15. 8. svátek má Hana

Jak je to s plaváním a provozem sauny Aquaparku Příbram o prázdninách?

27. června 2019   (08:53)
Jak je to s plaváním a provozem sauny Aquaparku Příbram o prázdninách?

Od pátku 28. června bude Aquapark Příbram otevřen pro veřejnost bez dopoledních a odpoledních omezení. V červenci se také znovu otevírá sauna a prodlužuje se provozní doba venkovního bazénu i tobogánůO prázdninách se nekoná plavecká výuka ani odpolední kurzy plavání, ve všední dny je tak bazén otevřen od 6:00 do 22:00 hodin bez pauzy. Tobogany budou po celé prázdniny v provozu od 10:00 do 20:00 hodin, a to každý den.

Návštěvníci musí i o prázdninách počítat s možností obsazení některých plaveckých drah pronájmy a tábory
Pokud jsou tábory dopředu hlášené, bude o tom SZM prostřednictvím webových a facebookových stránek veřejnost informovat. „Některé tábory už se nám hlásí a budou určitě ještě přibývat. Táborům nevyhrazujeme plavecké dráhy, je však nutno počítat s větším počtem dětí v bazénu, tedy i zvýšený zájem o tobogany a vířivky,“ upozorňuje manažer Aquaparku Příbram Lukáš Kozohorský a dodává, že výjimku tvoří tábory konané pod záštitou Sportovního zařízení města Příbram. Ty mají vždy vyhrazenu polovinu bazénu.

V době konání táborů SZM bude veřejnosti k dispozici polovina bazénu
Tábory SZM, které jsou již plně obsazené, se konají v termínech 8. – 12. července, 22. – 26. července a 5. – 9. srpna. Těmto táborům budou v čase od 8:00 do 10:00 hodin vyhrazeny vždy tři plavecké dráhy, veřejnosti bude k dispozici polovina bazénu.

Sauna bude od 2. července opět v provozu
Od 1. června v sauně probíhaly nutné opravy a údržba, jako je výměna topných těles, oprava lehátek a roštů, revize elektroinstalace a další práce. Znovuotevření sauny ve zkráceném režimu je v plánu na 2. července. Sauna poběží celé léto, a to každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy, vždy v čase od 18:00 do 21:00 hodin.

Prodloužené provozní doby se dočká také venkovní bazén
V červenci a v srpnu bude venkovní bazén otevřen ve všední dny od 10:00 hodin, o víkendech dokonce od 9:00 hodin. Večer se brána zavírá vždy ve 20:00 hodin.

„Provozní doba venkovního bazénu je vždy závislá na aktuální předpovědi počasí. Může se tak otevřít déle či vůbec, ale také dříve, jako je tomu například nyní. Otevírací doba na červen je stanovena ve všední dny od 13:00 hodin, díky příznivé předpovědi počasí jsme však provozní dobu prodloužili a otevíráme již v 11:00 hodin,“ doplňuje Kozohorský. O prodloužení provozní doby tento týden jsme vás informovali v článku Tropy ve městě? Nemusí být úmorné.
O prázdninách se nekoná plavecká výuka ani …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Sportovní zařízení města Příbram

autor: mir

Další články

Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Jedna nehoda se obešla bez zranění, při druhé skončily tři osoby v nemocnici. 14. srpna 2020   (21:17) Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší. 14. srpna 2020   (18:20) Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop. 14. srpna 2020   (14:55) Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů ANO na Příbramsku nenasadilo žádného kandidáta. 14. srpna 2020   (12:23) Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Školy by měly od 1. září podle dřívějšího vyjádření ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha fungovat "jak nejnormálněji to půjde", opakovat už se nemá jarní scénář, kdy ze dne na den byly školy uzavřeny. 14. srpna 2020   (10:37) Triatlon omezí o víkendu dopravu, MHD se uzavírky netýkají Triatlon omezí o víkendu dopravu, MHD se uzavírky netýkají O víkendu 15. a 16. srpna se v Příbrami uskuteční nejen mistrovství republiky na olympijských tratích, ale také atraktivní závod tříčlenných štafet. Závod přinese dopravní omezení. 14. srpna 2020   (08:54) Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Ve čtvrtek přibylo v ČR 330 případů covidu, nejvíc od 3. dubna. Na Příbramsku jsou případy rozptýlené a není ohnisko, říkají hygienici Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Na mnoha místech v českých diecézích se o víkendu uskuteční mariánské slavnosti. Věřící slaví nanebevzetí Panny Marie, jeden z nejvýznamnějších mariánských svátků. Velké slavnosti se konají také na Svaté Hoře. 13. srpna 2020   (19:06)
V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz