasy, z toho tři vítězné. První z nich a zároveň první vítězství zaznamenal na minulém ročníku Back in the Fight 4, kde v úvodním zápase porazil slovenského Jakuba Reifa na body, pokračoval tvrdým vítězstvím TKO na Dobříši, kde jeho údery neunesl Jiří Novák a vítězil i nad Tomášem Dubským v Českých Budějovicích.

Nyní ho čeká další zápas a to přímo před domácím publikem. „Strašně se těším, čeká mě dobrý a tvrdý soupeř, za což jsem rád a moc se těším na domácí publikum. Příbramáci umí fandit a já nikdy nikde lepší publikum nezažil,“ nešetřil chválou pro domácí publikum Janka. Jeho soupeřem bude právě příbramským fanouškům i domácímu klubu velice známý Radek Šopov. Bojovník, který se střetnul již s Ladislavem Erdélyim mladším i Davidem Ziopulosem. Oba souboje vyhrál a nesportovním gestem po vítězství nad Ziopulosem popudil před pár lety příbramské ochozy. Zejména díky těmto skutečnostem se dá očekávat opravdu vyhecovaný duel. „Připravuji se dvakrát denně a do zápasu přijdu v nejlepší formě jakou jsem kdy měl,“ vzkazuje Janka svému soupeři. Pokud chcete vidět, jak tento vypjatý duel dopadne, přijďte příští pátek do příbramské sportovní haly. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Očima trenéra Ladislava Erdélyiho:

Cílevědomost a disciplína jsou hlavním hnacím motorem tohoto zápasníka. Honzu trénuji od jeho čtrnácti let a za tu dobu jsem nikdy nezaznamenal nic jako jsou třeba výmluvy. Tréninku se nikdy nevyhýbá. Velmi tvrdě na sobě pracuje a má v tomto nejnáročnějším bojovém sportu na světě jasno. Má své sny a cíle. Pomáhá začátečníkům na tréninku, nepije alkohol. Má skvělé rodiče, kteří ho v MMA maximálně podporují a tohle vše dohromady z něj dělá výborného svěřence, který se formuje do výborného zápasníka, u které ho se nebojím říct, že opravdu něco dokáže. V České republice patří k největším talentům a nadějím tohoto tvrdého, ale férového sportu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: GCF
autor: MJ








Další články

Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března Letos nás čeká změna času o den dříve, než v loňském roce. V noci ze soboty 28. na … ZMĚNA ČASU Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou. Parkoviště pod Svatou Horou patří k větším parkovacím plochám v dosahu centra … FOTOGALERIE Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2 Volejbalisté VK Trox Příbram nestačili na domácí palubovce na tým VK Karlovarsko a po … SPORT Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov Právě v tuto dobu nastal ten správný okamžik poznávat tajemné opeřené noční lovce … POZNÁVÁME BRDY Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční … DOBŘÍŠ Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě! Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží … ANKETA Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti …
V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz