28. 4. svátek má Vlastislav




Herečka Lenka Zahradnická rodila v příbramské porodnici

27. září 2024   (11:00)
Herečka Lenka Zahradnická rodila v příbramské porodnici
foto: Instagram Lenky Zahradnické

Podle svých slov neměla herečka žádné zvláštní přání s výjimkou rajského plynu, který porod posunul směrem k velmi zábavnému a uvolněnému zážitku.


Známá česká herečka Lenka Zahradnická, která se dostala do podvědomí českých diváků především účinkováním v seriálu Ulice před několika dny porodila své třetí dítě. Po dvou holčičkách její rodinu doplnil syn Jonáš, kterého na svět přivedla v příbramské porodnici, kterou si herečka dopředu vybrala a podle jejích vyjádření byla velmi spokojená.

„Měla jsem krásný porod. Byla sranda, byla to dlouhá noc a ani na vteřinu jsem neměla důvod propadnout panice nebo nejistotě. Nikdo mi nezapaloval vonné tyčinky ani nade mnou netočil virgulí. Šla jsem tam, kde mám plnou důvěru a věděla jsem, že o nás bude nejlíp postaráno ať bych měla nejrůznější přání, vím, že by se snažili je vyslyšet,“ rozpovídala se o svých zkušenostech herečka na svém Instagramu.
Jedno přání na personál přeci jen měla, a to rajský plyn, který rodičkám napomáhá při uvolnění.
„Smála jsem se jako magor a prostě se byla schopná se uvolnit. Smála se sesterna, smála se paní doktorka, smál se manžel a krk bych dala za to, že i ten Jonáš měl během porodu výtlem,“ doplňuje populární herečka, která ve svém příspěvku dále děkuje primáři Petru Chudáčkovi a jeho manželce, které v příbramské nemocnici také pracuje.
Lenka Zahradnická uvedla, že čtvrté dítě už sice neplánuje, pokud by k tomu ovšem došlo, určitě se do Příbrami vrátí. Příbramská nemocnice patří mezi nejoblíbenější porodnice v regionu. V aktuálním ročníku soutěže Porodnice roku 2024 získali skvělé hodnocení 4,8 bodů z maximálně možných 5.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Související


Další články

/VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník /VIDEO/ Pro zraněného cyklistu letěl do Lázu vrtulník V úterý 28. dubna v 16:15 přijala policie oznámení od záchranné služby o nehodě … AKTUALIZOVÁNO Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny Mrazy v následujících dnech ohrozí ovocné stromy i zemědělské plodiny V následujících dnech předpovídají meteorologové výrazné ochlazení, které může … AKTUÁLNĚ Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery Policie vtrhla do příbramské nemocnice. Detektivové NCOZ odnášejí dokumenty i kamery V příbramské nemocnici dnes dopoledne zasahují detektivové Národní centrály proti … BLESKOVÁ ZPRÁVA Příbram válcuje kraj: Mladý sprinter letí mezi elitu, Bobcats slaví bronz a legenda znovu boduje Příbram válcuje kraj: Mladý sprinter letí mezi elitu, Bobcats slaví bronz a legenda znovu boduje Velká sportovní noc, silné emoce a výsledky, které v Příbrami rozhodně nenechají … SPORT Hormonální zdraví ovlivňuje víc, než si myslíme. Jaké signály nepodceňovat? Hormonální zdraví ovlivňuje víc, než si myslíme. Jaké signály nepodceňovat? Únava, změny nálady, pokles výkonnosti nebo problémy s váhou – i za těmito obtížemi … ZDRAVOTNICTVÍ Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Kde letos vzplanou čarodějnice? Velký přehled akcí na Příbramsku i proč se slaví Příbramsko se i letos chystá na jednu z nejoblíbenějších jarních tradic – pálení … AKTUÁLNĚ Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ
První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz