26. 4. svátek má Oto

Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško

15. června 2019   (14:01)
Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško
foto: pribram.cz

Michal Kriško je příbramským odchovancem, vyzkoušel ale i reprezentaci.



I když do začátku další sezóny volejbalové extraligy ještě několik měsíců zbývá, už nyní je známo několik odchodů z kádru a především jeden vítaný příchod. Dres Kocourů v příští sezóně navlékne i příbramský odchovanec Michal Kriško. Tento univerzál si po odchodu z Příbrami vyzkoušel hrát za České Budějovice, Karlovarsko a německý klub TSV Giesen Grizzlys. Pro Příbram by se mělo jednat o hlavní útočnou sílu. Do Příbrami přichází i smečař, člen finské repzezentace, Peetu Mäkinen.

Naopak na domácí palubovce už neuvidíme Grahama, Dolgopolova, Vawinczyka, Lecha a Mikulenku, který přestoupil do Kladna. O dalších změnách v kádru vás budeme informovat.

Příbrami se poslední ročník volejbalové extraligy vůbec nevydařil a po dlouhé řadě let se vůbec nepodívala do vyřazovacích bojů. Právě Michal Kriško je jedním z hráčů, který by měl tým dotáhnout do boje o medaile.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr Karolína Urbánová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod … LIFESTYLE Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. … NEPŘEHLÉDNĚTE Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo i letos výzvu dotačního programu Obchůdek … NEPŘEHLÉDNĚTE Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje Česko se potýká s narůstajícím suchem, které začíná výrazně zasahovat i lesní … AKTUÁLNĚ Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin Státní veterinární správa (SVS) zakázala uvádění více než čtyř desítek mléčných … NEPŘEHLÉDNĚTE
Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu Ředitelka Odborného učiliště, Praktické školy a Základní školy Příbram IV Pavlína … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz