26. 4. svátek má Oto

Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště

25. září 2018   (19:10)
Dalších 11 fotografií v galeriiHvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště

Hřiště ve Hvožďanech patří mezi nejmodernější na Příbramsku


Hvožďany slavily v sobotu 22. září velký sportovní svátek, bylo slavnostně otevřeno nové multifunkční hřiště, které patří k nejmodernějším na Příbramsku. Otevření se zúčastnilo na 300 lidí z Hvožďanska. Přestřižení pásky se ujal z Ministerstva pro místní rozvoj Mgr. Radek Kubeš, ředitel odboru regionální politiky, středočeský radní pro regionální rozvoj, cestovní ruch a sport pan Martin Draxler, místostarosta obce Michal Zdeněk a starostka obce Markéta Balková.

V úvodu programu vystoupily Bělčické mažoretky. O bohatý sportovní program se postaraly děti z hvožďanské základní školy, které budou hřiště využívat nejvíce. V exhibičním nohejbalovém utkání se utkal NK Třemšín a SK Vacíkov a v malé kopané Stará Garda Hvožďany a TJ Sokol Hvožďany.

Hvožďany slavily v sobotu 22. září velký …
Realizace hřiště mohla vzniknout díky dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj ve výši téměř 5 milionů korun a dotaci ze Středočeského kraje z Fondu obnovy venkova ve výši 779 000 Kč. Zbylé finance ve výši 4 miliony korun  byly využity z rozpočtu obce.

Na hřišti najdete 2 tenisové kurty. Na své si přijdou i nohejbalisté, volejbalisté. Z dalších míčových sportů je to malá kopaná a handball. Nejen teenageři si mohou zahrát streetbasket. Kolem hřiště je atletický ovál se 2 dráhami a 60 m dlouhá dráha na sprint. V další etapě se počítá s vybudování zázemí pro hřiště a dovybavením areálu osazením fitness parku.

Realizace hřiště mohla vzniknout díky dotaci …

Fotogalerie

Původní stav v březnu 2018 () Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (1) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (2) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (3) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (4) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (5) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (6) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (7) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (8) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (9) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Markéta Balková starostka obce

autor: mipDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz