27. 5. svátek má Valdemar

Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku?

29. dubna 2019   (06:04)
Dalších 19 fotografií v galeriiJak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku?

Dočkáme se otevření obou zařízení na letní sezonu?


Zjistili jsme, v jaké fázi se aktuálně nachází Junior klub, a také zázemí pro klidné posezení na Nováku.

Co se týče Junior klubu, tak dle přiložených fotografií mu příliš úprav nechybí. Zdržení nabral díky tomu, že se hledá nový zhotovitel těchto prací. Vzduchotechnika je již dokončena. V přípravně občerstvení jsou dokonce připravené spotřebiče. Na terase chybí pouze dokončit venkovní pódium. Vnitřní prostory čekají na dokončení podlahových krytin.

„Dokončení se předpokládá v září letošního roku,“ prozradil Ing. Pavel Bureš vedoucí oddělení přípravy a realizace projektů.

Zjistili jsme, v jaké fázi se aktuálně …
Nový rybník se za poslední měsíce změnil k nepoznání. Ještě ale chybí dokončit několik stěžejních věcí. Kromě minigolfu se pracuje také na restauraci.

Torzo již stojí a je třeba provést další práce, čeká se na dokončení obložení stavby, sociálního zařízení a obkladů. Situace tu byla podobná jako u Junior klubu. Práce byly v minulém roce pozastaveny a hledal se nový zhotovitel. „Město Příbram se rozhodlo stavbu dokončit za pomoci jednotlivých dodavatelů. Dokončení objektu zázemí a jeho zprovoznění pro návštěvníky Nového rybníku se předpokládá v polovině června,“ doplnil Pavel Bureš.

U restaurace se buduje venkovní pódium, které nabídne svým návštěvníkům posezení i za deštivého počasí. Díky jeho variabilitě bude možné posezení za slunečného počasí na terase pod slunečníky. V případě nepříznivého počasí půjde zakrýt výhled směrem z terasy pod slunečníky a sledovat vystoupení i ze zastřešené části u restaurace. Další novinkou bude možnost využít zázemí restaurace za chladného počasí. Dokončuje se vnitřní posezení u krbových kamen, které nabídne přibližně třicítku dalších míst. V zadní části občerstvení nalezneme nově sociální zařízení. V objektu nebudou chybět ani sprchy a počítá se zde i s handicapovanými.

Nový rybník se za poslední měsíce změnil …

Fotogalerie

Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? () Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (1) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (2) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (3) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (4) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (5) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (6) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (7) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (8) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (9) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (10) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (11) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (12) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (13) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (14) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (15) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (16) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (17) Jak to aktuálně vypadá s rekonstrukcí Junior klubu a výstavbou restaurace na Novém rybníku? (18)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Ing. Pavel Bureš - vedoucí oddělení přípravy a realizace projektů

autor: pmrDalší články

Příbram plánuje revitalizaci Komenského náměstí Příbram plánuje revitalizaci Komenského náměstí V rámci rekonstrukce budou vyměněny i inženýrské sítě. 27. května 2019   (13:21) Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Došlo k materiálním škodám jak na voze, tak i na budově 27. května 2019   (10:46) AKTUÁLNĚ Divadlo patřilo dětem Divadlo patřilo dětem Slunečné počasí přispělo k hojné účasti třináctého ročníku Divadlo patří dětem. 27. května 2019   (08:41) Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Zdaleka ne všichni partneři řekli hned své "ano", nad rozpočtem viselo příliš mnoho otazníků 27. května 2019   (05:58) Příbramský lesopark je plný bylinek Příbramský lesopark je plný bylinek Zatímco děti do svých košíků naškubaly, na co přišly, maminky si pečlivě vybíraly jen jedlé kousky 26. května 2019   (18:15) Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Od pátku 24. května do neděle se u Kamýka nad Vltavou konal třídenní 17. ročník neziskového hudebního festivalu s názvem Zelesa. 26. května 2019   (13:46) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě 26. května 2019   (11:21) Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Tragická dopravní nehoda se odehrála u obce Řeteč 26. května 2019   (08:17) AKTUÁLNĚ Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Kostel Povýšení sv. Kříže, který je nerozlučně spjat s Jakubem Janem Rybou, otevřel své dveře i na Noc kostelů 26. května 2019   (07:07) FOTOGALERIE Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz