Jan Becher zažije za týden svou premiéru na velké akci
17. března 2016 (14:12)
Back in the Fight se blíží a my se teď postupně podíváme podrobněji na některé jeho zápasy, které nás na fightcard čekají. Zajímavý jistě bude souboj mezi domácím Janem Becherem a Vojtěchem Hrabčíkem. Pro domácího Jana Bechera to bude ostrá premiéra na tak velké akci. Ještě nikdy nezápasil před tak početným publikem a nikdy také před domácí kulisou.
„Připravuji se na 100%. Na zápas se moc těším, jsem tady doma, takže můj soupeř to nebude mít rozhodně jednoduché,“ uvedl mladík z příbramského oddílu. Jan Becher začínal s bojovými sporty již v patnácti letech a to tréninkem boxu a kickboxu, zanedlouho však zjistil, že to pravé ořechové je pro něho MMA a přesedlal na smíšená bojová umění. Již po roce tréninku se ještě jako dorostenec zúčastnil svého prvního zápasu na Czech Open (liga CSMMA). Svůj první souboj tehdy prohrál. Poté si dal chvilku pauzu, po které se k trénování MMA vrátil. Po debatě se svým trenérem Ladislavem Erdélyim se zúčastnil již v osmnácti letech amatérské ligy CSMMA, kde po vítězství ve finále získal první místo v juniorské kategorii. Nyní čeká na svůj velký premiérový zápas na GCF 34 Back in the Fight 5. Zda svůj nedávný úspěch potvrdí se uvidí již v pátek 25. března v příbramské sportovní hale. Vstupenky jsou stále v prodeji.
Očima trenéra Ladislava Erdélyiho:
„Jak už je u nás zvykem, dáváme šanci mladým nadějím a nejinak tomu bude i tentokrát. Po poradě s promotérem Petrem Větrovským a prezidentem GCF Michalem Hamršmídem jsme se rozhodli, že tentokrát šanci dostane Honza Becher. Jsem přesvědčen, že předvede dobrý výkon a bude hrdě hájit barvy domácích. Trénuje pravidelně a velice poctivě. Nic si neodpustí. Dle našeho přesvědčení si zcela určitě zaslouží bojovat na takovém galavečeru, jakým je GCF 34 Back in the Fight 5.“
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: GCF
autor: GCF
Další články
Barevná kráska ničí českou přírodu. Teď můžete pomoci a ještě vyhrát
S příchodem Týdne invazních druhů vyhlásila Agentura ochrany přírody a krajiny ČR …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Slavnost Korunovace 2026: Svatá Hora zve na světelný průvod i koňské jízdy
Svatá Hora se o víkendu znovu rozzáří slavností, která má kořeny až v roce 1732. …
KULTURA
Od srpna bude jezdit po Příbrami více autobusů s možností nástupu všemi dveřmi
Středočeský kraj od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi v autobusech linek …
DOPRAVA
Už jste letos našli první houby? Pochlubte se s ostatními čtenáři
Po deštích začínají lesy nejen na Příbramsku znovu lákat houbaře. Zatímco někde se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Srdcem na hoře i v dole: Příbram chystá třídenní oslavy hornictví s koncerty, průvody i světovou účastí
Příbram se v polovině června stane dějištěm jedné z největších hornických událostí v …
KULTURA
Tajemní poutníci ze Sargasového moře dostali posilu. Do kraje zamířilo 25 tisíc úhořů
Středočeské řeky, nádrže a rybářské revíry získaly nové vodní obyvatele. Ve dnech 3. a …
AKTUÁLNĚ
Medard začal sluncem. Už od úterý ale dorazí déšť, bouřky a ochlazení
„Medardova kápě, čtyřicet dní kape.“ Tahle jedna z nejznámějších českých pranostik se …
Hledáte stabilní práci ve stavebnictví? Příbramská firma GREBOS roste a nabízí dlouhodobé uplatnění
Pokud hledáte perspektivní a dlouhodobé zaměstnání ve stavebnictví, stojí za to …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sovy, skřivani a chaos na stole: Co o vás váš mozek opravdu říká (a proč věda bourá mýty)
Noční sovy, kreativní bordeláři a lidé, kteří občas použijí ostřejší slovo, mají jedno …
LIFESTYLE
Medard: svatý, který „umí dělat počasí“. Legendy, věda i pranostiky, které se překvapivě často plní
Svatý Medard má pověst největšího „meteorologa“ mezi svatými. Legenda o orlu, který ho …
POČASÍ





