15. 3. svátek má Ida

Hasiči vyjížděli k požáru bytu, na místě nalezli mrtvou ženu

NEPŘEHLÉDNĚTE
22. listopadu 2019   (21:27)
Hasiči vyjížděli k požáru bytu, na místě nalezli mrtvou ženu

Tragická událost otřásla místními obyvateli


K požáru s tragickým koncem vyjížděli v pátek před dvacátou hodinou hasiči do obce Kamýk nad Vltavou na Příbramsku. Oznámení přijala tísňová linka od sousedů, kteří v domě cítili silný zápach a prostory na chodbě byly zakouřeny.

K nahlášenému požáru vyslal důstojník tísňové linky čtyři hasičské jednotky, z Příbrami vyjela i výšková technika. Hasiči zjistili, že kouř vychází z bytu ve druhém nadzemním podlaží. Na zvonění a bouchání nikdo nereagoval, proto velitel zásahu rozhodl o násilném vstupu do bytové jednotky. „V místnosti byla nalezena jedna osoba bez známek života,“ sdělila pro pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. Protože do bytu nebyl přístup vzduchu, požár sám uhasl.

Okolnosti požáru a následného úmrtí ženy šetří kriminalisté. „Vzhledem k probíhajícím úkonům nebude momentálně policie zveřejňovat žádné informace,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Podle vyšetřovatele hasičů za požár může nedopalek cigarety, žena se udusila zplodinami. Škoda byla předběžně odhadnuta na půl milionu korun.

K požáru s tragickým koncem vyjížděli v pátek …





Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top, jap








Další články

Policisté hledají čtrnáctiletou Vanesu. Naposledy byla viděna v Mníšku pod Brdy Policisté hledají čtrnáctiletou Vanesu. Naposledy byla viděna v Mníšku pod Brdy Policisté z Příbrami vyhlásili pátrání po čtrnáctileté Vanese Badžové, která odešla z … Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou S příchodem jara se v českých lesích a hájích začínají objevovat první porosty … NEPŘEHLÉDNĚTE Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Festival Sherlock v příbramském Divadle Antonína Dvořáka přivítal herečku Alenu … ROZHOVOR Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny rozdělují zákazníky skoro jako politické názory. Jedni je … Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Zmrzliny s netradičními příchutěmi nejsou nic nového. Svět už viděl česnekovou, … ZAJÍMAVOSTI Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy a statky ČR (VLS) vydaly varování všem návštěvníkům. V pondělí 16. a v … NEPŘEHLÉDNĚTE Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Povinný sběr bioodpadu v Příbrami vyvolal mezi částí veřejnosti silné reakce. Někteří … NEPŘEHLÉDNĚTE Učitelé ZUŠ Antonína Dvořáka zahrají benefiční koncert pro dětské pacienty Učitelé ZUŠ Antonína Dvořáka zahrají benefiční koncert pro dětské pacienty Tradice pomoci pokračuje – učitelé hudby a zpěvu připravili koncert na podporu … NEPŘEHLÉDNĚTE Policie v Příbrami rozdávala pokuty: Nepřipoutaní, mobily, drogy i zákazy řízení Policie v Příbrami rozdávala pokuty: Nepřipoutaní, mobily, drogy i zákazy řízení Policisté se v týdnu zaměřili na speciální dopravní kontrolu, která byla zaměřena … FOTOGALERIE
Co je pro vás poslem jara? První čáp na komíně nebo sněženky? Co je pro vás poslem jara? První čáp na komíně nebo sněženky? Co je vlastně symbolem jara? Pro někoho je to návrat čápů na komíny, pro jiného první … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz