vývoj epidemie COVID-19
testovaní nakažení uzdravení zesnulí
celá ČR 436372 9226 6532 319
Středočeský kraj 6680 1070 844 23
okres Příbram ? 52 48 1


Jak vyzrát chytře na zdravou a svěží pleť v mládí i ve stáří?

18. května 2020   (09:54)
Jak vyzrát chytře na zdravou a svěží pleť v mládí i ve stáří?

Existuje opravdový „elixír mládí“ ? Být navždy mladý, neznamená mít dvacet let. Znamená to být optimistický, cítit se dobře, být pro něco zanícený a snažit se toho dosáhnout


V úvodu zmíněné motto kladla lidem na srdce v 60. letech prof. Dr. Ana Aslan. Lékařka, která celý svůj život věnovala výzkumu příčin stárnutí. Na druhou stranu si však dobře uvědomovala, že bez zdravé pleti se ani ten největší optimista kýženého mladistvého vzhledu nikdy nedočká. Veškeré své lékařské znalosti tedy nakonec vložila do vývoje kosmetických přípravků, které zmírňují účinky stárnutí pleti, které se mnohdy projevují již v mladém věku jak u žen, tak i u mužů. Vyvinula speciální ošetřující složku, kterou lidé později nazvali „elixírem života“. Svou pleť jí svěřili i mnohé zhýčkané celebrity. Starala se například o Marlen Dietrich či Charlie Chaplina.
 
Její na světě jedinečnou recepturu  Gerovital H3 lidé dodnes používají, vyváží se do čtyřiceti zemí světa. Zda bude mít onen pověstný elixír úspěch i u českých žen a mužů, se brzy zjistí. Pár z Obecnice na Příbramsku nedávno zprovoznil e-shop www.geronipa.cz, ve kterém jako vůbec první v ČR tuto kosmetiku nabízí.
 
 
V úvodu zmíněné motto kladla lidem na srdce …

S týmem Geronipa jsme si povídali nejen o tom, jak být stále krásná.
 
Říká se, že to, jak se cítíte uvnitř, vyzařuje i navenek. To by ale znamenalo, že pokud nejsme psychicky v pohodě, žádná kosmetika nám už nepomůže. Nebo to vidíte jinak?

Určitě nejlepší je zkombinovat osobní vyzařování s dobře ošetřenou pletí. Bohužel nikdo z nás neprožívá všechny dny prozářené sluncem, a to neovlivňujeme jen my. Ale máme šanci to ovlivnit třeba tím, že si ráno vědomě a kvalitně ošetříme pleť a navodíme si tak dobrý pocit ze sebe hned na startu dne sami - že ho s pozitivním naladěním začneme.  
 
 
Co je podle Vás v péči o pleť zásadní? Kvalita kosmetiky, pravidelné čištění, dostatek spánku, či něco jiného?

Všechno spolu souvisí, ani zdravý životní styl nezastaví naše stárnutí, ale můžeme zpomalit jeho projevy. Zásadní je ranní a večerní čištění pleti , bez toho nemají ani nejkvalitnější kosmetické přípravky šanci uspět – bez vyčištění nezajistíte potřebnou penetraci přípravků, které pleti poskytnete. A spánek?  Samozřejmě že je důležitý, je jedním ze základních stavebních kamenů zdravého životního stylu, určitě jsme si všichni zažili pocit po probdělé noci a vybavíme si tu únavu. Ta se logicky projeví i na pleti, ale na druhou stranu občasné posezení s přáteli  nám zase může dobít baterie jinak. 
 
Jaké přípravky jsou podle Vás úplným základem a kdy je třeba přidávat další „speciální“?

Základem jsou již zmíněné čistící přípravky a krémy odpovídající typu pleti. Tak zvané „speciální“ přípravky používáme v případech, kdy je buď konkrétní problém, jako třeba akné, nebo zhruba od 30-35 let , kdy se dostaví první známky stárnutí pleti.
 
Myslíte, že návštěva kosmetičky je nezbytností?  Nebo si stejnou péči dokáže dopřát i sama žena?

Určitě návštěvu kosmetičky každému doporučuji. Nejenže se dostanete do rukou profesionála, který vám může poradit, ale navíc je to i úžasný relaxační zážitek, díky masáži, kterou si sami doma nedopřejete. A proč se nenechat alespoň jednou měsíčně hýčkat. A doma potom můžete jednoduše udržovat vaši pleť pomocí základních krémů denní péče  a noční péče nadstandartních přípravků určených pro domácí péči, které obsahují  stejné látky jako produkty z profesionální řady a liší se pouze koncentrací.
Řadu kosmetických přípravků značky GEROVITAL EQUALIBRIUM určenou pro profesionální využití plánujeme také zařadit do našeho portfolia, ale v tuto chvíli pouze produkty finální péče, to znamená krémy. Jedná se o produkty postavené na podobných recepturách, ale s vyšší koncentraci účinných látek. Tento fakt můžeme potvrdit, protože plánujeme také prodej profesionální řady určené pro kosmetické salony – to znamená do zkušených rukou.
 
Co byste poradila ženám, které potřebují zvýšit sebevědomí?

Pomáhají i úplné maličkosti, například si udělejte třeba každou neděli tzv. údržbový den, tím myslím dopřát si něco navíc, než je vaším standardem : dlouhá voňavá relaxační koupelv pohodlí vany si vyčistěte pleť pomocí masky, třeba s naší detoxikační maskou na hloubkové čištění, umyjte si vlasy , dopřejte jim také nějakou výživu navíc , například naše ampule s keratinem, nebo prostě co vás napadne a co máte sami rádi. Pak se samozřejmě nezapomeňte sami pochválit, jak jste se o sebe krásně postarala. Protože je to hlavně o důvěře v sebe sama. Není třeba čekat dlouze na velké věci, které zaslouží pochvalu, začněte u maličkostí.
 
Kde jste se poprvé setkala s kosmetikou Gerovital?

Tak to je zhruba 20 let a vlastně díky mé první paní kosmetičce, která se mi o značce GEROVITAL s rozzářenýma očima zmínila. Ale musela jsem si jí sama sehnat. Hned od prvních zkušeností jsem začala být značce GEROVITAL věrná, jen její nedostupnost mě dokázala chvílemi zastavit. S přibývajícími zkušenostmi s touto značkou a přibývajícím věkem jsem objevila další krásu této značky a to širokou škálu jednotlivých řad- mohla jsem plynule přejít na přípravky s péčí o zralejší pleť. A nebyly to jen moje vlastní zkušenosti, zásobovali jsme i své blízké a dotazů kdy budou další krémy přibývalo. Přesně jak mě tehdy paní kosmetička poučila – značka se skvělým poměrem cena /kvalita.
 
Pro jaký kosmetický produkt máte Vy osobně největší slabost?

Neumím zmínit jednu jedinou. Proto se přiznám takto, pro mne jsou slabostí AMPULE. Abych to vysvětlila, jedná se o speciální a v podstatě nadstandartní produkty péče o pleť, tak zvané kůry na 7-10 dní a existují v různých variantách. Vnímám je jako tzv. třešničku na dortu, v podstatě se jimi odměňuji a pak se ještě i pochválím, jak jsem se o sebe hezky postarala.
 

Máte Vy nějaký svůj recept, jak vypadat mladě?

Upřímně, v žádný 100% funkční recept nevěřím, podle mne nemůže existovat jeden recept, když jsme každý individuální. Takže já upřednostňuji selský rozum, každý sám nejlépe vycítí, co je pro něj nejlepší. Nepodporuji extrémy…nemá smysl si vše odpírat, ale ani přehánět …a to s ničím.

Vyzkoušela jsem v životě řadu přípravků a již mnoho let jsem věrná značce GEROVITAL, která mi zcela vyhovuje šíří spektra produktů a poměru kvality a ceny. A jelikož jak jsem zmínila se mě pořád více lidí dotazovalo, kde tyto produkty sehnat, rozhodli jsme se této poptávce vyhovět a založili jsme proto e-shop , na který tímto zveme ženy i muže, kteří mají zájem o svoji pleť v mládí i ve stáří. S výběrem vhodného produktu pro konkrétní účel nebo problém všem rádi poradíme.

Děkujeme za tento rozhovor, na nějž bychom příště chtěli navázat v podobě konkrétního tématu s péčí o pleť či kůži na ostatních částech těla.
Máte Vy nějaký svůj recept, jak vypadat …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PRNepřehlédněte

Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Během čtrnácti dnů spáchali sebevraždu skokem z hráze Orlické přehrady dva lidé. 26. května 2020   (21:43) Nepřehlédněte Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Barboru kromě dalších kol soutěže letos čeká i maturita a přijímací zkoušky na vysokou školu. 26. května 2020   (06:29) Nepřehlédněte Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny silniční a železniční přechody na hranicích s Rakouskem a Německem. Od středy budou moci Češi a Slováci mezi zeměmi cestovat bez nutnosti negativních testů na onemocnění covid-19 a bez karantény, pokud se vrátí zpět do své země do 48 hodin. 25. května 2020   (18:53) Nepřehlédněte Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Sociální pojištění a příspěvek na politiku zaměstnanosti, které platí zaměstnavatel, činí 24,8 procenta pracovníkova výdělku. 25. května 2020   (18:21) Nepřehlédněte Restaurace a hospody otevřou v pondělí. Lidé jsou natěšení, snad jim to vydrží, říká provozní pizzerie Restaurace a hospody otevřou v pondělí. Lidé jsou natěšení, snad jim to vydrží, říká provozní pizzerie Restaurace a hospody mohou v pondělí po více než dvou měsících otevřít hostům své vnitřní prostory, které musely 14. března uzavřít kvůli šíření koronaviru. 24. května 2020   (09:13) Nepřehlédněte


