24. 1. svátek má Milena

Jak je to s plaváním a provozem sauny Aquaparku Příbram o prázdninách?

27. června 2019   (08:53)
Jak je to s plaváním a provozem sauny Aquaparku Příbram o prázdninách?

Od pátku 28. června bude Aquapark Příbram otevřen pro veřejnost bez dopoledních a odpoledních omezení. V červenci se také znovu otevírá sauna a prodlužuje se provozní doba venkovního bazénu i tobogánů


O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani odpolední kurzy plavání, ve všední dny je tak bazén otevřen od 6:00 do 22:00 hodin bez pauzy. Tobogany budou po celé prázdniny v provozu od 10:00 do 20:00 hodin, a to každý den.

Návštěvníci musí i o prázdninách počítat s možností obsazení některých plaveckých drah pronájmy a tábory
Pokud jsou tábory dopředu hlášené, bude o tom SZM prostřednictvím webových a facebookových stránek veřejnost informovat. „Některé tábory už se nám hlásí a budou určitě ještě přibývat. Táborům nevyhrazujeme plavecké dráhy, je však nutno počítat s větším počtem dětí v bazénu, tedy i zvýšený zájem o tobogany a vířivky,“ upozorňuje manažer Aquaparku Příbram Lukáš Kozohorský a dodává, že výjimku tvoří tábory konané pod záštitou Sportovního zařízení města Příbram. Ty mají vždy vyhrazenu polovinu bazénu.

V době konání táborů SZM bude veřejnosti k dispozici polovina bazénu
Tábory SZM, které jsou již plně obsazené, se konají v termínech 8. – 12. července, 22. – 26. července a 5. – 9. srpna. Těmto táborům budou v čase od 8:00 do 10:00 hodin vyhrazeny vždy tři plavecké dráhy, veřejnosti bude k dispozici polovina bazénu.

Sauna bude od 2. července opět v provozu
Od 1. června v sauně probíhaly nutné opravy a údržba, jako je výměna topných těles, oprava lehátek a roštů, revize elektroinstalace a další práce. Znovuotevření sauny ve zkráceném režimu je v plánu na 2. července. Sauna poběží celé léto, a to každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy, vždy v čase od 18:00 do 21:00 hodin.

Prodloužené provozní doby se dočká také venkovní bazén
V červenci a v srpnu bude venkovní bazén otevřen ve všední dny od 10:00 hodin, o víkendech dokonce od 9:00 hodin. Večer se brána zavírá vždy ve 20:00 hodin.

„Provozní doba venkovního bazénu je vždy závislá na aktuální předpovědi počasí. Může se tak otevřít déle či vůbec, ale také dříve, jako je tomu například nyní. Otevírací doba na červen je stanovena ve všední dny od 13:00 hodin, díky příznivé předpovědi počasí jsme však provozní dobu prodloužili a otevíráme již v 11:00 hodin,“ doplňuje Kozohorský. O prodloužení provozní doby tento týden jsme vás informovali v článku Tropy ve městě? Nemusí být úmorné.

O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Sportovní zařízení města Příbram

autor: mirDalší články

Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Milovníci zimního počasí marně čekají na příchod sněhových vloček. Podle aktualizované předpovědi se mají teploty blížit spíše těm obvyklým jarním. 23. ledna 2020   (17:30) Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí První veřejné čtení z knihy Díra v hlavě mi ukázala cestu se uskuteční dnes v příbramské knihovně 23. ledna 2020   (15:10) Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Akvapark měl vzniknout ve Zberazské ulici mezi zimním stadionem a tréninkovým fotbalovým hřištěm. 23. ledna 2020   (12:59) Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Záměna tohoto výrobku může vést zejména při hře malých dětí k odkusování drobných částí, k jejich vkládání do úst a následnému vdechnutí, spolknutí, resp. zablokování vnitřních dýchacích cest a ohrožení lidského zdraví. 23. ledna 2020   (12:06) Nepřehlédněte Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil U Kosovy Hory na Příbramsku se ve čtvrtek ráno střetl vlak s autem. Kolize se obešla bez zranění. Auto skončilo po nárazu do vlaku mimo komunikaci. Železniční přejezd momentálně není průjezdný. 23. ledna 2020   (09:45) Agresivní žena z Dobříše skončila na psychiatrii Agresivní žena z Dobříše skončila na psychiatrii Plivala po lidech, urážela a mlátila hosty v restauracích. Nyní ženě hrozí desetiletý pobyt za mřížemi. 23. ledna 2020   (08:37) Provoz na dálnici zkomplikovaly tři nehody Provoz na dálnici zkomplikovaly tři nehody Ve čtvrtek ráno policisté dálnici D4 u Obořiště zcela uzavřeli 23. ledna 2020   (06:24) AKTUALIZOVÁNO Starostka Dobříše objasnila důvod rezignace Starostka Dobříše objasnila důvod rezignace Starostka Dobříše na Příbramsku Jana Vlnasová k 3. březnu rezignuje, zastupitelkou zůstává. K odchodu ji přiměla situace na radnici. 22. ledna 2020   (18:51) Nepřehlédněte Do České republiky se vrátila ptačí chřipka, ve středních Čechách se zatím nevyskytuje Do České republiky se vrátila ptačí chřipka, ve středních Čechách se zatím nevyskytuje V rámci veterinárních opatření je v místě nákazy omezen pohyb drůbeže. Zakázáno je i pořádání výstav či burz drůbeže a ptactva, které představují velké riziko šíření nákazy. 22. ledna 2020   (17:29) Martin Erat na zimním stadionu v Příbrami Martin Erat na zimním stadionu v Příbrami Na ochozu zimního stadionu se otevřela značková prodejna vybavení a potřeb pro hokejisty značky Bauer. Pásku pomohl přestřihnout i špičkový hráč Martin Erat 22. ledna 2020   (14:42)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz