GURMÁNSKÝ TIP: Rodinná oslava či firemní večírek v prostorách zámecké restaurace? Přijměte pozvání do Chateau Dobříš
PR
18. listopadu 2024 (12:00)
foto: Chateau Dobříš / PR
Restaurace Chateau Dobříš má zbrusu nový design i menu, které nabízí nevšední zážitky a chutě.
V areálu zámku Dobříš se po kompletní rekonstrukci otevřela restaurace Chateau Dobříš. Za významného přispění majitelů zámku, rodiny Colloredo-Mannsfeld, s novým provozovatelem, v novém designu a jedinečným menu, které nabízí nevšední zážitky a chutě. Menu nové restaurace zahrnuje tradiční pokrmy v moderním pojetí. Každý den je připravené polední menu a večerní nabídka a la carte.
Příjemné a elegantní prostředí, vynikající kuchyně a profesionální servis. Zrekonstruovaná restaurace Chateau Dobříš v prostorách rokokového zámku nabízí své prostory k uspořádání firemních akcí, vánočních večírků či soukromých oslav. Personál se postará o každé přání včetně nejmenších detailů, hosté si pochutnají na prvotřídních čerstvých pokrmech a odejdou naplněni nejen skvělým jídlem, ale i skvostným zážitkem.
Kompletní proměnou prošel nejen jídelní lístek zámecké restaurace, ale také interiér a vybavení kuchyně. Zámecký design s historickým odkazem podtrhují nápadité doplňky, vybavení v barvách rodiny Colloredo-Mannsfeld či autentické grafiky na stěnách. Pro soukromé oslavy, svatby, večírky a další příležitosti jsou v prostorách restaurace připravené dva slavnostní salonky. V letních měsících je pro zákazníky k dispozici příjemná venkovní zahrádka a zcela nově mají návštěvníci možnost zapůjčení piknikových košů. Vše je uzpůsobené pro romantické procházky, například v zámeckém francouzském parku, či na rodinný výlet. V koši je nachystáno vše, na co mají zákazníci chuť, včetně nápojů či lahve vína. V piknikovém koši nechybí deka, příbory a další nezbytnosti.
Restaurace má nově otevřeno od středy do neděle a disponuje novým dětským koutkem pro nejmenší hosty. Nové stálé menu včetně pokrmů pro děti zajistí, že se nemusíte ani do luxusní restaurace obávat přijít s nejmenšími strávníky.
K dispozici je ala carte menu, z něhož je v době oběda od 11 do 15 hodin poskytnuta 30% sleva. Vše doplňují denně čerstvé zákusky od vlastního cukráře a také vlastní pečivo podávané k pokrmům.
Benefitem je též možnost parkování v areálu zámku přímo před restaurací (v případě vytvořené rezervace v restauraci).
Více informací a kompletní menu najdete na www.chateaudobris.eu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Další články
Přepis auta bez front? V Příbrami to jde už dnes, ale lidé zatím dávají přednost okénku
Přepis auta, výměna značek nebo změna vlastníka bez front a bez úředních hodin. Portál …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tankování v Příbrami: Natural 95 už od 31,90 Kč, nafta od 30,90 Kč
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 …
AKTUÁLNĚ
Stát testuje divočáky napříč republikou kvůli smrtelnému onemocnění. Jak vážná je situace?
V celé České republice letos probíhá monitoring Aujeszkyho choroby u prasat divokých. …
Balóny nad Sedlčanskem! Proč letěly tak vysoko a kam mířily?
Sedlčansko dnes zažilo nečekanou podívanou. Nad regionem se v dopoledních hodinách …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Do Příbrami zavítá Festival Sherlock a dobrovolnické centrum ADRA bude slavit!
Tento víkend si opět můžete vybrat z široké nabídky. Chcete-li se dobře pobavit a …
„Když Měsíc přistane v Příbrami“ – město ožije světlem a hvězdami
Město, které obvykle spojujeme s historií hornictví, se promění v vesmírnou oázu. …
ZAJÍMAVOSTI
Konečně jasno? Příbram po letech řeší parkoviště u LEKA. Firma chce směnu, radnice doplatky
Debata o parkovišti v Seifertově ulici se táhne už od roku 2016. Teď se vrací na …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Valentýn je pryč, realita u stolu: láska versus rozpočet
Valentýn skončil, čokolády dojedeny a srdíčkové dekorace uklizeny. Zůstává realita a …
LIFESTYLE
Po deseti letech se vrací do Lázu Hasičský bál
Po deseti letech čekání se do obecního sálu v Lázu vrací tradiční Hasičský bál, který …
KULTURA
Modrou velrybu nahradil Červený delfín. Nebezpečná dětská hra je zpět a vyskytuje se i v Česku
Na Instagramu a TikToku se v posledních týdnech znovu šíří nebezpečná hra, která cílí …
NEPŘEHLÉDNĚTE









