11. 3. svátek má Anděla




Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře

FOTOGALERIE
23. února 2015   (15:33)
Dalších 5 fotografií v galeriiHasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře
foto: av Tvrdík

Naštěstí se jednalo pouze o cvičení jednotky JSDH Příbram 1.



Ve čtvrtek 19.2. krátce před zavírací dobou nového Sběrného dvora v Příbrami vypukl požár kontejneru se starým ošacením. Naštěstí šlo o prověřovací cvičení dobrovolných hasičů z jednotky SDH Příbram 1.

Cíle cvičení bylo hlavně prověření akceschopnosti jednotky, zjištění doby dojezdu hasičů z jejich základny do nového Sběrného dvora, který je na samém konci města, a prověření požárně technických prostředků nového areálu, zejména pak hydrantové sítě.

Hasiči z jednotky JSDH Příbram 1 dojeli na místo prověřovacího cvičení do šesti minut od výjezdu ze své základny a za dalších pět minut, byl simulovaný požár, který představovala dýmovnice uhašen. Doplňování vody do hasičské cisterny bylo z hydrantové sítě objektu, která fungovala bezvadně a měla požadovaný tlak. Na závěr cvičení si hasiči prohlédli celý objekt a jeho požárně bezpečnostní opatření, pro případ skutečného zásahu v rámci poznávání svého hasebního obvodu pro, který je jednotka předurčena.

Velké poděkování za umožnění cvičení patří starostovi města Ing. Jindřichu Vařekovi ,radě města a řediteli Technických služeb ing. Pavlu Máchovi.

Díky těmto cvičením v reálném prostředí se zdokonalujeme v naší činnosti a jsme pak lépe připraveni na pomoc jak v objektech města, tak při pomoci našim občanům.

Fotogalerie

Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře (1) Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře (2) Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře (3) Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře (4) Hasiči hasili kontejner v nedávno otevřeném sběrném dvoře (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jaroslav Tvrdík
autor: Jaroslav Tvrdík - velitel JSDH Příbram 1








Další články

Žena v Mníšku tvrdila, že ji někdo napadl s nožem. Policie nasadila služebního psa a kontrolovala kamery Žena v Mníšku tvrdila, že ji někdo napadl s nožem. Policie nasadila služebního psa a kontrolovala kamery Ve středu 11. března se mezi obyvateli Mníšku pod Brdy začala rychle šířit zpráva o … AKTUÁLNĚ Příbramští hasiči mají technologický arzenál. Moderní technika jim dává větší jistotu i sílu v terénu Příbramští hasiči mají technologický arzenál. Moderní technika jim dává větší jistotu i sílu v terénu Nové vybavení výrazně posiluje bezpečnost i schopnosti příbramských hasičů při … NEPŘEHLÉDNĚTE Spropitné v Česku čeká změna. Sedm procent bez daně a levnější nealko Spropitné v Česku čeká změna. Sedm procent bez daně a levnější nealko Spropitné, které už nebude viset v šedé zóně, levnější nealko v restauracích a návrat … NEPŘEHLÉDNĚTE Auto narazilo do stromu v Obecnické ulici, na místo letěl vrtulník Auto narazilo do stromu v Obecnické ulici, na místo letěl vrtulník V Obecnické ulici zasahovaly v úterý 10. března těsně po 15. hodině všechny složky … AKTUALIZOVÁNO Mladé ženy v první linii. Sexuální obtěžování zůstává v práci podceňovaným problémem Mladé ženy v první linii. Sexuální obtěžování zůstává v práci podceňovaným problémem Se sexuálním obtěžováním na pracovišti se v České republice setkala přibližně pětina … Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Jan Tománek představil své sportovní plány na rok 2026. … SPORT Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Dosáhli jsme na metu, kterou jsme v historii pribram.cz ještě nikdy nepřekročili: více … NEPŘEHLÉDNĚTE Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Motoristé v Česku v posledních dnech znovu připlácí za tankování. Ceny benzínu i nafty … AKTUÁLNĚ Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Anketa Sportovec Příbramska 2025 míří do svého finále a právě teď mají slovo také … ANKETA
Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Začátek jara v naší krajině často neoznamují jen první květy nebo zpěv skřivanů. Možná … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz