25. 5. svátek má Viola

Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra

24. února 2019   (15:25)
Dalších 19 fotografií v galeriiGott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra

Včera večer se v Příbrami konal očekávaný Galavečer populární hudby. Sportovní hala byla naplněna do posledního místa. Většina návštěvníků čekala na jedno jediné. Až se na pódiu objeví Karel Gott.


Kolem půl 9 večer kýžený okamžik nastal. Zpoza opony vystoupal na pódium ve skvěle padnoucím červeném saku Karel Gott, který hned první písničkou odrazil všechny předešlé fámy o jeho zdravotním stavu. 
 
Karel vystupoval hodinu a celý koncert prokládal vtipnými hláškami. Několikrát se po jeho boku na pódiu objevila i mladší dcera Nella, která tam tancovala se svou taneční skupinou. ,,Návrat Karla Gotta téměř po čtyřech letech byl fenomenální a to především díky němu samotnému. Karel Gott ukázal nejen svým výkonem na pódiu, ale také svou profesionalitou a přípravami na koncert, že Karel je a bude jen jeden. Mám radost za Příbramáky, že jsme jim mohli tento zážitek poskytnout,“ uvedl organizátor Petr Větrovský.
 
V rámci Galavečera vystupovali ještě vítězka loňského ročníku SuperStar, Tereza Mašková a zpěvák Marek Ztracený. Večerem provázela modelka a moderátorka Lucie Křížková. ,,Často slyšíme, že lidé v Příbrami nikam nechodí, že tady nemá cenu nic dělat. My opět ale musíme tento mýtus vyvrátit. Už poněkolikáté se nám podařilo vyprodat sportovní halu, čehož si moc cením, a chystáme zde další akci,“ uvedla za VDN PROMO Jitka Doubravová.
 
Další bude Sandra
 
Na konci večera čekalo Příbramáky ještě jedno překvapení a to právě oznámení další akce. Organizátoři prozradili, koho dalšího přivezou do našeho města. A je se na co těšit. 5.října na tradiční podzimní koncert agentury VDN PROMO zavítá legendární zpěvačka Sandra. Její hit Everlasting love mohli slyšet diváci už na koncertě v podání Terezy Maškové, který si připravila speciálně kvůli této události. ,,Je to další krok výše pro naši agenturu. Jsme rádi, že jsme získali důvěru Sandry i jejího managmentu, protože je to skutečně světová legenda, která zpívala v České republice pouze dvakrát a i pro to jsme rádi, že můžeme realizovat dva její koncerty v Praze a v Příbrami,“ uvedl za VDN PROMO Petr Větrovský. Portál pribram.cz bude hlavním mediálním partnerem.
 
Vstupenky na koncert Sandry jsou již v prodeji v síti TicketStream.
 

Fotogalerie

Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra () Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (1) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (2) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (3) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (4) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (5) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (6) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (7) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (8) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (9) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (10) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (11) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (12) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (13) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (14) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (15) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (16) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (17) Gott v Příbrami ukázal, že je ve formě. Další bude Sandra (18)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz