Hlavní hvězdou Dobříšských slavností bude Anna K. a YoYo Band
8. dubna 2019 (08:13)
Již třetí květnový víkend se můžete těšit na největší akci, kterou pořádá město Dobříš v tomto roce. Jedná se o Dobříšské májové slavnosti a tím datem bude 18. květen. Jako každý rok bude připraven celodenní program, v rámci kterého vystoupí mnoho regionálních spolků, škol a školek. Největším tahákem pro návštěvníky ale bude vystoupení zpěvačky Anny K. Ta byla vybrána s ohledem na to, aby v rámci dostupných finančních možností zaujala co nejširší spektrum diváků. Annu K doprovodí kapela bratří Tesaříků YoYo Band. Můžete se tak těšit na veselé rytmy a hity jako Rybitví, Jedem do Afriky a další.
Program se ale nebude odehrávat jenom na Mírovém náměstí. Atrakce budou jako vždy i v jeho okolí, v Husovo parku, na hřišti u kina a dalších místech. Připraveny budou pouťové atrakce, stánky s občerstvením a mnoho dalšího.
Akce se koná již 18 let a za tuto dobu se stala po právu jednou z nejnavštěvovanějších v regionu. Na Májové slavnosti se každoročně sjede několik tisíc návštěvníků.
Program se ale nebude odehrávat jenom na Mírovém náměstí. Atrakce budou jako vždy i v jeho okolí, v Husovo parku, na hřišti u kina a dalších místech. Připraveny budou pouťové atrakce, stánky s občerstvením a mnoho dalšího.
Akce se koná již 18 let a za tuto dobu se stala po právu jednou z nejnavštěvovanějších v regionu. Na Májové slavnosti se každoročně sjede několik tisíc návštěvníků.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: red
Další články
SK Spartak Příbram slaví historický postup do divize. Po 70 letech je zpátky mezi elitou krajského fotbalu
Fotbalová Příbram má důvod k velkým oslavám. SK Spartak Příbram po dlouhých 70 letech …
SPORT
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice
Středočeský kraj vyhlásí výběrové řízení na nového šéfa příbramské nemocnice. Nahradí …
ZDRAVOTNICTVÍ
Trendy bizár jídla: když jídlo přestává být jen jídlo
V posledních letech je čím dál víc vidět jeden výrazný posun: jídlo už dávno není jen …
LIFESTYLE
Meteorologové varují: Situace se dynamicky vyvíjí, energie je na Z a JZ Čech více než včera
Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme …
AKTUALIZOVÁNO
Zničené náhrobky, pobořená zeď. Poslední židovská památka v Příbrami volá o pomoc
Židovský hřbitov v Příbrami je jednou z nejtišších, ale zároveň nejvýmluvnějších …
HISTORIE
Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví
V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného …
HISTORIE
Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně
Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. …
LIFESTYLE
Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF
Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open …
SPORT
Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí
ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním …
ROZHOVOR
Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut
Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak …
FOTO





