Havajský High Jump se uskuteční již po třiadvacáté. Slibuje extrémní skoky a hudební program
15. června 2022 (10:26)
foto: Martin Zvoníček / se souhlasem
Kromě skoků do vody čeká na návštěvníky mnoho doprovodného programu přímo ve vodě nebo v okolí lomu. Samozřejmostí bude dostatek jídla a pití v připravených barech a stáncích.
Cliffdivingový event spojený s hudebním programem High Jump se letos uskuteční opět v lomu Hřiměždice u Příbrami v termínu 5. a 6. srpna. Na návštěvníky čeká tradiční závod světové špičky ve skocích do vody z extrémních výšek. I letos se budou skokani a skokanky vrhat do lomu z výšky přesahující dvacet metrů. Na návštěvníky také čeká hudební program na několika podiích. Mezi účinkujícími je například kapela PSH, Fast Food Orchestra, MonoStereo nebo djové Friky, Madelaine, Lillou a další.
Po roce se budete moci opět setkat v Hřiměždicích, kde se ve skokanském ráji uskuteční další High Jump. Jeden z nejstarších závodů v extrémním skákání do vody v Evropě, který se pro mnohé stal legendou, opět přivítá skokanskou špičku. Již v tuto chvíli svou účast na otevřeném mistrovství ČR přislíbili skokani z celého světa a také účastníci světové skokanské série Red Bull Cliffdiving. Kromě klasického cliffdivingu svou účast potvrdila také německá reprezentace v čele se světovým rekordmanem ve skoku stylového placáku Christianem „Elvisem“ Guthem.
Na návštěvníky bude také čekat doprovodný program. Na několika hudebních podiích vystoupí během pátečního a sobotního večera hudební skupiny a djs. Hudební zóny budou rozděleny žánrově a fanoušci se mohou těšit na rozmanité hudební styly od rapu, reggae, elektronickou taneční hudbu a další. V hudebním programu lze najít například legendu českého rapu PSH, reggae ska kapelu Fast Food Orchestra, uskupení s názvem Neandrtal Project, za kterým stojí DJ Friky společně s Martinem Svátkem a David Trumpeteer. Další jména budou organizátoři brzy zveřejňovat.
Samostatnou chill a hudební zónu si připravila také Prima Cool. Tam si budou mít možnost fanoušci přes den odpočinout a nabrat síly na další večírek. Ten se v prostoru Coolife zony rozjede vždy po skončení skokanských závodů v lomu. Lze očekávat elektronickou hudbu předních českých djs. V line upu lze najít djs jako Madelaine, Schwing, Lillou nebo Petr K.
Soutěž
Chcete navštívit letošní High Jump aniž byste platili vstupné? Portál pribram.cz připravil soutěž, ve které odměníme tři z vás. Každý výherce obdrží dvě vstupenky. Soutěžní otázka zní: Kdy, nebo ve kterém období, došlo k zatopení lomu V Hřiměždicích? Své odpovědi vkládejte na facebooku do komentářů pod tímto článkem. Tři správné odpovědi s největším počtem lajků vyhrávají. Soutěž trvá do 30. 6. 2022 a vyhlášení proběhne 1. 7. 2022.
Chcete navštívit letošní High Jump aniž byste platili vstupné? Portál pribram.cz připravil soutěž, ve které odměníme tři z vás. Každý výherce obdrží dvě vstupenky. Soutěžní otázka zní: Kdy, nebo ve kterém období, došlo k zatopení lomu V Hřiměždicích? Své odpovědi vkládejte na facebooku do komentářů pod tímto článkem. Tři správné odpovědi s největším počtem lajků vyhrávají. Soutěž trvá do 30. 6. 2022 a vyhlášení proběhne 1. 7. 2022.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / Martin Zvoníček
autor: Martin Zvoníček
Související
•Ozvěny z kamene: Clarinet Factory zahraje v nečínském lomu
•Příbram zve na Vítání slunovratu. Akce proběhne tradičně na Nováku
•Grilovat mohou v Příbrami i lidé bez zahrady
Další články
Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla
Hornické muzeum Příbram připravilo na druhou polovinu letních prázdnin bohatý program …
AKTUÁLNĚ
Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu
Lucie Pudilová má za sebou jeden z nejtěžších večerů kariéry. Na Štvanici vstoupila do …
SPORT
Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) aktualizoval výstrahu před extrémně vysokými …
AKTUÁLNĚ
Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách
Česká republika se ocitá v silné a dlouhé vlně veder. Pokračující úmorná vedra podle …
AKTUÁLNĚ
Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí
Milovníci divadla i české klasiky se mohou těšit na výjimečný kulturní zážitek. V …
KULTURA
Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje (KSÚS) spouští v testovacím režimu …
AKTUÁLNĚ
Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost
Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale …
NEPŘEHLÉDNĚTE
HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky
Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje …
PR
Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team
Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u …
AKTUALIZOVÁNO
Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen
Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, …
AKTUALIZOVÁNO