Další články

Příbram porazila Olomouc 2:1. V tabulce se odrazila z posledního místa Příbram porazila Olomouc 2:1. V tabulce se odrazila z posledního místa Testem z matematiky a francouzštiny začne v pondělí ráno státní část maturitních zkoušek Testem z matematiky a francouzštiny začne v pondělí ráno státní část maturitních zkoušek Za krádež aviváží může skončit až na tři roky ve vězení Za krádež aviváží může skončit až na tři roky ve vězení S příchodem astronomického léta se oteplí, bude až 27 stupňů S příchodem astronomického léta se oteplí, bude až 27 stupňů Čapkův památník v červenci zpřístupní spisovatelovu garáž Čapkův památník v červenci zpřístupní spisovatelovu garáž Babiš: Postup hejtmanky Jermanové byl zbytečný. Trestní oznámení nepřinese žádný užitek Babiš: Postup hejtmanky Jermanové byl zbytečný. Trestní oznámení nepřinese žádný užitek Případem se zabývají kriminalisté z odboru extremismu a terorismu. 29. května 2020   (19:09) Rozsáhlý výpadek Vodafonu způsobily technické chyby Rozsáhlý výpadek Vodafonu způsobily technické chyby Vodafone jako kompenzaci výpadku nebude během dneška odečítat svým zákazníkům data z mobilních tarifů. Opatření se týká jak firemních, tak nefiremních zákazníků, tarifů i předplacených karet. 29. května 2020   (14:59) Víte, po kom se jmenují příbramské ulice? Město nainstaluje dodatkové tabule Víte, po kom se jmenují příbramské ulice? Město nainstaluje dodatkové tabule U některých názvů je to zcela jasné, některé by si zasloužili více pozornosti. Ta se jim nyní dostane díky projektu Poznejte ulice Příbrami. 29. května 2020   (14:37) Motorkář přišel při havárii u Lochovic o nohu, první pomoc muži poskytla projíždějící zdravotní sestra Motorkář přišel při havárii u Lochovic o nohu, první pomoc muži poskytla projíždějící zdravotní sestra
Foto: Neznámý vandal posprejoval fasádu vodojemu u Milína Foto: Neznámý vandal posprejoval fasádu vodojemu u Milína Příbramští policisté pátrají po pachateli trestného činu poškození cizí věci, za který může skončit až rok ve vězení. 29. května 2020   (10:26) Pátrání: Řidič nedal přednost motorkáři a z místa nehody ujel Pátrání: Řidič nedal přednost motorkáři a z místa nehody ujel Hejtmanka žádá policii, aby opět posoudila oznámení v kauze roušek Hejtmanka žádá policii, aby opět posoudila oznámení v kauze roušek Výsuvné sloupky v Pražské ulici budou mít akustické detektory sirén, záchranářům umožní bezproblémový přístup Výsuvné sloupky v Pražské ulici budou mít akustické detektory sirén, záchranářům umožní bezproblémový přístup Řidička Peugeotu po technické závadě zdemolovala oplocení Řidička Peugeotu po technické závadě zdemolovala oplocení Hasiči v ulici třída Kpt. Olesinského řídili dopravu kyvadlově. 28. května 2020   (19:45) Zákazníci Vodafonu nemohou volat, nefungují ani datové služby Zákazníci Vodafonu nemohou volat, nefungují ani datové služby Kdy pracovníci potíže odstraní, zatím není jasné. 28. května 2020   (17:22) Pohonné hmoty dál zdražily, nad 26 korunami za litr je už i nafta Pohonné hmoty dál zdražily, nad 26 korunami za litr je už i nafta Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu v průměru za 27,12 Kč/l, naftu pak za 26,90 korun 28. května 2020   (17:03) Do třetího ročníku participativního rozpočtu bylo přihlášeno sedmnáct projektů Do třetího ročníku participativního rozpočtu bylo přihlášeno sedmnáct projektů Do hlasování veřejnosti, které bude zahájeno 1. června, postoupilo deset návrhů. 28. května 2020   (14:26) Rodičům zůstává nárok na ošetřovné do 30. června, musejí však uvést objektivní důvody Rodičům zůstává nárok na ošetřovné do 30. června, musejí však uvést objektivní důvody Až do 30. června zůstává nárok na ošetřovné všem rodičům, kteří se z objektivních důvodů rozhodnou neumístit dítě do školy či školky. Důvod pak uvedou v aktualizovaném tiskopisu „Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení“. Podpora zůstává ve výši 80 % denního vyměřovacího základu za kalendářní den. 28. května 2020   (11:18) Největší důlní neštěstí v Evropě se stalo na Březových Horách, zemřelo 319 horníků Největší důlní neštěstí v Evropě se stalo na Březových Horách, zemřelo 319 horníků Uzavírka Husovy a Milínské ulice čeká Příbram až v příštím roce Uzavírka Husovy a Milínské ulice čeká Příbram až v příštím roce Nepřihlásili jste dítě do výuky na prvním stupni? Do skupin lze přihlásit i další školáky Nepřihlásili jste dítě do výuky na prvním stupni? Do skupin lze přihlásit i další školáky CK Alexandria zrušila letní zájezdy.  Důvodem jsou výrazné změny podmínek v destinacích, které ovlivní kvalitu dovolených CK Alexandria zrušila letní zájezdy. Důvodem jsou výrazné změny podmínek v destinacích, které ovlivní kvalitu dovolených Zájezdy na léto už zrušily také CK Exim Tours a Fischer. 27. května 2020   (20:15) Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Přinášíme komentář ředitele příbramské nemocnice k proběhlé epidemii covid-19. 27. května 2020   (18:51) Příbram prodává turistický vláček, minimální cena je 483 tisíc korun Příbram prodává turistický vláček, minimální cena je 483 tisíc korun Firma B.E.S. ukončila šití roušek, nenašla dostatečný odbyt Firma B.E.S. ukončila šití roušek, nenašla dostatečný odbyt Zastupitelé jednali o odměnách, nic nakonec nezmění Zastupitelé jednali o odměnách, nic nakonec nezmění Ani jeden z návrhů zastupitelstvem neprošel. 27. května 2020   (09:34) Příbram při Horváthově debutu remizovala s Ostravou 0:0 Příbram při Horváthově debutu remizovala s Ostravou 0:0 Příbram byla díky podpoře z tribun od začátku aktivnější. 27. května 2020   (07:14) Příbram má nevymahatelné pohledávky v hodnotě 6,4 milionu korun Příbram má nevymahatelné pohledávky v hodnotě 6,4 milionu korun Jedná se o nevymahatelné a promlčené pohledávky za pronájmy bytů a nebytových prostor z minulosti. 27. května 2020   (06:47) Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Přibylo lidí s úzkostí nebo sebevražednými myšlenkami. Na Příbramsku ukončili život dva lidé Během čtrnácti dnů spáchali sebevraždu skokem z hráze Orlické přehrady dva lidé. 26. května 2020   (21:43) Nepřehlédněte Téměř pětina lidí v nouzovém stavu víc pila alkohol, větší spotřebu přiznali muži Téměř pětina lidí v nouzovém stavu víc pila alkohol, větší spotřebu přiznali muži Nejčastěji se k navýšení jeho konzumace přiznávali lidé ve věkové skupině 26 až 35 let. 26. května 2020   (17:32) Na příbramském nádraží hoří vlak, škoda se vyšplhala na milion korun Na příbramském nádraží hoří vlak, škoda se vyšplhala na milion korun Dobrovolníci Amelie pomáhali i v době koronaviru Dobrovolníci Amelie pomáhali i v době koronaviru Jako nejúspěšnější počin se ukázala online výzva „Roušky pro život s rakovinou“ 26. května 2020   (13:41) Jindřich Vařeka zatím neví, zda bude kandidovat do Senátu Jindřich Vařeka zatím neví, zda bude kandidovat do Senátu Zaměstnanci a plavčíci již bez roušek, kadeřnice odloží štíty Zaměstnanci a plavčíci již bez roušek, kadeřnice odloží štíty Roušky nebudou muset mít ani řidiči vozidel veřejné dopravy, pokud nebudou v přímém kontaktu s cestujícími při jejich odbavení. 26. května 2020   (08:05) Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Příbramská studentka bojuje o finále Miss České republiky Nepřehlédněte Polovina dětí se vrátila do školních lavic, výuka probíhá v omezeném režimu Polovina dětí se vrátila do školních lavic, výuka probíhá v omezeném režimu Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem. Na Slovensko od středy na 48 hodin bez testů Nepřehlédněte Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen Nepřehlédněte Od úterý už nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory Od úterý už nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory Opatření z druhé poloviny března mělo ochránit seniory jako hlavní rizikovou skupinu před nákazou nemocí covid-19. 25. května 2020   (16:35) ON-LINE: Zastupitelé znovu zasedají po přerušeném jednání z minulého týdne ON-LINE: Zastupitelé znovu zasedají po přerušeném jednání z minulého týdne Kvůli bezpečným rozestupům se bude jednat v estrádním sále kulturního domu. 25. května 2020   (15:59)


Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz