Hororový cirkus Ohana přijíždí do Příbrami
PR
15. července 2020 (18:29)
Drsný humor, extrémy, špičkové akrobatické výkony, adrenalin, to vše nabízí úplně nová show, kterou v těchto dnech přiváží do Příbrami hororový cirkus Ohana.
V unikátním dvouhodinovém představení inspirovaném filmem "To" se představí šílený hororový klaun, hadí žena, nebo člověk bez kostí. Diváci se mohou těšit na párovou vzdušnou akrobacii i vodní akrobatickou show a ještě mnohem více. Součástí uměleckého týmu jsou artisté nejen od nás, ale i z Mongolska a Ukrajiny.
Pokud se rádi bojíte, je představení hororového cirkusu pro vás přesně to pravé.
Pokud se rádi bojíte, je představení hororového cirkusu pro vás přesně to pravé.
"Show je určena výhradně pro dospělé. Občas při ní teče krev, sem tam dojde na vulgarity a nahotu. Každé naše představení je unikátní, vždy si ho s diváky užíváme. Snažíme se je pobavit i postrašit, jak to ještě nikde jinde nezažili," říká Matěj Břešták, který je nejen manažerem cirkusu, ale můžeme ho vidět v roli klauna Pennywise v humorných i tak trochu děsivých scénkách.
Za dobu své produkce získala show zcela nový rozměr a její obliba neustále roste. Potvrzuje to skutečnost, že Ohana je nositelem divácké ceny za nejlepší cirkusovou show v uplynulém roce.
Za dobu své produkce získala show zcela nový rozměr a její obliba neustále roste. Potvrzuje to skutečnost, že Ohana je nositelem divácké ceny za nejlepší cirkusovou show v uplynulém roce.
V Příbrami u StopShopu v Brodské ulici ji můžete vidět od 16. do 19.7.2020. Začíná se vždy od 19 hodin.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Další články
Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy
Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu
Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční …
ŠKOLSTVÍ
Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu
Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva …
DOPRAVA
Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii
Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie …
KULTURA
Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony
Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. …
POLITIKA
Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport
Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. …
AKTUALIZOVÁNO
Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro
Obrovský úspěch slaví příbramský klub Oxygen. Jeho závodnice se vrátily z mistrovství …
SPORT
Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu.
Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče.
Věda ale ukazuje, že skutečný …
LIFESTYLE
Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková
Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové …
SPORT
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram vyhlašuje VEŘEJNOU SOUTĚŽ O NEJVHODNĚJŠÍ NABÍDKU
Předmětem prodeje je soubor nemovitostí nacházející se v lokalitě mezi ulicemi Anenská …
KOMERČNÍ SDĚLENÍ





