18. 7. svátek má Drahomíra

Hobby AutoRallycross v Sedlčanské kotlině se blíží

21. srpna 2014   (16:58)
Hobby AutoRallycross v Sedlčanské kotlině se blíží
foto: pribram.cz

Závody pro amatéry se budou konat první zářijovou sobotu.



Netrpělivě očekávaná sportovní show pro všechny milovníky hobby motoristických závodů se nezadržitelně blíží. Sedlčanská kotlina opět zažije adrenalinový víkend v podobě burácení motorů, splašených koní pod kapotou vymazlených automobilových krasavců a závodní techniky, dokonale připravené na zajímavé souboje. Hobby AutoRallycrossové závody, konané v sobotu 6. září 2014, budou mít rozhodně co nabídnout.

V letošní sezóně již podruhé usednou za volant plechových vozů nadšení jezdci tohoto hobby seriálu z nejrůznějších koutů České Republiky. Do závodu jsou registrovaní všichni nadšení motoristé, kteří chtějí zakusit pořádný adrenalin, ověřit si své jezdecké schopnosti a dovednosti a ještě se u toho příjemně pobavit. Celý den bude probíhat v přátelském duchu a atmosféře.

Diváci se mohou těšit na následující divize: Racer buggy, Kartcross/Buggy, Škoda Cup, Hobby do 1300 (plechové vozy), Hobby do 1600 (plechové vozy), Hobby nad 1600 (plechové vozy), Speciály do 1600 (plechové vozy), Speciály nad 1600 (plechové vozy) a Divize ženy.

Harmonogram závodů:

7:00 – 8:30 Administrativní přejímka a technická přejímka – prostor v parkovišti
8:00 Volný trénink – vypsán na 2 kola
9:00 Oficiální měřený trénink – vypsán na 4 kola, z toho jsou 3 měřená
10:00 První kvalifikační jízda – vypsána na 4 kola
12:00 Druhá kvalifikační jízda – vypsána na 4 kola
14:00 Závěrečné jízdy – vypsány na 5 kol
15:00 Vyhlášení výsledků

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ, red








Další články

Bez nich bychom nepřežili Bez nich bychom nepřežili V sobotu 18. července 2026 od 10 do 16 hodin nahlédnete v Ochranné stanici fauny v … PŘÍRODA Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem Příjemná hudba, letní drinky, posezení u vody a pohodová atmosféra. To vše nabídne … KULTURA Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,50 Kč do 41,50 Kč … DOPRAVA Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel Předposlední červencový víkend nabídne opravdu bohatý kulturní program. V Příbrami si … NEPŘEHLÉDNĚTE Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky Betonová plastika Rovnováha, známá spíš pod přezdívkou Červ dobyvatel, se dnes … BLESKOVÁ ZPRÁVA Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize Zaregistrovali jste jak šly dolů ceny mléka a mléčných výrobků? Evropský trh s mlékem … AKTUÁLNĚ Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi? Příbramští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní … AKTUALIZOVÁNO Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. … Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v … TIP NA VÝLET
Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu. Teploty, které se šplhají k … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz