4. 2. svátek má Jarmila




Gymnazisté budou hostit australský dívčí bigband. Společně zahrají v Příbrami již zítra

14. září 2016   (17:56)
Další fotografie v galeriiGymnazisté budou hostit australský dívčí bigband. Společně zahrají v Příbrami již zítra
foto: Gymnázium Příbram

Společné vystoupení se uskuteční zítra od 18 hodin na náměstí TGM.



Ojedinělý kulturní zážitek čeká Příbram ve čtvrtek 15. září. V 18 hodin totiž na náměstí T. G. Masaryka začne koncert, na němž se představí školní orchestr Gymnázia Příbram, Legionářů a také školní bigband z australského Sydney. Ten tvoří studentky tamější Presbyterian Ladies‘ College. Posluchače tak čeká zajímavý koncert, během něhož oba školní orchestry zahrají samostatně, ale pokusí se i o společné vystoupení, přestože na jeho přípravu budou mít minimum času. Zazní jazzové skladby, známé popové hity, ale také filmová hudba.

Pro školní orchestr GymBand bude koncert po společných vystoupeních s partnerským orchestrem z Německa další mezinárodní zkušeností. Pro veřejnost rozhodně však ne jedinou možností studentský orchestr gymnázia slyšet. Na podzim se představil také v rámci pátečního programu Příbramské svatohorské šalmaje či Veletrhu neziskových organizací.

Fotogalerie

Gymnazisté budou hostit australský dívčí bigband. Společně zahrají v Příbrami již zítra (1)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Gymnázium Příbram
autor: Josef Fryš, Gymnázium Legionářů








Další články

Střídání stráží v Příbrami: Do věznice se vrací známé jméno Střídání stráží v Příbrami: Do věznice se vrací známé jméno Po pětiletém působení na pozici ředitele věznice na Rakovnicku se do Věznice Příbram … Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Krajští kriminalisté vyšetřují "otcovraždu". Tělo našli krminalisté ve značném stavu rozkladu Středočeští kriminalisté řeší od 28. ledna násilný trestný čin v Osově na Berounsku. V … Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami Zákulisí Četnických humoresek: hvězdy seriálu v Příbrami O víkendu 21. a 22. února dorazí do Příbrami hvězdy Četnických humoresek i odborníci … Kultura Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji se něco děje s nemocemi. Čísla vás překvapí Ve Středočeském kraji pokračuje chřipková sezóna, ale nejnovější data přinášejí … Kniha Fenomén zalánská madona je v prodeji Kniha Fenomén zalánská madona je v prodeji Zhruba v polovině ledna začal tisk katalogu k výstavě Fenomén zalánská madona. Všechny … Policie zveřejnila čerstvá data. Kriminalita mění tvář, Příbram zůstává mezi nejzatíženějšími Policie zveřejnila čerstvá data. Kriminalita mění tvář, Příbram zůstává mezi nejzatíženějšími Celková kriminalita ve Středočeském kraji v roce 2025 opět mírně poklesla. Policie … Rok partnerství: stát uznal páry, ale ne jejich děti Rok partnerství: stát uznal páry, ale ne jejich děti Stejnopohlavní páry mají po roce partnerství víc práv i větší právní jistotu. Jedna … Nepřehlédněte Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim Cestovatelská vlna se vrací už ve středu: Dobříš opět míří do světa s cyklem Naši našim V únoru odstartoval již čtvrtý ročník oblíbeného cyklu cestopisných besed Naši našim. … Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce: V této pozici jsem se našel, kamarádi se se mnou teď ze srandy fotí Michal z nemocniční recepce se stal během pár dní velmi známým, a to díky příspěvku na … ROZHOVOR
František Nedvěd míří do Rožmitálu. Večer plný písní, emocí a nové energie František Nedvěd míří do Rožmitálu. Večer plný písní, emocí a nové energie Hudba, která pohladí po duši, známé melodie i čerstvé novinky. Už v sobotu 7. února od …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz