22. 8. svátek má Bohuslav

Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku?

29. dubna 2019   (06:04)
Dalších 19 fotografií v galeriiJak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku?

Dočkáme se otevření obou zařízení na letní sezonu?


Zjistili jsme, v jaké fázi se aktuálně nachází Junior klub, a také zázemí pro klidné posezení na Nováku.

Co se týče Junior klubu, tak dle přiložených fotografií mu příliš úprav nechybí. Zdržení nabral díky tomu, že se hledá nový zhotovitel těchto prací. Vzduchotechnika je již dokončena. V přípravně občerstvení jsou dokonce připravené spotřebiče. Na terase chybí pouze dokončit venkovní pódium. Vnitřní prostory čekají na dokončení podlahových krytin.

„Dokončení se předpokládá v září letošního roku,“ prozradil Ing. Pavel Bureš vedoucí oddělení přípravy a realizace projektů.

Zjistili jsme, v jaké fázi se aktuálně …
Nový rybník se za poslední měsíce změnil k nepoznání. Ještě ale chybí dokončit několik stěžejních věcí. Kromě minigolfu se pracuje také na restauraci.

Torzo již stojí a je třeba provést další práce, čeká se na dokončení obložení stavby, sociálního zařízení a obkladů. Situace tu byla podobná jako u Junior klubu. Práce byly v minulém roce pozastaveny a hledal se nový zhotovitel. „Město Příbram se rozhodlo stavbu dokončit za pomoci jednotlivých dodavatelů. Dokončení objektu zázemí a jeho zprovoznění pro návštěvníky Nového rybníku se předpokládá v polovině června,“ doplnil Pavel Bureš.

U restaurace se buduje venkovní pódium, které nabídne svým návštěvníkům posezení i za deštivého počasí. Díky jeho variabilitě bude možné posezení za slunečného počasí na terase pod slunečníky. V případě nepříznivého počasí půjde zakrýt výhled směrem z terasy pod slunečníky a sledovat vystoupení i ze zastřešené části u restaurace. Další novinkou bude možnost využít zázemí restaurace za chladného počasí. Dokončuje se vnitřní posezení u krbových kamen, které nabídne přibližně třicítku dalších míst. V zadní části občerstvení nalezneme nově sociální zařízení. V objektu nebudou chybět ani sprchy a počítá se zde i s handicapovanými.

Nový rybník se za poslední měsíce změnil …

Fotogalerie

Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? () Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (1) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (2) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (3) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (4) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (5) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (6) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (7) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (8) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (9) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (10) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (11) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (12) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (13) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (14) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (15) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (16) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (17) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (18)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Ing. Pavel Bureš - vedoucí oddělení přípravy a realizace projektů

autor: pmrDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz