Hasiči vyjížděli k požáru soudu, jednalo se o kouř z komína
24. února 2021 (08:41)
Vidím hustý černý dým, který vychází ze střechy Okresního soudu v Příbrami, volala oznamovatelka ve středu ráno na operační středisko hasičů. Na místo vyjela profesionální jednotka s výškovou technikou.
Oznámení přijali hasiči v 6:25. „Po příjezdu bylo zjištěno, že se nejedná o požár, ale o vycházející zplodiny z komínového tělesa plynového kotle,“ řekla pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová s tím, že pro jistotu bylo provedeno měření termokamerou, která žádné skryté ohnisko požáru nenalezla.
Hasiči se s podobnými oznámeními občas setkávají. Například v říjnu 2017 vyjížděly dvě hasičské jednotky k požáru teplárny, nakonec se však jednalo o páru z chladících věží. O rok později zase jiná žena přivolala hasiče k požáru banky na náměstí T. G. M. v Příbrami, i zde se jednalo o kouř z komína.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře
Policisté o uplynulém víkendu prověřili na silnicích Příbramska celkem 208 vozidel. …
DOPRAVA
Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats
V průběhu dvou víkendů postoupili Příbram Bobcats přes semifinále do finále hned ve …
SPORT
Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci
Oblastní nemocnice Příbram dosáhla významného milníku ve svém rozvoji. V tomto týdnu …
Kritická situace v záchranné stanici Hrachov: Kvůli vedrům praská ve švech, od státu přitom nedostala ani korunu
Záchranná stanice pro živočichy v Hrachově u Sedlčan, kterou provozuje Ochrana fauny …
AKTUÁLNĚ
Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) spustil od 1. července inovovaný systém výstrah …
AKTUÁLNĚ
Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá?
Energo Příbram oznámilo termín letošní pravidelné letní odstávky centrálního zdroje …
AKTUÁLNĚ
Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník
K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na …
AKTUALIZOVÁNO
Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky.
Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v …
LIFESTYLE
Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu
Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde …
AKTUÁLNĚ
Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět
Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala …
AKTUÁLNĚ





