7. 7. svátek má Bohuslava




Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou

FOTOGALERIE
17. února 2016   (06:20)
Dalších 6 fotografií v galeriiHostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou
foto: KHS Středočeského kraje

Při opakované kontrole bylo zjištěno, že závady jsou odstraněny.



Pracovníci krajské hygieny kontrolovali v polovině ledna hostinec U Císaře Rudolfa, a to na základě podnětu spotřebitele, který si stěžoval na zdravotní potíže po konzumaci jídla.

Zařízení nabízí denní menu, které je složeno ze dvou hotových jídel a polévky a dále přípravu minutkových pokrmů. Při kontrole byla zjištěna nedostatečná hygiena v prostorách kuchyně.

„Technologické vybavení, pracovní a úložné plochy, podlahy a omyvatelné povrchy stěn byly hlavně v těžko přístupných místech znečištěny mastnotou a špínou tmavé barvy,“ stojí ve zprávě, kterou zveřejnila Krajská hygienická stanice Středočeského kraje.

Dalším prohřeškem byly neoznačené polotovary a studené pokrmy, které byly vyrobeny v provozovně. Z tohoto důvodu nebylo ani možné poznat, kdy byly vyrobeny. V dalších prostorách pak byla zcela nevhodně skladovaná neočištěná zelenina, ze které se připravovaly pokrmy pro hosty.

Provozovateli byla nařízena sanitace a další nápravná opatření. Pracovníci hygieny udělili i finanční pokutu. Při opakované kontrole, která proběhla toto pondělí, bylo zjištěno, že závady byly odstraněny.

Fotogalerie

Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (1) Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (2) Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (3) Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (4) Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (5) Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou (6)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: KHS Středočeského kraje
autor: MJ








Další články

Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Kdo v těchto dnech zavítá do lesů, občas může zahlédnout typický obrázek prázdninových … ZAJÍMAVOSTI Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou … ZAJÍMAVOSTI Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do … NEPŘEHLÉDNĚTE Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných … ZAJÍMAVOSTI Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Po chladnějším a deštivějším začátku týdne čeká Českou republiku výrazná změna počasí. … POČASÍ Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Ministerstvo obrany pořizuje v Jincích moderní bytový komplex se 76 bytovými … NEPŘEHLÉDNĚTE „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá Opálená kůže byla dlouhé roky symbolem zdraví, dovolené, pohody a „dobré kondice“. … LIFESTYLE Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Dramatické chvíle zažívají od nedělního poledne záchranáři a hasiči na dálnici D4 u … AKTUALIZOVÁNO Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Kočka divoká, jedna z nejvzácnějších šelem české přírody, se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI
Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Od 1. července spustila Státní veterinární správa (SVS) nový Klientský portál (KLIP), … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz