I když holky měly volno, stejně jsme se potkávaly v tělocvičně
ROZHOVOR
31. srpna 2014 (11:31)
foto: pribram.cz
S trenérkou Lucií Chlebnovou jsme si povídali o proběhlém létu i o tom, co čeká závodní týmy během podzimu.
Je konec prázdnin, jak si je užívaly závodní oddíly Oxygenu?
Velmi akčně (úsměv). Poslední dva týdny prázdnin jsme měli soustředění. První týden jsme nabírali kondičku v Mozolově a druhý týden již probíhal na domácí půdě v Oxygenu a tady jsme se už zabývali hlavně závodními choreografiemi.
Jaké soutěže týmy čekají v následujících měsících?
Kromě menších závodů nás čeká Mistrovství ČR. A sezóna vyvrcholí Mistrovstvím světa, které se tento rok koná v Praze.
Jak se osobně chystáš ty? Pokud se nepletu, tak se máte účastnit MS ve stepech.
Ano. A bude to obrovský boj! S holkama z týmu jsme se udržovaly v kondici i v době prázdninového volna, protože konkurence je veliká a není čas ani nálada na lenošení.
Proběhlo nějaké soustředění? Jaké z něj máš pocity a zážitky?
Tento rok jsme změnili místo pobytu pro naše soustředění a myslím, že nám to všem velice prospělo. Běhali jsme po kopcích, plavali, jezdili na kolech a spousty dalších aktivit, které nás posouvají ve výkonu dál.
Přes léto jsi se svojí sestrou navštěvovala i lekce CrossFitu. Myslíš, že to nějak obohatilo přípravu?
Určitě ano. Je to pro nás změna a crossfitové tréninky nám posouvají hranice, za které je někdy těžké se dostat.
Mají dívky ze závodního týmu přes léto volno od tréninků a dodržování jídelníčku, nebo se musí krotit pořád?
S holkama se rozloučíme na konci června a povinné tréninky začínají soustředěním v půlce srpna. Myslím, že nám určitě prospívá se chvíli nevidět a změnit činnost, ale nikdo to nevydrží dlouho a během pár týdnů se začnem opět potkávat v Oxygenu (úsměv).
Co nového v Oxygenu chystáte do konce roku?
Teď bude velkou novinkou Piloxing Barre, který věřím bude velmi oblíbenou lekcí. Dále jsme přichystali novou taneční lekci Zouk, která je vedená i jako párový tanec, takže to bude velice zajímavé. Nový rozvrh je celkově hodně nabitý a my pomalu musíme začít uvažovat o přistavení dalšího sálu na cvičení (úsměv).
Velmi akčně (úsměv). Poslední dva týdny prázdnin jsme měli soustředění. První týden jsme nabírali kondičku v Mozolově a druhý týden již probíhal na domácí půdě v Oxygenu a tady jsme se už zabývali hlavně závodními choreografiemi.
Jaké soutěže týmy čekají v následujících měsících?
Kromě menších závodů nás čeká Mistrovství ČR. A sezóna vyvrcholí Mistrovstvím světa, které se tento rok koná v Praze.
Jak se osobně chystáš ty? Pokud se nepletu, tak se máte účastnit MS ve stepech.
Ano. A bude to obrovský boj! S holkama z týmu jsme se udržovaly v kondici i v době prázdninového volna, protože konkurence je veliká a není čas ani nálada na lenošení.
Proběhlo nějaké soustředění? Jaké z něj máš pocity a zážitky?
Tento rok jsme změnili místo pobytu pro naše soustředění a myslím, že nám to všem velice prospělo. Běhali jsme po kopcích, plavali, jezdili na kolech a spousty dalších aktivit, které nás posouvají ve výkonu dál.
Přes léto jsi se svojí sestrou navštěvovala i lekce CrossFitu. Myslíš, že to nějak obohatilo přípravu?
Určitě ano. Je to pro nás změna a crossfitové tréninky nám posouvají hranice, za které je někdy těžké se dostat.
Mají dívky ze závodního týmu přes léto volno od tréninků a dodržování jídelníčku, nebo se musí krotit pořád?
S holkama se rozloučíme na konci června a povinné tréninky začínají soustředěním v půlce srpna. Myslím, že nám určitě prospívá se chvíli nevidět a změnit činnost, ale nikdo to nevydrží dlouho a během pár týdnů se začnem opět potkávat v Oxygenu (úsměv).
Co nového v Oxygenu chystáte do konce roku?
Teď bude velkou novinkou Piloxing Barre, který věřím bude velmi oblíbenou lekcí. Dále jsme přichystali novou taneční lekci Zouk, která je vedená i jako párový tanec, takže to bude velice zajímavé. Nový rozvrh je celkově hodně nabitý a my pomalu musíme začít uvažovat o přistavení dalšího sálu na cvičení (úsměv).
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
U Dubna vyletěl motorkář ze silnice, pro zraněného letěl vrtulník, hlavní tah je uzavřen
Na Příbramsku pokračuje série vážných dopravních nehod. Po včerejší hromadné havárii u …
AKTUALIZOVÁNO
Vědci zjistili, proč nás nové oblečení tak vzrušuje. A není to kvůli módě.
Nový outfit dokáže mozek na pár minut rozsvítit jako světelnou show. Věda to …
LIFESTYLE
Irský válečník, příbramské srdce: Fleury vítězí a podporuje Pudilovou před jejím titulákem
Irský šampion a partner příbramské zápasnice Lucie Pudilové, Will Fleury, v neděli …
SPORT
Chceme se raději koupat, nebo mít co pít? Studny ani zásoby spodních vod nejsou bezedné
V době veder je vodovodní síť pod velkým tlakem a každá zbytečně spotřebovaná kapka se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Václav Chaloupek zavítal do regionu natáčet další díly z cyklu Ostrovy naděje
Vzácná orchidej bradáček srdčitý se stal jedním z důvodů, proč k nám do regionu opět …
PŘÍRODA
Odešla Bára Tlučhořová. Příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss
Nejen Příbram zasáhla bolestná zpráva. Ve věku 37 let zemřela Bára Tlučhořová, rodačka …
AKTUÁLNĚ
Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů
Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. …
ROZHOVOR
Příbram sčítá následky bouřek a postupně odstraňuje vzniklé škody
Silně bouřky, které se po oba víkendové dny prohnaly Příbramskem a přímo i městem, …
AKTUALIZOVÁNO
Music Club Peklo vstupuje do nové etapy. Do vedení přichází Tomáš Bezouška a chystá moderní klubový program
Music Club Peklo v Příbrami čeká výrazná změna. Do vedení klubu přichází Tomáš …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mělo by Česko přijmout euro? Výrok prezidenta Pavla stále budí emoce
Měla by Česká republika v budoucnu přijmout euro? Téma, které pravidelně vyvolává …
ANKETA




