30. 6. svátek má Šárka

Hudební festival A. Dvořáka Příbram to nevzdává. Pořadatel doporučuje zakoupení vstupenek ON-LINE

PR
9. března 2021   (08:51)
Hudební festival A. Dvořáka Příbram to nevzdává. Pořadatel doporučuje zakoupení vstupenek ON-LINE

Předprodej vstupenek byl zahájen 1. března.


Navzdory nepříznivé aktuální situaci pokračuje Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram v přípravách odloženého 52. ročníku plánovaném na 20. 4. - 8. 6. 2021. Loňský rok nebyl živému umění nakloněn a nezbývá než věřit, že v průběhu letošního roku se karta obrátí a příznivci klasické hudby se opět budou setkávat na koncertech a společně naslouchat krásným tónům.
"Jelikož ale dochází v současné době k neustálým změnám v opatřeních v souvislosti s pandemií COVID-19, bude i náš festival letos pravděpodobně procházet řadou úprav a reakcí na momentální situaci. Naší prioritou je ale maximální počet koncertů odehrát – a to i za cenu zajištění alternativních prostor s větší kapacitou pro vytvoření větších rozestupů pro diváky nebo přesunu termínu konání koncertů. Z toho důvodu vás prosíme o pozorné sledování aktuálních informací o jednotlivých koncertech, které budeme zveřejňovat na FB profilu festivalu a na webových stránkách www.hfad.cz v sekci koncertů a rovněž v aktualitách," komentuje aktuální situaci ředitelka festivalu, Mgr. Albína Dědičík Houšková.
Předprodej vstupenek
Předprodej vstupenek byl zahájen 1. března. Vzhledem k současnému stavu, kdy je naprostá většina prodejních míst uzavřena, prosíme o upřednostnění ZAKOUPENÍ VSTUPENEK ON-LINE.

V případě, že tuto variantu nemůžete použít, je možné zakoupit vstupenky pouze v INFOCENTRU MĚSTSKÉHO ÚŘADU PŘÍBRAM (Zámeček – Tyršova 106).

Po dobu uzavření prodejních míst se prodlužuje doba rezervace z 3 dnů na 7 dnů.
Pokud by došlo k přesunům termínů nebo koncertních míst, vstupenky zůstanou v platnosti. V případě, že nový termín nebo alternativní prostor nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo, případně vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz. Veškeré informace, program festivalu a čerstvé aktuality najdete na webu nebo na facebookovém profilu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Prázdniny mohou skončit tragédií. Policie připomíná, jak ochránit děti před nejčastějšími úrazy Letní prázdniny jsou pro děti obdobím her, výletů a dobrodružství. Právě během nich … AKTUÁLNĚ Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Chystáte se s chlupáčem za hranice? Takhle zvládnete přípravu bez stresu Léto je obdobím dovolených a mnoho lidí si odpočinek neumí představit bez svého … NEPŘEHLÉDNĚTE PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou PID se propojí s Jihočeským krajem. S jízdenkou nově dojedete i na Orlík nad Vltavou Cestující veřejnou dopravou ve středních Čechách čeká od středy 1. července několik … AKTUÁLNĚ Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí na Příbramsku: U Hluboše narazila dodávka do pařezu, na místo letěl opět i vrtulník Černé pondělí pro řidiče na Příbramsku pokračuje dalším zásahem záchranných složek. Na … AKTUALIZOVÁNO Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník Po čelním střetu s osobním autem skončil autobus u Jinec v příkopu, na místo letěl i vrtulník K vážně vypadající dopravní nehodě došlo v pondělí odpoledne na silnici 118 u obce … AKTUALIZOVÁNO Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Sdílené dětství: Když rodiče zveřejňují život svých dětí dřív, než se naučí mluvit Fotka z ultrazvuku, první krůčky, koupání ve vaně nebo záchvat vzteku v obchodě. To … NÁZOR Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na školách po 2. kole přijímaček asi 1200 volných míst Ve Středočeském kraji je na středních školách po druhém kole přijímaček asi 1200 … AKTUÁLNĚ Česko má po víkendu nový teplotní rekord 41,9 stupně, ale lidé kolabovali, pět utonulo Česko má po víkendu nový teplotní rekord 41,9 stupně, ale lidé kolabovali, pět utonulo Českou republiku o víkendu zasáhly tropické teploty, po oba dny bylo překonáno … AKTUÁLNĚ V úterý startuje 17. ročník Summer X Fest Tour. První zastávkou je Příbram a vstup je zdarma V úterý startuje 17. ročník Summer X Fest Tour. První zastávkou je Příbram a vstup je zdarma Příbram se stane první zastávkou letošního ročníku oblíbené festivalové tour Summer X …
OBRAZEM: JelenFest ovládl Příbram: Rodinná atmosféra, autogramiády i velká večerní show OBRAZEM: JelenFest ovládl Příbram: Rodinná atmosféra, autogramiády i velká večerní show Příbram zažila v sobotu 27. června nezapomenutelný den plný rodinné zábavy a skvělé … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz