19. 8. svátek má Ludvík

Příbramští hasiči hledají posilu do svých řad

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
15. prosince 2021   (13:13)
Příbramští hasiči hledají posilu do svých řad
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Územní odbor Příbram hledá zájemce do služebního poměru na pozici Hasič, Hasič – strojník s nástupem od února 2022.


Profesionální práce požární ochrany prošla za dobu své existence složitým vývojem. Kromě hašení požárů v současné době přijímají hasiči za svůj úděl i likvidaci následků živelných pohrom, technologické havárie, únik ropných nebo chemických látek a od roku 2001 jim ještě přibyla práce v oblasti ochrany obyvatelstva a krizového řízení.
Podle zákona o Hasičském záchranném sboru ČR je základním posláním chránit životy a zdraví obyvatel, dále majetek před požáry a poskytovat účinnou pomoc při mimořádných událostech. Pro spoustu hasičů je volba tohoto povolání nejen zaměstnáním, ale hlavně prací, která má smysl a je tak i celoživotním posláním spojeným s touhou pomáhat druhým. Stanete se právě vy jedním z nich?
HZS od Vás požaduje:
  • stupeň vzdělání: minimálně střední s maturitní zkouškou
  • zaměření vzdělání: všeobecné – gymnázium, technické, humanitní, ekonomické, biologické (zahrnuje i lékařství a zdravotní)
  • dobrou fyzickou kondici
  • trestní bezúhonnost
  • řidičské oprávnění skupiny B (sk. C a E výhodou)
  • osobní spolehlivost, profesionální přístup a flexibilita
  • praxe v oboru vítána (např. člen JSDHO, zaměstnanec HZSP)
A na oplátku nabízí:
  • směnný úvazek (24 hodin) a dva dny volna, 6 týdnů dovolené, plus další benefity
  • zařazení ve služebním poměru ve smyslu zákona č. 361/2003 Sb. s místem výkonu práce na stanici HZS Příbram
  • nástupní plat cca 28.000 Kč, po absolvování nástupního odborného výcviku cca 31.600 Kč
Předpokládaný termín přijetí do služebního poměru je 1. února 2022. Zájemci ať doručí svůj profesní životopis, kontaktní adresu a telefon na e-mail: marie.cernohorska@sck.izscr.cz . Kontakt pro případný zájem na tel. čísle 950 831 142 nebo 950 831 120.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Hazard v době velkého sucha: Pálení stavebního odpadu v Orlově zalarmovalo hasiče Hazard v době velkého sucha: Pálení stavebního odpadu v Orlově zalarmovalo hasiče V areálu výstavby rodinných domů v Orlově u Příbrami se dnes odpoledne vymklo kontrole … AKTUÁLNĚ Voda ke koupání se zhoršuje. Problémy hlásí Živohošť, Županovice i Nový rybník Voda ke koupání se zhoršuje. Problémy hlásí Živohošť, Županovice i Nový rybník Léto vrcholí a s ním i období dovolených a koupání. Mnozí lidé míří za vodními … AKTUALIZOVÁNO Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září Letní měsíce bývají pro transfuzní oddělení náročné. Lidé odjíždějí na dovolené a … AKTUÁLNĚ Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla Od 4. do 6. září 2026 přivítá Příbram třetí ročník Pískfestu — jediného festivalu … KULTURA Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeské kraji končí, výnosy obilí jsou z hektaru o 1,5 tuny nižší Žně ve Středočeském kraji jsou téměř u konce, zbývá sklidit zhruba 495 hektarů … AKTUÁLNĚ SPD Příbram představuje kandidátku. Lídryní je Petra Novotná, hlavním tématem je voda a správa městských služeb SPD Příbram představuje kandidátku. Lídryní je Petra Novotná, hlavním tématem je voda a správa městských služeb Hnutí SPD Příbram představilo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. Lídryní … VOLBY 2026 ČHMÚ spustil novou družicovou prohlížečku! Nabízí více možností a lépe funguje i v mobilu ČHMÚ spustil novou družicovou prohlížečku! Nabízí více možností a lépe funguje i v mobilu Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) představil počátkem srpna novou prohlížečku … ZAJÍMAVOSTI Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Neznámí podvodníci připravili vysokoškolsky vzdělanou ženu z Chomutovska téměř o 3,5 … Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Pro děti je nástup do první třídy velkým dobrodružstvím, pro mnoho rodičů ale také … NEPŘEHLÉDNĚTE
Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Přijďte zjistit, co se děje v zámeckých zahradách po západu slunce a co všechno dokáže … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz