26. 2. svátek má Dorota




Jak spojit zábavu s prací? Víme, kde vám poradí!

PR
26. března 2021   (14:00)
Jak spojit zábavu s prací? Víme, kde vám poradí!

V poslední době trávíme více času doma než kdy dřív. Je těžké zabavit sebe i svou rodinu a s dovolenými to také zatím nevypadá dobře. Není divu, že tato situace přivedla spoustu lidí k novým typům zážitků.


Možná to někoho překvapí, ale právě v této době stoupá obliba motorek, čtyřkolek a skútrů. A kam pro takový stroj? MOTO Centrum xmotostore.cz v Jablonné u Příbrami již přes deset let pomáhá lidem nejen s výběrem ideálního moto člena do rodiny.

Možná si říkáte, že ani nevíte, na co byste třeba čtyřkolku využili, ale jak jsme zjistili, je až překvapivě mnoho možností. Letošní zima byla bohatá na sněhovou nadílku a tak se není čemu divit, že čtyřkolka s radlicí byla jasnou volbou nejen pro firmy, ale především pro ty, kteří si chtěli hrabání usnadnit a užít.

Spolu s příchodem tepla se otevírají nové možnosti využití čtyřkolky. I příslušenství ke čtyřkolkám je v tak rozmanitém množství, že si skutečně vyberete cokoliv, co potřebujete. Vleky, sekačky, mulčovače, kartáč, postřikovače, prostě co vás jen napadne. Takže můžete vyvézt sebe nebo i rodinku na výlet a potom si pořádně zamakat. A jen tak mezi chlapy, když doma řeknete, že čtyřkolku potřebujete na práci kolem domu, manželka vám motorového mazlíčka dovolí.

Pokud máte zahradu, koně, pole, les nebo prostě jen srdce motoristy, existuje velice široká nabídka čtyřkolek různých velikostí, síly a zaměřením pro děti i dospělé. Nejlépe vám s výběrem poradí právě v Jablonné u Příbrami, protože nejen že mají roky zkušeností s prodejem, ale především jsou všichni v xmotostore.cz uživateli s vlastní praxí a osobními testy strojů. Zároveň se jedná o prodejce s největším rozsahem regionálních zastoupení těch nejprodávanějších značek.
Možná to někoho překvapí, ale právě v této …
S blížící se jarní sezónou nemůžeme zapomenout na motorkáře a motorkářky. Něžné povahy zaujme retro skútr v růžové barvě od značky BUFFLER, na který stačí jen řidičák na auto, pro ty drsnější jsou motorky od zavedené značky CFMOTO. A právě v Jablonné u Příbrami najdete oficiální zastoupení zajímavého spojení dvou světových motogigantů KTM a CFMOTO, kteří spolu se špičkovým designovým rakouským studiem KISKA vytváří úžasné motorky. MOTO Centrum xmotostore.cz totiž zastupuje značku CFMOTO jak pro jejich nejznámější čtyřkolky Gladiátor tak právě i pro prestižní motocykly.

I motorek je celá řada variací. Jde jak o menší obsahy, tak i stroje na pohodlné výlety ve dvou. Takže ať už máte rádi naháče na jízdy do práce či jen tak na volný víkend nebo raději cesťáka s úložnými prostory, vyberete si za rozumnou cenu. Právě přijatelná cena, kvalitní zpracování a dobré jízdní vlastnosti jsou tím, co se líbí spokojeným majitelům motorek CFMOTO, jejichž řady se stále rozšiřují. Motorka má také spoustu využití a nejlépe poradí motorkář motorkáři, takže není nic lepšího než se obrátit na tým v xmotostore.cz, kde motorky jsou srdcovou záležitostí každého, od šéfa až po mechaniky.
S blížící se jarní sezónou nemůžeme zapomenout …
Pro farmáře je důležité se zmínit i o zajímavé kategorii UTV, což jsou lidově řečeno teréní autíčka s volantem a korbičkou. Sympatické je, že jezdci sedí vedle sebe jako v autě, chrání je čelní plexi a střecha. Pro práci na statku, farmě nebo v zemědělství se bude hodit sklopná korba, možnost napojit vlek či sekačku, v lese zase pomůže silný naviják. I tady se dá nejen pracovat, stačí místo dříví na korbu naložit batohy a vyrazit na výlet, protože i tyto stroje mají SPZ a jsou určeny pro provoz na silnici. Tyto pracovní stroje označované jako UTV nejsou u nás tak rozšířené jako čtyřkolky, které se anglicky zkráceně označují ATV. Proto je to velice zajímavé a nevšední svezení.

O nezbytné výbavě jako jsou přilby, oblečení, plachty, nájezdy a kdejaké doplňky není v Jablonné u Příbrami nouze, protože když servis, tak pořádný. A když už jsme u toho servisu i ten zajišťují. Takže vše na jednom místě. V MOTO Centrum xmotostore.cz, nekupujete zboží, ale emoce a zážitky. Podívejte se na spousty videí a fotografií na kanálu YouTube, Facebooku nebo Instagramu a udělejte si obrázek sami.
Pro farmáře je důležité se zmínit i o zajímavé …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela Ve čtvrtek 26. února dopoledne srazil řidič dodávky ženu v Sedlčanech. Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího Únorové zastupitelstvo bylo nabité od začátku do konce. Zastupitelé řešili roky … POLITIKA Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky Jaro klepe na dveře a s ním i nejrušnější část roku pro všechny záchranné stanice. Ta … ROZHOVOR Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut Ředitelství silnic a dálnic zahájilo práce na výstavbě nového oplocení podél dálnice … NEPŘEHLÉDNĚTE Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V … ON-LINE PŘENOS Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé … U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné … Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a … NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní … SPORT
V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz