12. 8. svátek má Klára

Honza Matoušek se vrací ze Slavie zpátky domů do Příbrami

19. února 2019   (14:57)
Honza Matoušek se vrací ze Slavie zpátky domů do Příbrami

Největší objev posledního období bude na jaře opět oblékat zelený dres.



Vedení klubu se podařilo se Slavií Praha dojednat návrat Jana Matouška zpátky k Litavce. Působit by zde měl do konce sezony. “Jsme moc rádi, že se nám podařilo Honzu získat zpátky. Děkujeme Slavii za její vstřícný krok. Doufám, že naše spolupráce naváže tam, kde nedávno skončila. Toto hostování může pomoci nejen našemu klubu, ale i Honzovi. To by byla ta nejlepší varianta,” pronesl za 1.FK statutární ředitel Jan Starka.

„Jsme rádi, že se můžeme vrátit k původnímu plánu rozvoje Honzy Matouška. Tedy, že bude pravidelně hrát první ligu v Příbrami. Na podzim jsme jej museli v rozporu s tímto plánem stáhnout do Slavie, protože si to vyžádala zranění řady našich hráčů," poukazuje na klubovém webu sportovní ředitel Jan Nezmar.

V lize Matoušek nastoupil v sešívaném dresu do sedmi zápasů, velké zkušenosti pak sbíral v Evropské lize. Odehrál čtyři utkání a jeho gól v Kodani byl jedním z klíčů k postupu do jarní fáze.

Než Honza odešel do pražského klubu, pomohl Příbrami k návratu do Fortuna:Ligy a v nejvyšší soutěži se uvedl několika povedenými výkony a především čtyřmi góly. Následující měsíce bude ze Slavie hostovat v Příbrami. Fanoušci se tak mohou těšit na návrat oblíbeného ofenzivního štírka.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: daš, fkpribram.cz








Další články

Mohutný požár skládky v Chrástu: Černý dým a plameny byly vidět na kilometry daleko, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu Mohutný požár skládky v Chrástu: Černý dým a plameny byly vidět na kilometry daleko, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu Rozsáhlý požár skládky v obci Chrást u Březnice dnes večer zalarmoval profesionální i … AKTUÁLNĚ Nový Knín slaví 250 let včelařské školy. Dorazí i Marie Terezie a Vojta Nedvěd Nový Knín slaví 250 let včelařské školy. Dorazí i Marie Terezie a Vojta Nedvěd Unikátní kapitolu českého včelařství připomene o víkendu Nový Knín. Právě před 250 … ZAJÍMAVOSTI Demence nemusí přijít tak brzy. Tři rizikové faktory rozhodují o celých 13 letech života Demence nemusí přijít tak brzy. Tři rizikové faktory rozhodují o celých 13 letech života Demenci dnes neumíme zastavit, ale podle nové studie ji dokážeme výrazně oddálit. Až o … ZDRAVOTNICTVÍ Novela stavebního zákona zrychluje výstavbu. Přírodu ale může stát víc, než se zdá Novela stavebního zákona zrychluje výstavbu. Přírodu ale může stát víc, než se zdá Novela stavebního zákona, kterou poslanci schválili v červenci, má zrychlit povolování … POLITIKA Srpnové zatmění Slunce: krátká tma uprostřed léta. Co uvidíme a kdy zvednout oči k nebi Srpnové zatmění Slunce: krátká tma uprostřed léta. Co uvidíme a kdy zvednout oči k nebi Ve středu 12. srpna 2026 nás čeká jeden z nejhezčích nebeských úkazů — částečné … ZAJÍMAVOSTI Při dalším poklesu Orlíku začne Povodí Vltavy využívat zásobu vody ze Slap Při dalším poklesu Orlíku začne Povodí Vltavy využívat zásobu vody ze Slap Hladiny všech toků klesají a situace začíná být kritická. Pokud hladina Orlické … AKTUÁLNĚ Tropické teploty v práci. Kdy musí zaměstnavatel zajistit pitný režim a ochranné nápoje Tropické teploty v práci. Kdy musí zaměstnavatel zajistit pitný režim a ochranné nápoje Letní vedra mohou výrazně ovlivnit pracovní podmínky. Pokud teploty na pracovišti … NEPŘEHLÉDNĚTE Pronajmout si dnes byt? Nejvíc letí malé. A zrekonstruované mizí nejrychleji Pronajmout si dnes byt? Nejvíc letí malé. A zrekonstruované mizí nejrychleji Nájemné dál roste a lidé mění své preference. Největší zájem je o menší byty, které se … NEPŘEHLÉDNĚTE Série požárů na Příbramsku: Sucho a silný vítr komplikují žně, v Boroticích platí třetí stupeň poplachu Série požárů na Příbramsku: Sucho a silný vítr komplikují žně, v Boroticích platí třetí stupeň poplachu Žně na Příbramsku dnes dramaticky komplikuje extrémní sucho a silný vítr, které … AKTUALIZOVÁNO
Procházka lesem může skončit nebezpečným nálezem. Policie radí: Na munici nesahejte! Procházka lesem může skončit nebezpečným nálezem. Policie radí: Na munici nesahejte! Je čas prázdnin a dovolených a tak se v přírodě pohybuje více lidí než jindy. S tím … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz