18. 9. svátek má Kryštof

Guláš dělá hezká těla

17. června 2019   (12:54)
Dalších 19 fotografií v galeriiGuláš dělá hezká těla

V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše


Celkem dvanáct zajímavých seskupení se v sobotu odpoledne sešlo na březnickém starém kluzišti, aby zde mezi sebou zasoupeřili ve vaření guláše. Ježi-Báby, Soptíci z Podlesí, Vousáci z Počapel, Tři medvědi s cibulkou. Velmi netradiční food festival, co říkáte?

A netradiční výhry  – Soptíci z Podlesí si za třetí místo vysloužili padesátilitrový sud piva, Ježi-Báby (druhé místo) vyhrály šampaňské a poukaz na maso. Divočáci, kteří podle poroty uvařili guláš nejvíce delikátní, si za svůj kuchařský um vysloužili živého čuníka.
Jak je dobře vidět v naší fotogalerii, nejen pivo, ale i guláš dělá hezká těla.

Celkem dvanáct zajímavých seskupení se …

Fotogalerie

Guláš dělá hezká těla () Guláš dělá hezká těla (1) Guláš dělá hezká těla (2) Guláš dělá hezká těla (3) Guláš dělá hezká těla (4) Guláš dělá hezká těla (5) Guláš dělá hezká těla (6) Guláš dělá hezká těla (7) Guláš dělá hezká těla (8) Guláš dělá hezká těla (9) Guláš dělá hezká těla (10) Guláš dělá hezká těla (11) Guláš dělá hezká těla (12) Guláš dělá hezká těla (13) Guláš dělá hezká těla (14) Guláš dělá hezká těla (15) Guláš dělá hezká těla (16) Guláš dělá hezká těla (17) Guláš dělá hezká těla (18)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mir foto japDalší články

Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Letos poprvé po rekonstrukci náměstí T. G. Masaryka proběhne Václavská pouť přímo v centru města 18. září 2019   (17:43) Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz